Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Daj mi szansę a przekonasz się jakim mogę być Przyjacielem

Pilnie szukamy dla Kuby stałego domu. Z działek trafił do schroniska aby miał szansę znaleźć nowy dom, niestety tam został pogryziony przez inne psy. On sobie tam nie poradzi!!! Kuba to duży czarny pies, gdzie nie gdzie z białymi akcentami. Jak wiele fajnych psów musiał cierpieć przez ludzką głupotę. Całe swoje życie spędził na działce ( w tragicznych warunkach) przykuty łańcuchem do budy. Bez kontaktu z ludźmi, bez możliwości biegania, schowania się w mroźne dni ( sypiał na gołej ziemi) a w upały (cierpieć z powodu przegrzania ). Mimo tego, że wszyscy wiedzieli jaka jest jego sytuacja, nikt mu nie pomógł... aż do stycznia 2012r.
Dzięki uparciu i stanowczości wolontariuszki przy pomocy Straży Miejskiej i schroniska udało się go odebrać "właścicielowi". Pies był w koszmarnym stanie, ważył tylko 10 kg ! Pracownik schroniska nie był w stanie odpiąć Kuby od łańcucha ! i razem z nim zawiózł go do schroniska.

informacje szczegółowe Pani Renata tel. 512166514Właściciel się go zrzekł, dlatego teraz szukamy dla psiaka nowego, kochającego domu i MĄDREGO właściciela. Kuba jest wielkim, ale bardzo łagodnym psem. nadaję się do domu z buda gdzie może pilnować posesji. Potrzebuje dużo kontaktu z człowiekiem (tego mu najbardziej brakuje), aby nadrobić lata stracone na łańcuchu. Bardzo lubi pieszczoty i głaskanie. Schronisko nie jest rozwiązaniem i myślę,że uda mu się znaleźć prawdziwy dom. Wystarczy mu dobrze ocieplana buda, miłość i ochrona ze strony właściciela, a Kuba będzie najszczęśliwszym psem świata ! Daj mu szansę a zyskasz PRAWDZIWEGO I WIERNEGO PRZYJACIELA

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna.Autor: Bartosz Górski | 02/04/2012
Komentarze
#1 | Cheap Michael Kors Handbags dnia 27.09.2014 01:19
No problems at all. would purchase from this Michael Kors bags seller again.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?