Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Spotkanie środowisk gospodarczych z parlamentarzystami

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sosnowcu, Wilhelm Zych, zaprasza na spotkanie środowisk gospodarczych z parlamentarzystami z Zagłębia w ramach tworzonej rady parlamentarno-samorządowej.

Tematem spotkania będą problemy nurtujące nasze środowisko, jak również kwestie będące aktualnie przedmiotem pracy Sejmu i Senatu RP, dotyczące sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie odbędzie się 11.06.2012 r. (poniedziałek) o godzinie 16. w sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych w Sosnowcu, ul. Kościelna 16.źródło: www.sosnowiec.info.pl
Autor: Redakcja | 11/06/2012
Komentarze
#1 | @ jon dnia 14.06.2012 19:44
A czemu ta twoja ulubiony kanał religijny nic nie pokazuje na temat bliskiego Kolegi O. Dyrektora:
...Akt oskarżenia przeciwko Antoniemu J. trafił do Sądu Rejonowego w Rzeszowie. Ale sędziowie tego sądu chcą się wyłączyć z prowadzenia procesu. Sąd Najwyższy ma zdecydować, który sąd będzie rozstrzygał o winie J.
Antoni J. odpowiada także przed krakowskim sądem za wyłudzenie 230 tys. zł z kierowanej przez siebie uczelni i groźby pod adresem dziennikarki. Groził jej, że naśle na nią bandziorów, którzy ją zgwałcą. Jest sądzony również za czerpanie korzyści majątkowych i osobistych (w tym seksualnych) od studentów i doktorantów, handel tytułami naukowymi, przekroczenie uprawnień, nakłanianie do fałszywych zeznań i wykorzystywanie seksualne.
W maju 2008 r. krakowska prokuratura oskarżyła go także o finansowanie z pieniędzy szkoły swojej kampanii wyborczej do Senatu w 2005 r., nakłanianie do fałszywych zeznań i wykorzystanie seksualne dwóch kobiet. Antoni J. mówił im, że jest lekarzem. Przed sądem odpowie jeszcze za doprowadzenie mężczyzny do obcowania płciowego.
Antoni J. był już skazywany, ale wyroki uchylano i proces przeniesiono do Krakowa.

Przez długi okres był stałym gościem Radia Maryja. Gdy go odwoływano z funkcji rektora, na antenie stacji o. Rydzyka mówił: - TO ATAK NA KATOLICKĄ UCZELNIE!
#2 | Pib do jona dnia 14.06.2012 19:25
Łżesz jonie - są dostępne inne kanały o tematyce religijnej. W zasadzie, religijnymi można śmiało nazwać TVP 1 i 2, TVP Info, szczególnie Info Katowice, TVP Historia, Polonia - tylko niewidomy nie zobaczy tam dziesiątków tematów i transmisji religijnych.
Łżesz jonie - właściciele TvTrwam obudzili się dopiero w sprawie naziemnego kanalu niecały rok temu. Jako ostatni złożyli wnioski, utajnili niezbędne dane i mając tego swiadomość krzyczą, wyprowadzają ludzi na ulice, wykorzystuja ludzką nieswiadomość.
Lżesz jonie - bo katolicy mają nieograniczony dostęp do TEJ telewizji przez satelitę i w kablówkach - tyle tylko ze oglądalność jest niewielka.
Łżesz jonie - bo nigdzie w Europie taka prywatna stacja Rydzyka i Króla, z takimi treściami i programem, nie mogła by nadawać bo wlaśnie TAKA demokracja tam obowiazuje.
#3 | jon dnia 12.06.2012 19:41
Od kilku lat w Polsce nasila się dyskryminacja chrześcijan, którą bardzo skutecznie wspierają premier i prezydent. Prześladowanie katolików jest już na co dzień widoczne wszędzie, rząd chce wyrugować katolików z życia publicznego. Od kilku lat katolicy w Polsce starają się o jeden tylko kanał TV o tematyce religijnej i nie mogą się doczekać, bo rząd nie chce aby obywatele widzieli z wolnej TV co się dzieje w kraju. Korupcja, czy rasizm to tabu w rządowych mediach. Czy demokracja taka jaka jest w Polsce będzie obowiązywać też w UE?
#4 | Reda dnia 12.06.2012 18:52
Niestety w Sosnowcu coraz więcej firm pada - ul. Modrzejowaska pustoszeje. Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy wyjada zagranicę, bo przedsiębiorca również musi pracować na swoją emeryturę do 67 roku życia. Biorąc pod uwagę fakt, żekazde miejsce pracy to składka na ZUS w wysokości ponad 800 złotych, to niestety wielu takich obciążeń nie wytrzyma. A w obszarze finnsów ważne jest, aby obemował wszystkich obywateli, a nie wybranych.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney