Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Opuścili PO

Radni powiatu będzińskiego: Henryk Postel (były prezes MPWiK Sp. z o.o. w Będzinie) oraz Adam Szydłowski wystąpili z Platformy Obywatelskiej.

Szef Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej w powiecie będzińskim, długoletni przewodniczący Koła PO w Grodźcu, współpracownik śp. posła Grzegorza Dolniaka, członek Zarządu Powiatu PORP, radny rady powiatu, były prezes MPWiK - HENRYK POSTEL, w dniu 10 stycznia br. wystąpił z szeregów Platformy Obywatelskiej i Klubu radnych PO RP w powiecie.Adam Szydłowski napisał na swoim blogu:

"Uprzejmie informuję, iż w dniu wczorajszym zrezygnowałem z członkostwa w Platformie Obywatelskiej RP, z funkcji przewodniczącego największego Koła PO RP w powiecie będzińskiem, cżłonka Zarządu Powiatu PO RP i tym samym z udziału w pracach Klubu PO RP na szczeblu Rady Powiatu.

Nie zgadzam się z nagannymi praktykami (zastraszanie, manipulacja, szantaż, dawanie lub zabieranie pracy) w stosunku do wielu członków PO i nie będę dalej firmował swoim nazwiskiem dalszych działań politycznych pana Tomasza Delowskiego. Do Platformy Obywatelskiej wstępowałem za namową śp. Grzegorza Dolniaka i tamta Platforma Obywatelska nie ma nic i nie miała nic wspólnego z zasadami panującymi pod przewodnictwem obecnego przewodniczącego, współautora listu do władz krajowych PO mającego na celu dyskryminację i pomówienia wielu znanych i długoletnich działaczy PO, radnych w Dąbrowie Górniczej, w Będzinie i w całym powiecie będzińskim.

źródło: http://adamszydlowski.blog.onet.pl/Autor: Redakcja | 11/01/2013
Komentarze
#1 | Dziennik Zachodni dnia 12.01.2013 19:16
Kadrowy Tomczykiewicz

zgłoś +32 / -3
Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Pszczyniok (gość), 11.01.13, 19:31:25

Diagnoza polityki kadrowej PO w wydaniu T.Tomczykiewicza jest druzgocąca, ale bardziej druzgocące będą dla Śląska konsekwencje społeczne i gospodarcze tejże polityki. Słusznie zauważał red. Smolorz, że w obecnych władzach nie ma ludzi wybitnych. A jakim cudem mogą oni być w otoczeniu tak miałkiej postaci jaką jest Tomczykiewicz, który od czasów pszczyńskich konsekwentnie buduje wokół siebie dwór ludzi, których kariera zawodowa, lub biznes uzależniona jest albo publicznej posady, albo od publicznych zleceń? Jako burmistrz Pszczyny Tomczykiewicz nie wykazał się niczym, poza refleksem z jakim wskoczył na właściwą platformę, po członkostwie w UPR (do której niechętnie się przyznaje) i
AWS. Z trudem można się doszukać jego interpelacji poselskich. Ale trwa i uczynnie miesza w politycznym kotle. Nie dziwmy się - premier Tusk też już nie ma wokół siebie polityków, którzy mogliby mu politycznie zagrozić, ale wynosi na wysokie urzędy kolejne miernoty, które będą mu wierne. Nie żałujcie Matusiewicza, byłego skarbnika burmistrza T. To właśnie przykład toczykiewiczowej polityki kadrowej. Niestety, lepszej nie będzie.

Wielki żal Redaktorze, że nie będziesz tego demaskował i przypominał swoim czytelnikom, żeby nie kupowali politycznej ściemy. Dziękuję za to, co i jak pisałeś. Odpoczywaj w pokoju...
#2 | go dnia 12.01.2013 15:45
straci prace ,im kolesiów. pewnie sie zapisze do paliknota bedzie jeszcze bardziej oszukiwał
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney