Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


O tym będzie jutro głośno!Autor: Redakcja | 07/08/2011
Komentarze
#1 | Do księżyca dnia 09.08.2011 19:06
"Pornogrubas" rozwiał wszelkie wątpliwości w "swoim" raporcie!!!
#2 | Taaaaaaaaaak dnia 09.08.2011 14:08
kto nastepny ??
#3 | ?????????????? dnia 09.08.2011 14:02
Wg oficjalnych danych śmierć nastąpiła między godziną 8 a 12 (zadziwiająco duży margines czasowy, a przecież zwłoki odnaleziono dość szybko) a a obraz telewizora zatrzymany był stopklatką o godzinie 13:15. ????????????
#4 | głos mieszkańca Sosnowca dnia 08.08.2011 17:35
Michał Tadeusz Falzmann(1953-1991) polski urzędnik państwowy, inspektor Najwyższej Izby Kontroli, wykrył nieprawidłowości w Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego i doprowadził do ich ujawnienia. Wynikiem tego była tzw. afera FOZZ. Falzmann próbował przekazać władzom, działaczom politycznym i opinii publicznej informacje o defraudacji zasobów finansowych Polski. 16 lipca 1991 skierował do dyrektora Oddziału Okręgowego NBP w Warszawie następujące pismo:


Działając na podstawie upoważnienia nr 01321 z dn. 27 maja 1991 Najwyższej Izby Kontroli do przeprowadzenia kontroli w Narodowym Banku Polskim, proszę o udostępnienie informacji, objętych tajemnicą bankową, o obrotach i stanach środków pieniężnych (gotówkowych i bezgotówkowych) Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, Warszawa, ul. Miła 2.

Tego samego dnia Anatol Lawina, dyrektor Zespołu Analiz Systemowych NIK, przedstawił mu polecenie prezesa NIK, prof. Waleriana Pańki(1941 – 7 październik 1991), o odsunięciu go od wszelkich czynności kontrolnych prowadzonych przez zespół, w którym dotychczas pracował. Dwa dni później, 18 lipca 1991, Falzmann zmarł. Jako przyczynę zgonu uznano zawał serca.
W kilka miesięcy po śmierci Falzmanna — w przeddzień zapowiedzianego ogłoszenia wyników swojej pracy — zginął w wypadku samochodowym Walerian Pańko, jego przełożony, a wraz z nim Janusz Zaporowski, ówczesny dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu. Wypadek przeżyła żona Pańki oraz kierowca służbowej lancii. W ciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku. W domu prezesa NIK nie znaleziono żadnych dokumentów związanych z FOZZ.
Wg niektórych komentatorów i dziennikarzy, śmierć Falzmanna i innych osób, jak i fakt, że w aferę FOZZ były zamieszane służby specjalne (WSI), świadczą o możliwości ich zabójstwa.
/pl.wikipedia.org

W 2006 roku niewyjaśniona śmierć Anatola Lawiny(1940-2006) /został pobity przez nieznanych sprawców i umarł w szpitalu. /
#5 | @Księżyc dnia 08.08.2011 17:12
Zapomniałeś jeszcze wymienić p. Barbarę Blidę. Też nie wierzę w jej samobóstwo...
#6 | głos mieszkańca Sosnowca dnia 08.08.2011 17:09
Oświadczenie Tomasza Sakiewicza -
vod.gazetapolska.pl/352-rozmowa-niezalezna-maciej-wasik-lepper-wiedzial

Co zostawił A.Lepper na wypadek swojej śmierci ??
#7 | Księżyc dnia 08.08.2011 16:47
Nie wierzę w samobójstwo Andrzeja Leppera.
Tak samo nie wierzę w samobójstwa gangsterów związanych ze sprawą Olewnika i powiązanych z nimi strażników więziennych.
Nie wierzę w samobójstwo Ireneusza Sekuły kilka lat temu (policja mówi o samobójstwie - który samobójca strzela sobie trzy razy w brzuch ?).
Nie wierzę w samobójstwo pana Grzegorza Michniewicza - szefa tajnej kancelarii premiera Donalda Tuska (sprawa miała miejsce kilka tygodni czy miesięcy przed 10 kwietnia 2010r.).
Kilka miesięcy temu w Moskwie znaleziono w samochodzie ciało wiceszefa Gazpromu. Miał zakneblowane usta i przestrzeloną głowę. Milicja moskiewska stwierdziła, że było to samobójstwo, gdyż obok znaleziono jego pistolet (a więc najpierw zakneblował sobie usta, a potem strzelił).
Nie wierzę także w to, że tragedia smoleńska to była przypadkowa katastrofa lotnicza spowodowana błędem pilotów.
A co do stacji Polsat News, to po tym, co zrobili oni w czasie pielgrzymki Radia Maryja do Częstochowy 10 lipca, to ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
Nie chcę mieć także wiele wspólnego z panem Sakiewiczem po tym, co zrobił on z księdzem arcybiskupem Stanisławem Wielgusem w 2006 roku.
#8 | Ja dnia 08.08.2011 16:00
Andrzej Lepper był przecież katolikiem, nie jest możliwe, aby popełnił samobójstwo. Nie wierzę, aby dobrowolnie pozbawił się możliwości zbawienia.Ciekawe, czy będzie miał katolicki pogrzeb...Chyba nie. Człowiek z mojej pracy też to zrobił (długi) nie miał takiego pogrzebu, ksiądz podobno odmówił.Mam nadzieję, że w naszym kościele nie ma równych i równiejszych...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney