Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Dream Team na gościnnym występie w Sosnowcu.

Sparing pomiędzy KTH Krynica a GKS Katowice został zorganizowany bez rozgłosu, ale i tak na Zimowym zjawiła się pokaźna jak na tego typu mecz liczba widzów. Ludzie chcieli zobaczyć to, co mogło być w Sosnowcu, a czego nie ma. Przy okazji meczu mieliśmy okazję zamienić kilka słów ze Stevenem Jenningsem, który niedawno prowadził w imieniu głównego inwestora rozmowy z miejskimi włodarzami. Pan Jennings był pod wrażeniem atmosfery podczas meczu stwierdzając, że „ tu są prawdziwi fani hokeja”.

Zapytany o szanse sportowe tworzonej w Krynicy drużyny odpowiedział, iż nie ma wątpliwości, co do wygrania ligi, a potem przyjdzie czas na konfrontację z drużynami z Europy. Dodatkowego smaczku imprezie dodaje fakt, że grupa najżywiej reagujących kibiców skandowała okrzyki Zagłębie.. Zagłębie… po każdej bramce zdobytej przez KTH.Wygląda na to, że sosnowieccy kibice hokeja jeszcze bardzo długo nie wybaczą zaprzepaszczonej szansy dla hokeja i miasta. Właśnie, czy definitywnie zaprzepaszczonej? Z naszych zakulisowych rozmów wynika, że nie wszystko jest stracone i rozmowy można podjąć na nowo i to z szansą powodzenia, wszak pod warunkiem, że do sprawy po stronie miasta zabiorą się profesjonaliści, a nie dyletanci z mentalnością urzędnika z epoki słusznie minionej. Tylko dlatego, że widzimy jeszcze jakieś szanse powrotu do stołu negocjacyjnego, nie publikujemy kalendarium rozmów w przedmiotowej sprawie.

Zapewniamy jednak naszych czytelników, że jak tylko uznamy sprawę za definitywnie przegraną, opublikujemy przebieg rozmów i będzie to dokument na wskroś porażający. Z tych samych powodów nie opisaliśmy jeszcze całej patologii dotyczącej klubu, poczynając od szatni, poprzez sztab szkoleniowy, zarząd na Radzie Nadzorczej kończąc. Jednak i na to przyjdzie czas, bowiem nie może być tak, że publiczne pieniądze mogą być dowolnie marnotrawione, a posady rozdawane według partyjnego i towarzyskiego klucza, zamiast kryteriów merytorycznych. Ponadto zapewniamy, że na nic zdadzą się próby zastraszania, grożenie procesami sądowymi itp., bowiem mamy niezłomną wiarę, że prawda zawsze się obroni, nawet w niekorzystnych okolicznościach i bez względu na urząd zajmowany przez ewentualnych powodów.

Z dziennikarskiego obowiązku przypominamy jeszcze tylko, że sparing zakończył się zwycięstwem drużyny KTH Krynica 7 : 1 i jej wyższość nad GKS Katowice począwszy od drugiej tercji, nie podlegała dyskusji.

źródło: ZM, http://www.zshokej.pl/index.html
Autor: Redakcja | 13/08/2013
Komentarze
#1 | JosephGok dnia 18.09.2015 19:21
Siemka
Zobaczył ktoś tą stronkę i napisał coś o jej wyglądzie? https://Awokado.c... - Awokado

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.
#2 | Taylor dnia 19.04.2014 07:57
For the exercises, the SQL qieures were submitted through the course web interface, executed on their system, and the result was then displayed on the page. Professor Widom also used a database browser for submitting qieures in some of the demonstration videos, but unfortunately I can't remember the name of it (I never used it myself).
#3 | To miasto zdycvha ! dnia 13.08.2013 08:31
W Sosnowcu po staremu, jak za komuny propaganda sukcesu a w rzeczywistości pod rządami "wielokrotnie sprawdzonego gospodarza" jeden wielki syf i to w każdej dziedzinie której się nie dotknie. W innym mieście już dano by ich na taczkach wywieźli ale tu rządzi nadal czerwona mafia z dorobkiewiczami wszelkiej maści.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney