Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Prokuratura w Bytomiu podjęła dwa śledztwa w sprawie spółki "Kopernik"

7 maja br. zostało wszczęte śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez ówczesnego wicestarostę powiatu Będzińskiego Mariusza Kozłowskiego polegającego na zmuszaniu byłego skarbnika powiatu do dokonywania zapłaty na rzecz firmy „Kopernik”

Wcześniej, postanowieniem Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, w dniu 29 kwietnia wszczęte zostało śledztwo w sprawie przestępstwa, polegającego na wyrządzeniu znacznej szkody majątkowej przez osoby zobowiązane do zajmowania się sprawami majątkowymi i działalnością gospodarczą Zagłębiowskiego Centrum Rozwoju Nauki i Technologii „Kopernik”, poprzez wyprowadzenie pieniędzy z budżetu Starostwa Powiatowego w Będzinie na bezużyteczne projekty edukacyjne oraz na zaspokojenie funduszu płac osób zatrudnionych w wyżej wymienionej firmie.

Pierwsze przesłuchania rozpoczynają się już 23 maja. Do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu na początek wezwania na przesłuchania otrzymali świadkowie: radny Adam Lazar, radny Henryk Postel, radny Marian Kozieł oraz radny Mariusz Kozłowski (odwołany wicestarosta, a powołany ostatnio głosami SLD i WP na stanowisko szefa Komisji Budżetu).źródło: Adam Szydłowski BlogAutor: Barbara Gołębiowska | 19/05/2013
Komentarze
#1 | Margie dnia 20.03.2017 03:12
What a neat areltic. I had no inkling.
#2 | @ @pisowiec dnia 19.05.2013 22:21
Sugerujesz że zwolnienie Dudały to spisek PO i dewiantów których PO popiera? Rzeczywiście w tym wszystkim jest coś dziwnego, choćby ta dorosła dziewczynka z Kanady pisząca bezinteresownie o Będzinie.
#3 | @pisowiec dnia 19.05.2013 19:11
niemniej film jest obrzydliwy! tak ci hochsztaplerzy z Będzina!
#4 | pisowiec dnia 19.05.2013 18:33
Wczoraj byłem na filmie „Przelotni kochankowie” . Almodovar ,jakby nie było znany reżyser w super sposób pokazał „europejskość” polegającą na tych zboczonych związkach .Rzecz dzieje się w samolocie w klasie biznesowej , Okazuje się że samolot ma uszkodzone podwozie i musi szybko wylądować .,Ale nikogo to właściwie nie obchodzi ,ważniejsze są relacje miedzy podróżnymi obracające się bez przerwy prawie w kręgu tych zboczonych osób, to pilota z drugim pilotem ,to stewardów miedzy sobą i tak dalej .Wreszcie jak wylądował to kapitan nawet się po wyjściu z samolotu w pianie służącej do gaszenia samolotu odkrywa, że chciałby zamieszkać z drugim pilotem. Cała sprawa uszkodzonego samolotu ich nie interesuje. Satyra ,groteska na całego od a do zet, warto zobaczyć, chociaż film może trochę wulgarny ale świetnie pokazana głupota tych pedalskich związków . Pikanterii dodaje fakt, że w zapowiedziach było napisane, że grają tam Banderas i Penelopa Cruz . Oczywiście byli ale może przez minutę w całym filmie .Almodovar piętnuje i doskonale przekazuje to całe ”europejskie” oszustwo..
Po obejrzeniu warto się zastanowić dlaczego właściwie tusek tak dąży do za legalizowania związków pedalskich i lesbijskich? Czy może i jemu sie przewróciło w głowie? O co mu chodzi?., A może ktoś mu kazał? Czy on nie ma ważniejszych spraw np: czy nie wypuścić muchy przez okno? Czy zobaczą to zwolennicy dewiantów z PO.?
#5 | @Rozbawiony dnia 19.05.2013 13:16
Siostra Pana Piotra jest chyba dorosłą dziewczynkę i robi to co uważa za słuszne! nawet jak ktoś czuje się ....rozbawiony Grin!
#6 | Rozbawiony dnia 19.05.2013 12:32
Ten tekścik, z prywatnego bloga osoby przeraźliwie "dobrze poinformowanej", Siostra właściciela portaliku sosnowiecfakty, zamieszcza tylko i wyłącznie w ramach rzetelnej informacji dla mieszkańców Sosnowca o tym co dzieje się Będzinie.
To trzeba wyraźnie podkreślić i wyakcentować... bo jeszcze by kto pomyślał że to tylko rodzaj prymitywnej zemsty za wywalenie kogoś tam z roboty.
Ogólnie rzecz biorąc, strasznie to zabawne.
#7 | Leszek dnia 19.05.2013 08:55
Dlaczego ten Starosta skoro prokuratura prowadzi śledztwa w sprawie tego co się wyprawia w Starostwie (nepotyzm, korupcja?) zwalnia w tym czasie niewygodnych dla siebie ludzi? Wszystkie te decyzjie powinny być cofniete i unieważnione!
#8 | ludek dnia 19.05.2013 08:30
Sprawozdania finansowe Zagłębiowskie Centrum Rozwoju Nauki I Technologii Kopernik Sp Z O O [ W Likwidacji ] opublikowane w Monitorze Polskim B:

Kto oprócz Starostwa Powiatowego w Będzinie ,,zlecał " projekty edukacyjne ??
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney