Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usunięty
Autor: Piotr Dudała | 01/08/2006
Komentarze
#1 | @jan dnia 26.09.2007 19:56
uzupelnienie:bo mnie wyrzucilo:...nasza przeszlosc historyczna...mowi nam co innego,co innego jest nasza rzeczywistosc,co dobre za miedza to nie znaczy,ze u nas super idea.Rozwaga mowi co innego, my mamy wlasne doswiadczenia i praktyczne rozwiazania, bo my jestesmy POLAK-ami!
I tak beda nam serwowac ciagle sprawdzone przyklady z zagranicy, po co?...aby nas chyba zadziwic!
#2 | @jan dnia 26.09.2007 19:48
...popieram, co zobacza to zaraz chca u nas prowadzac,my mamy inna kulture,inne obyczaje,inne marzenia,przeciez ani kanada ani inne nacje nas nie zadziwia,my mamy nasze polskie spojrzenie,nasza przeszlosc h
#3 | anonim dnia 03.08.2006 16:11
złoty środek - niech jeździ za swoje!
#4 | turysta dnia 03.08.2006 05:58
Przestancie pitolic. Jakby jezdzil byla by gadka ze za duzo. Nie jezdzi to sie wszyscy madrza ze niedobrze ze niejezdzi.
#5 | jan dnia 03.08.2006 05:56
Aby spotkać się z kimś mądrzejszym od siebie tow. Górski może poprostu wyjść na ulicę i juz problem rozwiązany.
#6 | jan dnia 03.08.2006 05:54
Wyjazdy tego typu NIE PRZYNOSZA ŻADNYCH KORZYSCI dla miasta tylko KOSZTY.Taki wyjazdy to nic innego jak tutystyka na koszt podatnika.Podobnie ma się kontakty z miastami partnerskimi. Wyjazdy to nic innego jak libacje, gadanie o przyjaźni i zaciesnianiu więzów partnerskich. Racjonalnych powodów do ich utrzymywanie NIE MA!
#7 | Toles dnia 02.08.2006 21:19
Zwłaszcza będą wyjeżdzać, jak "dobroczyńcy" młodym ludziom po studiach będą przez rok płacić po 470 zł miesięcznie! To jest po prostu skandal!
#8 | Piotr Dudała dnia 02.08.2006 20:48
Uważam, że każdy powinien wyjeżdzać od czasu do czasu za granicę, bo podróże po prostu kształcą. Już w Biblii znajdujemy pochwałę podróży w księgach mądrościwoych. To taka uwaga ogólna. Teraz już całkiem poważnie, uważam, że potrzebne są wyjazdy i kontakty miedzynarodowe władz samorządowych. Wyjazdy prezydentów za publiczne pieniądze powinny dobrze zaplanowane i wtedy będą przynosić korzyści lokalnym społecznościom, od promocji miasta poczynając, a na współpracy gospodarczej kończąc. Prezydenci mogą i powinni się uczyć od mądrzejszych, podpatrywać rozwiązania, zbierać doświadczenia, nawiązywać kontakty. Wydatki te, na pewno wcześniej czy później, się zwrócą. Jestem o tym głęboko przekonany!
#9 | p-rawa dnia 02.08.2006 20:32
Przykład Prezydenta Katowic Piotra Uszoka, jedengo z najlepiej zarządzanych miast w Polsce, wskazuje, że warto podróżować, podlądać rozwiązania u innych, uczyć się. Oczywiście, że mozna nie mieć tej wiedzy, która pochodzi z obserwacji, jak inni rozwiązują pewne problemy i opierać się na wiedzy i doświadczeniu źle opłacanych pracowników (jaka płaca, taka praca), ale trzeba miec świadomość, że nawet jak ma się tytuł "Europiejczyka Roku", ta Europa szybko się oddala. Co najwyżej niezadowoloni z takich rządów mieszkańcy, sami będę chcieli się przekonać, jak żyje się, pracuje i zarabia za granicą! W Sosnowcu już dziś zamiast Prezydenta Europejczyka Europę "zdobywa" sosnowiecka młodzież!.
#10 | l-ewa dnia 02.08.2006 20:03
Brawo Górski. Przynajmniej oszczędnie gospodarzy pieniędzmi. Skoro są małe wpływy do budżetu, to trudno nie robić oszczędności. Przykład idzie z góry. Oszczędności trzeba zaczynać od siebie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney