Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Ciała ofiar Smoleńska w foliowych workach

Przed włożeniem do trumien przynajmniej część ciał ofiar katastrofy smoleńskiej zostało przez Rosjan umieszczonych w workach foliowych - dowiedział się portal Niezalezna.pl. Postępując w ten skandaliczny sposób z ciałami, Rosjanie nie tylko je zbezcześcili, lecz także mogli doprowadzić do zaniku ważnych śladów, mogących wyjaśnić prawdziwe przyczyny śmierci ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 r.

Zwłoki części ofiar katastrofy smoleńskiej zbezczeszczono także w inny sposób - ale z uwagi na dobro rodzin zdecydowaliśmy się nie podawać szczegółów.Prof. Michael Baden - znany amerykański lekarz sądowy - stwierdził w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Polskiej Codziennie", że takie potraktowanie ciał przez Rosjan jest skandaliczne. Czymś nie do pomyślenia nazwał również spalenie niezidentyfikowanych szczątków ofiar, które przybyły do Polski w maju 2010 r. Zdaniem Badena, każdy z tych fragmentów można by przypisać konkretnej osobie. Co więcej - badanie każdego, nawet najdrobniejszego szczątka ciała powinno być obowiązkiem polskich śledczych. Prof. Baden jako przykład podał sekcję ciał członków carskiej rodziny Romanowów.

W rozmowie z "Codzienną" prof. Michael Baden jeszcze raz podkreślił, że jeszcze nigdy w karierze nie spotkał się z odmową zgody na badanie zwłok ze strony władz jakiegoś państwa.

Prof. Baden jest jednym z najbardziej znanych na świecie lekarzy sądowych. Badał zwłoki m.in. cara Mikołaja II i jego rodziny, uczestniczył też w śledztwie dotyczącym zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy'ego.

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie". Znajdą tam Państwo również wstrząsający wywiad z prof. Michaelem Badenem (foto. prezydent.pl)

www.niezalezna.plAutor: Redakcja | 21/03/2012
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?