Czytanie na dzi¶

¦więty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

¦więty Michał Archanioł

¦więty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy ¦więci


Gloria TV


WikiZagłębie


¦w. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Egipt: dżihad przeciwko koptyjskim dzieciom


Porwania chrze¶cijańskich dzieci w Egipcie zdarzaj± się coraz czę¶ciej. Niedawno porwany został 10-letni chłopiec Sameh George, będ±cy ministrantem w ko¶ciele pw. Sługi Chrystusa w Minya. Nieznani sprawcy uprowadzili go w drodze do ko¶cioła. Motywem porwania ma być okup.Do innego porwania doszło przed koptyjskim ko¶ciołem w Szubra al-Khayma, gdzie czterej muzułmanie uprowadzili 12-letniego Abanouba Ashrafa. Przystawili mu nóż do gardła i zaci±gnęli do samochodu. Następnie podpalili ¶wi±tynię. Od rodziców zaż±dali wysokiego okupu.

Mimo, iż głównym motywem porwań dokonywanych przez muzułmanów s± pieni±dze, koptyjskie rodziny obawiaj± się, że za tymi uprowadzeniami kryje się co¶ więcej. Skarż± się na to, że islamscy duchowni przekonuj±, iż uczęszczanie koptyjskich dzieci do ko¶cioła jest gorsze nawet od nierz±du.

Równie bolesny, je¶li nie gorszy, los spotyka dziewczęta. Jak donosi International Christian Concern „setki chrze¶cijańskich dziewcz±t w Egipcie zostało uprowadzonych, zmuszonych do małżeństwa z muzułmanami i przej¶cia na islam”. Incydentom tym często towarzyszyć maj± gwałty, bicie i inne formy przemocy fizycznej oraz psychicznej.

W ci±gu ostatnich kilku lat udokumentowano w Egipcie ponad 550 przypadków uprowadzeń, uwięzienia, gwałtów i przymusowego nawracania chrze¶cijańskich dziewcz±t. Liczba uprowadzeń drastycznie wzrosła po „Arabskiej Wio¶nie” i doj¶ciu do władzy Bractwa Muzułmańskiego.

Prezydent Egiptu Mohammed Mursi odmawia zajęcia się kwesti± represjonowanych koptyjskich dziewcz±t. Zapytany o te bulwersuj±ce przypadki odpowiedział, że „takie porwania i nadużycia to tylko plotki”.
Ľródło: http://www.pch24.pl/egipt--dzihad-przeciwko-koptyjskim-dzieciom,15340,i.html#ixzz2VVsK6DxrAutor: Redakcja | 07/06/2013
Komentarze
#1 | Chakkis dnia 18.04.2014 09:32
Witaj ciepło Planeto.My też mamy magię, tylko nie kzaoystrmy z niej na co dzień albo kzaoystrmy ale tylko wtedy gdy wkurw ogarnie że włosy podnosi na głowie.I często nie zauważamy że to magia. A świat jest magiczny i my też i magiczne są zwierzęta, ale to naszej uwadze umyka.Wytłumacz na logikę zdarzenie takie:Mam pierścionek złoty, ładny taki jak lubię i zdejmując go z palcf3w wymknął mi się z rąk i upadł na podłogę. Złaziłam na czworakach całą i pod zaglądałam też. Nie ma przepadł i już. Minął rok oświadczam że przez ten rok było odkurzane było prane ubranie i co ciekawe zmienił się mebel przybyła kanapa. I siedzę sobie na tej kanapie w innym powtarzam innym ubraniu , wstaję idę do kuchni wracam a na środku tej kanapy leży mf3j upadnięty rok temu pierścionek. Dodam jeszcze byłam w domu sama bo lato, więc mąż zajęcia prowadzi na wyjeździe a cf3rka to wiesz, mieszka w innym państwie, podrzucić by nie dała rady.SmileLogiczne proszę wyjaśnienie, nie magiczne.ApelGrino wszystkich nieznanych sił, informację wysyłam, już nie trzeba mi udowadniać że istnieje coś o czym się filozofom nie śniło, już wierzę. Zbyt dużo miałam takich wydarzeń z pogranicza magii i rzeczywistości, bym śmiała podważać istnienie tezy, że świat JEST magiczny.A powiem Ci jeszcze Planeto, że można zabić sama myślą, można wzmocnić wysyłając ciepłe myśli też i można wysyłać dobre, naładowane ciepłymi życzenia słowa, ktf3re działają jak magia.I filmik obejrzyj, jak znika guz rakowy w oczach i na oczach kamer i obserwatorf3w w szpitalu, czyż to nie magia?Lubisz czytać, polecam szczegf3lnie Matryca energetyczna bardzo szczerze polecam tę książkę.I oczywiście ściskam serdecznie ciesząc się że jesteś.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± oceniać zawarto¶ć strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoj±?
Przenaj¶więtsze Oblicze

¦więty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

¦więty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney