Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Komunikat Redakcji Serwisu

Redakcja serwisu sosnowiecfakty.pl informuje, że na prośbę rodziny ze strony sosnowiecfakty.pl (oraz pokrewnych stron) usunięte zostały wszystkie materiały pisemne, fotograficzne i filmowe związane ze śmiercią i pogrzebem byłego Radnego Wojewódzkiego III Kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej RP śp. Piotra Zarzyckiego. Jednocześnie przepraszamy za ich zamieszczenie bez wiedzy i zgody rodziny.

Redakcja
Serwisu sosnowiecfakty.plAutor: Redakcja | 30/07/2012
Komentarze
#1 | Miśka dnia 03.08.2012 12:10
@ Barbara
Tak przypuszczam ,że chodzi o relację z Mszy żałobnej,którą opuszcza Chęciński.
#2 | Barbara dnia 02.08.2012 17:28
no własnie, przecież tam głównymi "bohaterami" są księża, a nie rodzina, czy śp. Piotr, księża którzy głoszą ewangelię, czy o to własnie chodziło?
#3 | Oceńcie sami dnia 02.08.2012 13:57
Osoba publiczna, była finansowana ze środków publicznych, co robiła dla dobra społeczeństwa ocencie sami. Przed wyborami prosili żeby ich zamieszczac jak teraz uważają to za napiętnowanie. Za rządów PO pluje na kościół i na katoli wyzywają ich od mnocherów, jak umiera taki od koryta proszę dwóch Księzy oprawa i nawet klękanie. A po wyjście dalej na katoli. Gdyby Pan Redaktor dał tylko zmiankę o śmierci kolegi byłoby wszystko ok ale zamieścić film na którym prominentne osoby klękają przed księdzem, przecież Tusk im tego zabronił, klękania przed księżmi. I ot cała prawda dlaczego ma Pan film i zdjęcia usunąć.
#4 | michał dnia 02.08.2012 09:08
źle się dzieje w Państwie Duńskim!
#5 | Rafał dnia 01.08.2012 05:41
dobrze zrobiłeś Piotr, że wypisałeś się tej partii oszustów, szkoda, że nie zrobiłeś tego wcześniej, a ten dupek niby twój kumpel, nie wart jest nawet wspomnienia!
#6 | Leszek dnia 31.07.2012 20:40
jajakobyły Grin
#7 | Kumpel (na szczęście, były) dnia 31.07.2012 17:53
Też bym sobie nie zyczył aby pisano o mnie na czymś mtakim jak ten portal. Chyba pękła wreszcie nadęta bańka "wielkości" tego "społecznego" medium.
Tu nawet tytuł wprowadza w błąd.
Lepiej trzymaj się "Redaktorze" tradycyjnych klimatów sosnowiecfakty czyli czegoś w tym stylu:
..."Zręczny redemptorysta (o. Tadeusz Rydzyk - red.) postanowił postawić na kogoś bardziej obiecującego. I niewątpliwie ze swojego punktu widzenia robi jak najbardziej słusznie. Piotr Duda jest od Jarosława Kaczyńskiego zdecydowanie młodszy, dynamiczniejszy, więcej nawet - bardziej populistyczny. Ma też jeszcze jedną ważną zaletę - organizuje swoją część opinii publicznej wokół postulatów ekonomicznych. Postulatów, którymi jest ona żywotnie zainteresowana. Duda mówi to, co tych ludzi naprawdę interesuje, a nie sprowadza całej swojej opozycyjności wyłącznie do analizy trajektorii opadania prezydenckiego Tu-154" - pisze na swoim blogu w Onecie Jan Filip Libicki.

...Aktywność znajomych z facebooka
Sprawdź, co zainteresowało Twoich znajomych na Onecie!Zaloguj do facebooka

Dowiedz się więcejRozmiar tekstu: standardowyRozmiar tekstu: średniRozmiar tekstu: dużyDrukuj IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie Libicki na blogu: Rydzyk stawia na kogoś bardziej obiecującegodzisiaj, 16:53
"Zręczny redemptorysta (o. Tadeusz Rydzyk - red.) postanowił postawić na kogoś bardziej obiecującego. I niewątpliwie ze swojego punktu widzenia robi jak najbardziej słusznie. Piotr Duda jest od Jarosława Kaczyńskiego zdecydowanie młodszy, dynamiczniejszy, więcej nawet - bardziej populistyczny. Ma też jeszcze jedną ważną zaletę - organizuje swoją część opinii publicznej wokół postulatów ekonomicznych. Postulatów, którymi jest ona żywotnie zainteresowana. Duda mówi to, co tych ludzi naprawdę interesuje, a nie sprowadza całej swojej opozycyjności wyłącznie do analizy trajektorii opadania prezydenckiego Tu-154" - pisze na swoim blogu w Onecie Jan Filip Libicki.


Jan Filip Libicki, fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja GazetaSenator Platformy Obywatelskiej pisze, iż wczoraj w mediach pokazała się ciekawa informacja polityczna. "Informacja o tym, że ojciec Tadeusz Rydzyk i przewodniczący Solidarności Piotr Duda planują we wrześniu wspólny marsz protestacyjny. Marsz pod hasłem: »Obudź się Polsko«" - pisze polityk.

Zdaniem posła jest to bardzo istotna informacja, "która może świadczyć o tym, że już niedługo prawa strona sceny politycznej będzie być może przechodzić istotne przeobrażenia".


REKLAMA

"Zręczny redemptorysta postanowił więc postawić na kogoś bardziej obiecującego (niż Solidarna Polska - red.). W tym właśnie sensie Piotr Duda jest dla Ojca Tadeusza Rydzyka politykiem niezmiernie obiecującym, a dla prezesa PiS-u rywalem niezwykle niebezpiecznym. Dlaczego? Bo może się okazać, że gdy chodzi o kontakty z Radiem Maryja, to już niedługo Jarosław Kaczyński znajdzie się z przysłowiową ręką w nocniku" - przekonuje Libicki.
#8 | szl@g dnia 31.07.2012 14:42
U Chęcińskiego materiały związane ze śmiercią radnego wojewódzkiego nie zostały usuniete .
Co jest ??????????????????
#9 | Baba dnia 31.07.2012 09:07
...przecież to była publiczna osoba, były radny!
#10 | Kris dnia 31.07.2012 05:39
Niedługo nawet piernąć nie będzie można bez czyjejś zgody. Co za czasy! A mówią, że mamy demokrację :-)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney