Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Zniszczono billboardy Jarosława Pięty

W ciągu ostatnich kilku dni doszło do zniszczenia lub uszkodzenia kilku billboardów kandydata na Prezydenta Sosnowca Jarosława Pięty. Uszkodzenia te początkowo uznawaliśmy za akty wandalizmu, tak często spotykane w naszym życiu codziennym.Jednak zniszczenie w miejscu, w którym nie przebiega ruch pieszy – wjazd na „ślimak”- świadczą o umyślnej akcji przeciwko naszemu kandydatowi i przeciwko Platformie Obywatelskiej. Dlatego złożyliśmy w Komedzie Miejskiej Policji w Sosnowcu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.


Apelujemy do naszych przeciwników wyborczych, aby swoją walkę polityczną przenieśli na grunt merytorycznej dyskusji o programie i szansach na rozwój naszego miasta a nie na "walkę na ulicy".


Przewodniczący Sztabu Wyborczego PO RP w Sosnowcu


Arkadiusz Chęciński

zdjęcia: Piotr Dudała


Autor: Arkadiusz Chęciński | 14/10/2006
Komentarze
#1 | Karol Winiarski dnia 18.10.2006 22:02
Wkrótce być może dowiemy się kto jest sprawcą, gdyż złożyłem dzisiaj zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i wniosek o ściganie sprawcy. Nie sądzę jednak, żeby to był atak polityczny i nie robię z tego medialnego spektaklu. Liczę, że policja szybko i sumiennie wykona swoje obowiązki i przerwie radosną twórczość hakera, który dzisiaj po raz kolejny włamał się na moja stronę.

Karol Winiarski
#2 | GUCIOI dnia 18.10.2006 19:37
KURWA !!! ALE WY JESTESCIE POPIERDOLENI !!!!
#3 | Janek dnia 18.10.2006 06:34
Och, wzruszylem sie, ktos sie wlamal na strone winiarskiego, widzialem to wczoraj, zenada, facet sam to zrobil, bo nikt nie przyznalby sie do tak tandetnego wlamu. Czego czlowiek nie zrobi w dazeniu do wladzy...
#4 | anonim dnia 17.10.2006 19:50
A bym zapomniał Winiarski też
#5 | anonim dnia 17.10.2006 19:50
Do S. Pisarek
Jest pan żenujący
#6 | Karol Winiarski dnia 17.10.2006 19:12
Przesądzanie z góry, że zniszczenie billbordów Jarka zostało dokonane z powodów politycznych to lekka przesada. W ciągu ostatniego tygodnia dwukrotnie już dokonano włamania na moją stronę internetową dokonując na niej dość znaczących zmian. Czy to też akt politycznej agresji? Myślę, że raczej nieodpowiedzialny wybryk jakiegoś domorosłego hakera, który nie zdaje sobie sprawy jaka odpowiedzialnośc mu za to grozi. Panowie wyluzujcie. Do wyborów jeszcze ponad trzy tygodnie.

Karol Winiarski
#7 | sosna dnia 17.10.2006 16:42
To wyraźna walka polityczna, szkoda, że własnie tak się przejawia. Jestem pewna, że to nie była robota zwykłych chuliganów, mam nadzieję, że Jarek im wszystkim pokaże.
#8 | Grzegorz Borowiecki dnia 17.10.2006 15:07
szkoda ze tak sie dzieje i niekotrzy nie umieja przegrywac - pozostaje nadzieja, ze ludzie ktorzy chca proawdzic czysta kampanie zwycieza ;-) !!!
#9 | Jan dnia 17.10.2006 10:33
Zniszczono 4 billboard, dzisiejsze Aktualnosci beda o tym mowic. Wstyd mi za Sosnowiec...
#10 | S. Pisarek dnia 17.10.2006 08:30
Swego czasu, gdy sam wynajmowalem billboardy moja umowa z firma wynajmujacą dotyczyła reklamy na ich nosnikach mego produktu a nie wynajmu tylko powierzchni reklamowej, na której wieszam własne plakaty. I mnie nie interesowalo juz czy plakat zostanie zniszczony. W takich przypadkach ich obowiazkiem bylo naprawienie szkody. Wiem, ze w tym celu juz z gory drukowali sobie kilka plakatow wiecej (sam koszt druku nie jest tak duzy). Nie wiem jaka umowe ma kandydat Pięta. Jesli podobną to być może w miejscu zniszczonego plakatu już wisi nowy. A gdyby przyjać taka wersje, to hipotetycznie - wzorem kolegi Dudały - można by np. wnioskować, że zniszczenie było z góry zaplanowanym aktem propagandowym, dzieki ktoremu ilośc informacji nt. Pięty znacząco wzrośnie.
Oczywiście lekko sobie żartuje, ale na tym przykładzie i w ten sposob chce przypomnieć, że generalnie polityka to wielkie g... i mimo zapewnień aktualnie rzadzących bliźniaków bardzo często z czarnego robi się białe i na odwrót.
A swoja droga bede Piotrze wdzieczny za info, co dalej z tym konkretnym billboardem. Do wyborow jeszcze troche czasu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney