Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Po pierwsze...

Autor: Redakcja | 10/06/2013
Komentarze
#1 | Tanny dnia 27.11.2015 06:06
furt jsem premyslela proc se ti okbistlo slovo FLEK na bradu, kde jsi ho mela napsane a proc. no a vidis. na ruce. me napadalo ze na stole a pak ti na nej spadla brada. Ale proc bys psala lflek na stul, ze?jinak me se to cte dobre protoze umim psat obema rukama zaroven a to zrcadlove. Proti sobe. Rukopis mam uplne stejny levou i pravou. akorat tou levou to musi ostatni cist v zrcadle.
#2 | kierowca dnia 13.06.2013 12:31
Zgodnie z rządowym planem, do ustawy o drogach publicznych mają zostać wprowadzone zmiany, które zakładają, że to samorządy będą mogły dowolnie ustalać stawki za parkowanie. Ponadto z ustawy zniknie zapis wskazujący dni tygodnia, w które pobierane mogą być opłaty.

Wielu kierowców nie kryje swojego oburzenia pomysłem wprowadzenia opłat za parkowanie w weekendy. Ich zdaniem jest to kolejny „skok na kasę”, którego próbuje dokonać rząd.
#3 | mucha nie siada dnia 12.06.2013 12:51
~barrrbarrra :
Brak zdjęcia

Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu zwiń zwiń
#4 | asd dnia 12.06.2013 12:31
Raf :
Brak zdjęcia

Czas powiedzieć "Żegnam" całej tej mafii POOKRĄGŁOSTOŁOWEJ - nocnej zmianie...
Kwaśniewskim, Michnikom, Gronkowcom, Tuskom, Komorowskim, Balcerowiczom ludziom związanym z PO, PSL, SLD to są spadkobiercy PZPR i to oni są odpowiedzialni za afery, wyprzedaż polskiego majątku za grosze, wpuszczenie zachodnich koncernów i kolonizację Polski.... wasz czas mendy się kończy! i przyjdzie czas na wyroki przed Polskimi - oczyszczonymi z szumowin sądami! zwiń
#5 | peo dnia 12.06.2013 07:43
podobny do Dyzmy,hahahahahahahah
#6 | @cccc dnia 11.06.2013 15:03
Bo pisze, że SLD kryje zabójców Grzegorza Przemyka!
#7 | ccc dnia 11.06.2013 11:02
[po jaką cholere promujesz peowców?
#8 | archeolog dnia 10.06.2013 20:46
MIAŁO BYĆ Z DALA OD POLITYKI, a tu zaczynamy smarować !!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?