Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Mieszkańcy RP, Samoobrona i SLD razem!

Tak właśnie było w czasie marszu protestacyjnego Stop Premier Kaczyński cd., który przeszedł z Patelni pod siedzibę biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Kościelnej. W pochodzie wzięło udział około 20 osób. Mialo byc 100. Za to bylo 10 reporterow. Następnie uczestnicy tej imperezy - Mieszkańcy RP, Samoobrona i SLD razem pikietowali i rzucali jajkami w okna siedziby sosnowieckiego PiS. Wśród prominentnych członków SLD wyróżniał się Prezydent Witold Klepacz, który jednak jajakami podobno nie rzucał. I oto mamy w mieście nową koalicję spod znaku rozbitych jajek! To są prawdziwe jaja!
Jak napiasano w serwisie sosnowiec.info.pl w pochodzie dominowała zdecydowanie Samoobrona RP.
Zapytano Marcina Latosa: kto zorganizował marsz?
- Do marszu Stowarzyszenia "Mieszkańcy RP" dołączyła Samoobrona (widzieliśmy m. in. Damiana Grzegorzewskiego i Tomasza Biernackiego) oraz SLD, reprezentowane przez zastępcę prezydenta Sosnowca, Witolda Klepacza - wyjaśnił Marcin Latos.Po odczytaniu apelu protestacyjnego przez Marcina Latosa, kilku okrzykach ("oszukaliście nas", "pochowali się jak szczury"), liderzy w asyście kamerzystów i fotoreporterów (w liczbie ok. 10) weszli do budynku. Apel pozostawili w zamkniętych drzwiach biura.Na zakończenie pikiety jej liderzy rzucali jajkami w kierunku okna i tablicy informacyjnej. Z celnością nie było jednak najlepiej - pomimo dużych rozmiarów okna jak i tablicy, chyba tylko dwukrotnie trafiono w cel.Nic tak nie łączy, jak wspolnie rozbite jajka!


yrodlo: www.sosnowiec.info.pl


Autor: Redakcja | 30/09/2006
Komentarze
#1 | aki dnia 03.10.2006 16:18
Wspaniale sld się pokazuje..Lada upadku z samego szczytu nic ich nie nauczyły.LLepperiada na całego...
Do patologa panowie a nie do wyborów...
#2 | rankingowiec dnia 02.10.2006 10:44
No, to spośród zagłębiowsko-sosnowieckich portali (nie będących częścią gazet) jeżeli chodzi o uczciwość przekazania informacji o kandydatach na Prezydenta, najgorzej wypadają zaglebie.info i sosnowiec.info.pl Zastrzegam - ranking odnosi się do samego faktu informacji, bo portale te mają ambicje bycia portalami informującymi o regionie. Czyli "nie wnika" się tu w preferencje portalu - komu robi się propagandę; to może być oddzielna sprawa, konkretnej "linii portalu". Zwłaszcza jeżeli się uczciwie tych preferencji nie tai - to przecież każdy właściciel po prostu prezentuje swoją opcję.
Najgorzej wypadają wspomniane dwa, bo zaglebie.info nie podaje nic o kandydacie, którego chyba więc chciałoby "wyciąć" - zaś sosnowiec.info.pl wprawdzie jakby lepiej, bo podaje niby wiadomość o tym kandydacie, którego najchętniej by wycięło, ale robi to kuriozalnie. O kandydacie tym - dowiedzą się w tym portalu tylko ci, co wpadną na pomysł i przeczytają wiadomość, że "informuje rzecznik partii". W dodatku portal ten nazywa siebie "niezależnym", co może sugerować, że "obiektywny" - wszystko to razem równoważy fakt nie podania żadnej informacji przez "konkurencję", stąd zajmują miejsca równorzędne.
Lepiej wypadają zdecydowanie sosnowiec.info i sosnowiecfakty.pl które informują nawet o kandydatach, z którymi im nie po drodze. Sosnowiecfakty - po prostu na początku "finiszu" parę dni temu dał krótką prezentację wszystkich startujących, co wygląda najlepiej.
#3 | Wanda dnia 01.10.2006 18:38
Miło to słyszeć, że SLD nie przyłącza się do politycznego awanturnictwa!
#4 | Obiektywny dnia 01.10.2006 17:00
Sosnowieckie SLD nie dogaduje się z Samoobroną! Po prostu kilku członków SLD przyłączyło się do niechlubnej w swej formie demonstracji, ale większość ludzi sosnowieckiej lewicy tego zachowania nie popiera! Prezydent Górski jest rozsądnym człowiekiem i jestem przekonany, że nigdy nie uczestniczyłby w takiej farsie! Jest mi wstyd za zachowanie członków SLD w trakcie tej demonstracji ale nie można go uogólniać na całą formacje!
#5 | Ula dnia 01.10.2006 14:39
Wszystko na ten temat - żenada!
#6 | członek sld dnia 01.10.2006 14:14
To co wczoraj pokazała telewizja ,gdzie nieliczna grupka huliganów z aktywnym zadymiarzem zastępcą prezydenta miasta Sosnowiec Witoldem Klepaczem a zarazem szefem sld w sosnowcu spowodowało u mnie i wielu innych osób wywodzących się z tego środowiska, uczucie wstydu i obawę czy sld jest w stanie wygrać w zbliżających się wyborach samorządowych.Pogratulować koalicjantów.
Tłumaczenie,że ograniczona ilość uczestników to wynik niedoinformowania członków sld to zwykłe łgarstwo,gdyż wszyscy poważni członkowie sld odcinają się od takich pomysłów!
witold klepacz sam osobiście był inspiratorem takiego niepoważnego widowiska.
Jako członek sld wstyd mi za to co wszyscy widzieli.
Tą drogą apeluję do prezydenta Górskiego aby zabronił swojemu zastępcy brania udziału w burdach ulicznych, gdyż ośmiesza to powagę urzędu który piastuje witold klepacz.
Natomiast panu Klepaczowi powiadam-est modus in rebus-.
#7 | s-cman dnia 01.10.2006 13:06
W telewizji jest taki program-tam uczestniczy muszą zjadać robale, pić jakieś świństwa i robić różne urągające czasem godności rzeczy tylko dla sławy i pieniędzy. Myśle że nikt nie miał by szans z "naszą trójcą"-Latosem, Grzegorzewskim i Biernackim.
#8 | rocki dnia 01.10.2006 12:51
Co za wstyd teraz jestem pewien ze w Sosnowcu PO nie moze sie dogadac z lewica. Tylko nie znimi oni sie ośmieszają, co za zachowanie wiceprezydenta przecież to skandal. jest mi wstyd że ktos taki kieruje miastem.
#9 | anonim dnia 01.10.2006 10:38
Koalicja SLD- Samoobrona to kompromotacja.
#10 | Olek dnia 01.10.2006 08:59
Kołalicja sakramencka, kuźwa! Buractwo na potęgę!
I te rozbite jaja.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney