Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Zmiany w rozkładzie jazdy

Biuro Prasowe KZK GOP przypomina, ze do niedzieli 3 września obowiązywać będą jeszcze wakacyjne rozkłady jazdy na liniach tramwajowych i autobusowych. Natomiast od poniedziałku 4 września pojazdy kursować będą według zwykłych, całorocznych rozkładów, w większości tak jak wcześniej przed 24 czerwca. Dodatkowo od 4 września zostaną wprowadzone zmiany rozkładów jazdy i korekty tras.Zmiany rozkładów jazdy i korekty tras:


Na wniosek gminy Świętochłowice wprowadza się na linii nr 6 dodatkowy przystanek „Zgoda Zespół Szkół”:


Na wniosek gminy Będzin linia nr 25 zostaje skierowana zamiast do Dąbrowy Górniczej do obsługi centrum Będzina (przystanki Będzin Stadion i Urząd Miasta) oraz dodatkowo do obsługi dzielnic Będzina Koszelew i Ksawera. :


Na wniosek gminy Bobrowniki w dni wolne od pracy (soboty i niedziele) przebieg linii nr 43 zostaje wydłużony od Wojkowic Parku do Dobieszowic. :


W celu dostosowania czasów przejazdów do warunków drogowych ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 47, 807, 808, 831.:


Na wniosek pasażerów zmienione zostają rozkłady linii nr 80, 107, 196 w celu usprawnienia przesiadek. :


Podobnie na wniosek pasażerów w Świętochłowicach Piaśnikach, w celu ułatwienia dojazdu do Szkoły Podstawowej nr 1, na linii nr 102 wprowadza się nowy przystanek „Piaśniki Skrzyżowanie” w kursach porannych. :


Na wniosek gminy Łazy zostaje zmieniony rozkład jazdy linii nr 140 poprzez wydłużenie trzech par kursów do Trzebyczki w gminie Łazy, dla umożliwienia dowozu dzieci do szkoły w Dąbrowie Górniczej Tucznawie. :


Na wniosek gminy Sosnowiec, kursowanie autobusów linii nr 221bis zostaje utrzymane na stałe, choć po zmienionej nieco trasie, wydłużonej aż do Jaworzna-Szczakowej.:


Na wniosek gminy Dąbrowa Górnicza rozkład jazdy linii nr 635 zostaje zmieniony poprzez korektę kursu umożliwiającą dojazd do szkoły w Ujejscu. :


Rozkład jazdy linii 637 zostaje skoordynowany z kursami linii nr 140. :


Na wniosek gminy Knurów zostaje zmieniony rozkład jazdy linii nr 648, która kończyć się będzie tak jak kiedyś na ulicy Dworcowej w Knurowie, i zostanie wycofana z obsługi ulicy Przemysłowej. Jednocześnie uwzględniono wnioskowane przez pasażerów korekty godzin odjazdów. :


Na wniosek Tramwajów Śląskich S.A. zostaje zmieniny rozkład linii tramwajowej nr 33, ze względu na zmianę zajezdni obsługującej tę linię.:
źródło: Biuro Prasowe KZK GOP:

Autor: Piotr Dudała | 28/08/2006
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.