Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Otwarcie polsko-brytyjskiego biura pośrednictwa w siedzibie ARL!

Dzisiaj o godz.14.00 przy ul.Teatralnej 9 (pok.602) nastąpi uroczyste otwarcie polsko-brytyjskiego Biura Pośrednictwa Pracy. Agencja Zatrudnienia "Optimum" będzie się zajmowała pośredniczeniem w zatrudnianiu polskich obywateli w Wielkiej Brytanii. źródło: Urząd Miejski w Sosnowcu

Autor: Redakcja | 03/08/2006
Komentarze
#1 | ODPOWIADACZ dnia 06.08.2006 17:42
Podobno prawda. I podobno, że bilet lotniczy I klasy, ale tylko w jedną stronę funduje mu sam NACZELNIK
#2 | PYTACZ dnia 06.08.2006 17:26
Czy to prawda, że znany (jak komu!) sosnowiecki poeta eM chce wyjechać na saksy poetyckie do kraju Szekspira?
#3 | Krzysztof Korn dnia 05.08.2006 08:38
No to kiepsko to widzę. Znam świetnie realia brytyjskie w kontekście pracujących tam Polaków. Wychodzi na to, że mamy do czynienia z organizacją kolejnego niewolniczego campusu na Wyspach. Ale nawet ja, autor tak wielu felietonów na temat sosnowieckiego Urzędu Miasta nie wierzę, że to prawda. A może jestem naiwny?
#4 | @pm dnia 04.08.2006 12:32
Jak sam Urząd Miesjki manipuluje, to co...kij w szprychy!
#5 | z sosnowiec.info dnia 04.08.2006 11:21
Od upadku Związku Radzieckiego nic nie jest w stanie mnie już zdziwić. Od czasu do czasu zainteresuje mnie jakaś osobliwość, ale z góry wiem, że w porównaniu do upadku CCCP, będzie to zdarzenie małe, lokalne i nic nie znaczące. Dzisiaj - weźmy na to - zaglądam na stronę UM i czytam, że Agencja Rozwoju Lokalnego będzie eksportować naszą zagłębiowską siłę roboczą do Wielkiej Brytanii. Nie wierzycie? Przeczytajcie sami:

Otwarcie polsko - brytyjskiego biura pośrednictwa
Jutro, t.j. 4 sierpnia o godz.14.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Lokalnego przy ul. Teatralnej nastąpi uroczyste otwarcie polsko - brytyjskiego Biura Pośrednictwa Pracy.

To prawda r11; myślę sobie - wyjazd na wyspy jest jedynym ratunkiem dla wielu Zagłębiaków, ale żeby tym się zajmowała Agencja od Rozwoju? I Urząd Miejski?

Oczywiście, że mnie to nie zdziwiło, bo od upadku Związku Radzieckiego nic nie jest w stanie mnie już zdziwić, ale troszkę zainteresowało, więc zadzwoniłem do Agencji Rozwoju Lokalnego i zapytałem, co Agencja ma wspólnego z Biurem Pośrednictwa Pracy.

- Nic r11; odpowiedziała pani i dodała, ze oni tylko wynajmują lokal w biurowcu ARL.

To jak to? r11; myślę sobie. - Nic nie mają wspólnego, a na stronie UM piszą o tym. Zaglądam więc jeszcze raz na stronę UM, czy aby się nie pomyliłem. Patrzę, czytam, a tam co innego. Nie wierzycie? Przeczytajcie sami:

Otwarcie polsko - brytyjskiego biura pośrednictwa
Jutro, t.j. 4 sierpnia o godz.14.00 przy ul.Teatralnej 9 (pok.602) nastąpi uroczyste otwarcie polsko - brytyjskiego Biura Pośrednictwa Pracy. Biuro będzie się zajmowało pośredniczeniem w zatrudnianiu polskich obywateli.

Oczywiście, że mnie to nie zdziwiło, bo od upadku Związku Radzieckiego.......,ale troszkę zainteresowało, więc po jakimś czasie zerknąłem znowu na stronę UM. Patrzę, czytam, a tam znowu co innego. Nie wierzycie? Przeczytajcie sami:

Otwarcie polsko - brytyjskiego biura pośrednictwa
Jutro, t.j. 4 sierpnia o godz.14.00 przy ul. Teatralnej 9 (pok.602) nastąpi uroczyste otwarcie polsko - brytyjskiego Biura Pośrednictwa Pracy. Agencja Zatrudnienia "Optimum" będzie się zajmowała pośredniczeniem w zatrudnianiu polskich obywateli w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście, że mnie to nie zdziwiło, bo od upadku Związku Radzieckiego......., ale troszkę zainteresowało, więc po jakimś czasie....nie, nie, już nie zerknąłem na stronę UM, boję się, a nuż znowu zmienili?!

Właściwie to całe zdarzenie powinno mnie zdziwić. Jeden telefon, i takie reperkusje! Ale mnie to nie zdziwi, bo od upadku Związku Radzieckiego.........

(j)
#6 | pm dnia 04.08.2006 10:49
Nie w siedzibie ale w budynku będącym własnością ARL, czy szanowna Redakcja nie widzi różnicy? Nie manipulujcie kochani. Tam jest mnóstwo pomieszczeń do wynajęcia.To póki co jest wolny kraj,ktoś chce wyjechać niech wyjeżdża, a Szanowna Redakcja kij w szprychy.
#7 | Tady dnia 04.08.2006 07:26
Tak się rozwiązuje problemy bezrobocia w mieście!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney