Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Uratuj Asii Bibi

Chrześcijanka Asii Bibi jest pierwszą Pakistanką skazaną na śmierć za bluźnierstwo. Po niedawnym apelu w „Gościu Niedzielnym” wzrosła liczba osób, które stanęły w jej obronie, nadal jednak brakuje kilkaset tysięcy podpisów, aby uratować bohaterską matkę pięciorga dzieci, która dała odważne świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa.

Dwa lata temu Asii Bibi, kiedy była natarczywie nakłaniana przez swe koleżanki do przejścia na islam, odpowiedziała: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzech świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet”. Zaraz po wypowiedzeniu tych słów została dotkliwie pobita wraz ze swym trzema córkami. Następnie trafiła przed sąd, który skazał ją na śmierć przez powieszenie, „za bluźnierstwo przeciw Mahometowi”.Od 2009 r. Asii Bibi siedzi w celi bez okna, o szerokości mniejszej niż objętość jej ramion. Organizacja Głos Prześladowanych Chrześcijan zamierza zebrać milion podpisów w jej obronie po to, aby wywrzeć nacisk na władze Islamskiej Republiki Pakistanu. Mimo akcji prowadzonej na całym świecie, nadal ich jednak bardzo dużo brakuje.

Petycję można podpisać na anglojęzycznej stronie: http://www.callformercy.com. Na polskiej stronie http:// www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi można też znaleźć instrukcję w języku polskim, która może ułatwić złożenie tego podpisu.

www.ekai.plAutor: Piotr Dudała | 23/11/2011
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?