Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


POlicja zatrzymała Tóskobus!

Tóskobus, którym jadą kibice, został zatrzymany przed wjazdem do Sosnowca. Policja nie chciała wpuścić go do miasta. - Po negocjacjach zgodziła się, by wjechał, ale tylko na 10 minut – mówi Wojciech Wiśniewski z Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców. Jednocześnie policjanci zapowiedzieli, że nie wpuszczą autobusu do Rybnika. Powód? Może tam dojść do spotkania z oficjalnym Tuskobusem. Numer rejestracyjny samochodu policjantów, którzy dopuścili się bezprawnych działań to HPP-SO98.Tymczasem w rozmowie z Niezależną.pl policja zaprzeczyła tej informacji. - Nie potwierdzam. Nie mam takich informacji, żebyśmy kogokolwiek mieli nie wpuszczać do miasta – mówi nadkomisarz Aleksandra Nowara, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Na pytanie o ewentualne spotkanie obu autobusów odpowiada: - W mieście odbywa się wiele imprez, mamy odpowiednie siły do ich zabezpieczenia.

www.niezalezna.pl
Autor: Jerzy Jarosz | 06/10/2011
Komentarze
#1 | Leszek dnia 07.10.2011 02:29
niezalezna.pl
#2 | jurek dnia 06.10.2011 20:37
nie mam nic wspolnego z tym wpisem
#3 | Marek dnia 06.10.2011 18:39
ja wiedzę różne newsy, popierające PO i popierające PiS!, dyskusja też się rozwija, jak widać!
#4 | Jacek Brzostyński - Sosnowiec. dnia 06.10.2011 17:53
Ponieważ uważam, że skoro ktoś, kto współpracuje z portalem, i zamieszcza na nim "przebitki" z innych źródeł, identyfikuje się z treścią zamieszczonego "newsa". Tym bardziej, że "newsy" o innych wartościach, niż prezentowane przez Redakcję, nie sa tutaj zamieszczane, chociaż mogą być prawdziwe.A te, które zostaną umieszczone przez internautów, sa po prostu usuwane. Ten portal raczej nie jest miejscem na wymianę argumentów, dyskusję czy publikację danej treści, oraz jej ocenę z różnych pubnktów widzenia.
#5 | Michał Kozłowski dnia 06.10.2011 17:05
skoro jest tak dużo w necie na ten temat. to każdy zainteresowany informacje sobie znajdzie!
#6 | @ Jacek Brzostyński ???? dnia 06.10.2011 16:57
Ale dlaczego piszesz do Jarosza, co On ma z tym współnego?
To maniak który zbiera z internetu przedziwne materiały, podnieca sie nimi i bardzo chce podzielić się z nami swym orgazmem.
A propos "niezaleznej" to już sobie nagrabili. Nawet w tak krotkiej notatce zlamali prawo dwa razy. I bekną bo prawo obowiazuje wszystkich, nawet superprawdziwych patriotow.

A do znakomicie zorientowanego Jarosza to mam tylko jedna prośbę - bardzo proszę o podanie na łamach tego portalu wiecej szczegółów o tym Tóskobusie - kto za to płaci, kto zorganizował, dlaczego net okresla to jednoznacznie - bojowka na zamówienie. Nie mógł Pan przeoczyć, jest w necie dużo na ten temat, łącznie z nazwiskami.

... a pamiętacie jak się skończył "pokój" i "deklaracja braterstwa oraz "pokojowej współpracy" ogłoszona po śmierci JP II przez kibolstwo polskie... współczuję pisowi po wyborach...
#7 | Kibic NIE KIBOL dnia 06.10.2011 16:54
Widzę że PAN Jarosz popiera KIBOLI !! Popieram Pana JACKA brawo !!! A Pan Jarosz ma Ciekawe poglądy dbajcie o kibiców odwiedzajcie ich więzieniach a oni będą lali się dalej brawo !!
#8 | Jacek Brzostyński - Sosnowiec dnia 06.10.2011 15:54
Tak, p. Jarosz, tzw. kibice to wspaniali, niewinni patrioci...Do dzisiaj mam w oczach obraz z TV, jak taki "patriota" w pełnym biegu kopie młodą dziewczynę (kamerzystkę) podczas meczu o Puchar Polski...Wylądowała w szpitalu z czyms tam pękniętym...Wiem, że został aresztowany ten bandyta. Mam nadzieję, że w sali zatrzymań "chodził po suficie", i że też coś mu tam pękło.Zresztą podobno rodzina tej dziewczyny obiecała mu zemstę - kiedys wyjdzie z więzienia.Watpię, aby zdążył uciec z Polski - mam nadzieję, że jego życie zamienią mu w piekło na ziemi.W Zielonej Górze tez skopali po twarzy młodą policjantkę. Gratuluję Panu poglądów - mam nadzieję, że jest Pan z wyznania katolikiem.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney