Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


news usuniętyAutor: Jerzy Jarosz | 06/08/2011
Komentarze
#1 | @!!!! dnia 07.08.2011 18:35
Ale dla nich to nie są świąteczne dni...Podobnie jest z wyznawcami innych religii.Po prostu w ten dzień nie muszą iść do pracy - o ile ją mają...Dla tych osób to nie są święta.Natomiast muszą opłacać te lekcje.A ty chciałbys ze swoich pieniędzy utrzymywac no. szkoły muzułmańskie???W demokratycznym państwie, w którym obowiązuje rozdział kościoła od państwa???Zastanów się chłopie, co ty wypisujesz...
#2 | !!!!! dnia 07.08.2011 17:50
Ale z największą przyjemnością osoby niewierzące korzystają z ustawowo wolnych dni w związku ze świętami kościelnymi!!!!!!!!!!! A jaki rok mają aktualnie osoby niewierzące 2011? To właśnie tyle lat upłynęło od narodzin Chrystusa!
#3 | @@@ dnia 07.08.2011 12:25
Tak samo jest dyskryminacją opłacanie przez osoby niewierzące lub innych wyznań lekcji religii katolickiej w szkołach publicznych - z podatków które muszą płacic wszyscy, bez względu na światopogląd.Zgodnie z postanowieniami Konkordatu, opłacanie tych lekcji było w gestii kościoła katolickiego. Niestety, zostało przerzucone na państwo polskie.Istnieje jeszcze wiele takich form dyskryminacji, raczej nie podawanych do publicznej wiadomości.
#4 | @!!!! dnia 07.08.2011 11:06
w Częstochowie dodatek klimatyczny? chyba modlitewny, przeznaczony dla ludzi wierzących, którzy odwiedzają Sanktuarium Narodowe Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Gorze, co jest ich jawną dyskryminacją i obawiam się, że jest również łamaniem Konstytucji!
#5 | !!!! dnia 07.08.2011 05:18
Nic w tym dziwnego skoro każdy Częstochowianin (i nie tylko) jadąc do jakiejkolwiek miejscowości turystycznej płaci 3 zł. dziennie tzw. klimatycznego. Dziwię sie, że tak tanio wycenili i tak późno o tym pomyśleli. Jak Kuba Bogu...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?