Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Trójka na jedynce

Pisałem, że jednym z kandydatów na urząd prezydenta Sosnowca jest redaktor serwisu sosnowiecfakty.pl Krzysztof Haładus. Okazuje się, że serwis ma również "własnych" kandydatów na radnych i to w jednym okręgu. Na liście sosnowieckiej Platformy Obywatelskiej RP w okręgu nr 1, który obejmuje dzielnice Pogoń i Milowice, znalazło się aż trzech dziennikarzy serwisu sosnowiecfakty.pl! Tak, tak!, tak! Trzy razy tak!. O mandat w Radzie Miejskiej ubiega się z pierwszego miejsca redaktor Arkadiusz Chęciński, z trzeciego miejsca wystartuje redaktor naczelny serwisu Piotr Dudała (czyli ja), a z czwartego redaktor Grzegorz Dziurowicz.Nie dość, że dziennikarze ci będą zmuszeni konkurować między sobą (będzie to bratobójcza, a raczej redaktobójcza walka) i nie będzie im wcale łatwo zdobyć mandat radnego, to jeszcze muszą uważać na tyły, ponieważ na liście PO w tym okręgu z miejsca 9 wystartuje do boju Grzegorz Borowiecki - redaktor naczelny konkurencyjnego serwisu sosnowiec.info. To jeszcze nie wszysto. Z Grzegorzem walczyć będzie jego redakcyjny kolega Andrzej Waśniewski, który wystaruje również w tym okręgu z 4 miejsca z listy Komitetu Rozwoju Sosnowca Karola Winiarskiego. Jak widać jest w kim wybierać spośród dziennikarskiej braci. Który z redaktorów zdobędzie manadat radnego zadecydują sami wyborcy. Rozgrywka się właśnie zaczęła. Niech więc wygra najlepszy!


Piotr Dudała


Redator Naczelny serwisu sosnowiecfakty.plPoniżej przedstawiam krótkie sylwetki redaktorów naszego serwisu, którzy zmierzą się już wkrótce w wyborach. Kolejność alfabetyczna. Więcej informacji w zakładce Redakcja.Arkadiusz Chęciński - lat 35, żonaty, dwoje dzieci. Członek zarządu Platformy Obywatelskiej w Sosnowcu. Urodził się w Sosnowcu. Za sprawą swoich dziadków i ojca jego korzenie sięgają Pogoni. Przez wiele lat aktywności społecznej poznał problemy Miasta, co wykorzystał, aktywnie uczestnicząc w tworzeniu programu wyborczego PO dla Miasta Sosnowca. Jego pasją jest sport.Piotr Dudała - lat 48, z wykształcenia politolog i geograf, z zawodu bankowiec, z zamiłowania dziennikarz, podróżnik. Twórca i redaktor naczelny serwisu sosnowiecfakty.pl. Ukończył IV LO im. St. Staszica i 2 fakultety na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studia podyplomowe z zakresu bankowości oraz samorządu terytorialnego. Pracuje w Centrali Banku BPH S.A. Rzecznik prasowy sosnowieckiej PO.Grzegorz Dziurowicz – lat 62, inżynier automatyk, pracownik naukowy- adiunkt. Internowany w stanie wojennym. Były opozycjonista. Twórca samorządu Sosnowca. Pierwszy Przewodniczący Rady Miejskiej 1990–1994r. Radny niezależny 1994-1998 r. Sosnowiczanin od pokoleń. Mieszka w okręgu, z którego kandyduje. Zwolennik stosowania osiągnięć nauki w rozwoju dzielnicy i miasta.
Autor: Piotr Dudała | 15/10/2006
Komentarze
#1 | JagodaW dnia 25.10.2006 18:41
ja jestem za Piotem D.
#2 | S-c dnia 20.10.2006 07:03
zresztą Piotr Dudała jest naczelnym tego serwisu wiec ma prawo robić to co chce nie ma co sie czepiać
#3 | wars dnia 19.10.2006 23:29
przecież to jego prywatny serwis - może sobie wisieć ile chce!
#4 | Red Snapper dnia 19.10.2006 14:47
Wlasnei zauwazylem ze z Pana Dudaly to niezly LANSELOTSmile Od kilku tygodni podstawowym newsem, weksponowanym posrod 3 newsow jest"80 tys wizyt...", obok tekst co prawda bez zdjecia redaktora ale to tylko pozory, bo po klikbnieciu nam sie znow ukazuje.
Oj widac, ze marzy mu sie posada Radnego ....
#5 | Vicek dnia 19.10.2006 13:48
reklamowe posty powinny być kasowane
#6 | pietrek dnia 19.10.2006 10:12
powiem wiecej zrobie wszystko, zeby Borowiecki nie wygral, wiec Pan PD ma sojusznika !!! zdemaskujemy GB
#7 | pietrek dnia 19.10.2006 10:11
dlaczego moja posty o Borowieckim sa kasowane - czy znaczy to ze Pan PD boi sie konkurenta ????
#8 | Baron dnia 19.10.2006 09:46
to prawda - różowy Zych - dawniej PZPR - zawsze blisko z partią władzy.
#9 | komuchy dnia 19.10.2006 06:54
Zych, to jeden z tych którzy wspomogą naszą listę po wyborach i znów będziemy miec 50 % głosów w radzie... Dziekujemy ci platformo, że wystawiłaś go tak wysoko na praktycznie pewnym miejscu...
#10 | Piotr Dudała dnia 19.10.2006 04:37
Dzięki. Postaram się trochę powalczyć.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney