Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Sosnowiec bez prezydenta?

Ostatnie pytania do prezydenta Górskiego1/ Panie Prezydencie Górski, był Pan wiceprezydentem, zastępcą oskarżonego teraz Michała Czarskiego w tym czasie kiedy doszło do strat w Szpitalu Św. Barbary. Czy Pan Prezydent wiedział wtedy o tej malwersacji? Przypominam, że chodzi o straty Skarbu Państwa w wysokości 120 milionów złotych...2/ Czy Pan Prezydent nie boi się, że w związku z tą sprawą mogą i Panu zostać postawione zarzuty? Czy Pan Prezydent był już w tej sprawie przesłuchiwany przez prokuraturę? W jakim charakterze: świadka, czy jest też Pan podejrzany jako - wtedy - pierwszy zastępca Czarskiego?
3/ Czy jest to odpowiedzialna decyzja, aby w tej sytuacji ponownie kandydować? Czy Pan Prezydent zastanawiał się jak poczuliby się mieszkańcy Sosnowca gdyby prokuratura postawiła Panu zarzuty w związku z tą sprawą, lub inną? Czy jest możliwe, że prokuratura zainteresuje się dochodami naczelników, albo na przykład nadzwyczajnymi przywilejami zaprzyjaźnionej agencji GAMMA, wygrywającej wszystkie przetargi w Sosnowcu?
Wtedy miasto zostałoby bez prezydenta...4/ Jakubowską zwolnili za poręczeniem, Czarskiego lada moment mogą aresztować. Czy nie lepiej dla Sosnowca by Górski zrezygnował z ponownej elekcji?5/ Dlaczego nie odwołał Pan Prezydent naczelnika Równickiego – powszechnie krytykowanemu za arogancję i brak kompetencji? Przecież zmiana na stanowisku naczelnika wydziału kultury poprawiłaby nadwyrężony wizerunek Pana Prezydenta w kampanii wyborczej... Czy jest możliwe, że naczelnik Równicki ma jakieś „haki” na Pana Prezydenta i dlatego jest „nie do ruszenia”?6/ Zadeklarował Pan, że jeśli przegra pierwszą turę, to w drugiej poprze Jarosława Piętę – jako najlepiej przygotowanego do kierowania miastem i najbardziej odpowiedzialnego kandydata. Skąd ten brak wiary w siebie? Czuje się Pan Prezydent zagrożony? Czy może Pan Prezydent powiedzieć coś dobrego o pozostałych konkurentach na stanowisko prezydenta miasta?1. SPRAWDZONY GOSPODARZSławomir Matusz
Autor: | 09/11/2006
Komentarze
#1 | bobo dnia 13.11.2006 17:56
Matusz lyso Ci? Przepros pana Prezydenta.
#2 | @Agnieszka dnia 13.11.2006 00:17
Różni ludzie popierają zarówno prezydenta jak i jego przeciwników...
#3 | Red Snapper dnia 12.11.2006 21:19
Fantusz, tylko dlatego ze jestes chory daruje Ci te herezje. Zmykaj do mamusi plaskaczu
#4 | Agnieszka dnia 12.11.2006 20:09
gratuluję prezydentowi Górskiemu takiego poparcia jak powyżej. Kolego, jak się napiłeś, to zamknij się w klozecie, a tu proszę nie rzygaj.
#5 | oburzony dnia 12.11.2006 19:19
przepraszam, ale czy to jest artykuł? czy tak dziś zarabiają na chleb dziennikarze? - to nie artykuł tylko brak kultury i dobrego smaku. taki artykuł może napisać SKOŃCZONY DEBIL I CHAM. AUTOR TEGO ARTYKUŁU TO ZŁAMAS!!!!
#6 | Sławomir Matusz dnia 11.11.2006 20:35
komentarz do wpisu powyżej: trwa cisza przedwyborcza i należy ją szanować!
Ad vocem: gdybym miał na to wpływ może bym coś zmienił w funkcjonowaniu tych placówek. Ale nie uważam, że należy wszystko i wszystkich niszczyć. Rozumiem sytuację i szanuję panią Jolantę Szczurek i panią Elwirę Kabatc-Georgijewą.
Zmiany o których myślę dotyczą przede wszystkim zasad funkcjonowania kultury - wydziału kultury, komisji.
Niestety, cisza przedwyborcza nie pozwala mi rozwijać tego wątku. Odłóżmy tę dyskusję do poniedziałku i szanujmy zasady wyborów.
Z poważaniem - Sławomir Matusz
#7 | Fantusz dnia 11.11.2006 19:53
"pomorze" - to był test dla uważnych, kurcze nawet ktoś od Górskiego to zauważył... dobre...
To są wśród Was jednak tacy co się znają i nie piszą Gurski

a Matuszowi pewnie nie pomogę, bo nie lubię być pierwszym, a byłbym pierwszym mieszkańcem Sosnowca, który mu tak naprawdę pomógł - no pomijając pewnie rodzinę

Stanowisko naczelnika wydziału kultury zostawiam Elwirze z biblioteki, ta to się zna na rzeczy i porongrafię zalegalizuje nie tylko w bibliotece, a w Klubie Kiepury będzie sekcja tańca go go
#8 | mano dnia 11.11.2006 18:45
to nie godne aby drukować wasze pomyje.przed wyborami powinno się skupić swoje myśli jak pomóc miastu ,obecnym rządzącym,przyszłym rządzącym w jakim kierunku mamy iść?a wy opluwacie się na wzajem,wyciągacie stare brudy.podejrzewam że jesteście młodymi ludżmi,chcecie wejść w politykę po trupach,ajeśli już będziecie rządzić to wierzcie mi że te kalumnie też na was spadną!Ja na wybory sę nie wybieram,uczciwie będę pracował do emerytury/7 lat/i będę bacznie obserwował i będę od tej pory wytykał zauważone nieprawidłowości.pozdrawiam P.PIOTRA DUDAŁĘ-tak trzymać!!!
#9 | tosia dnia 11.11.2006 14:51
Usunięty komentarz:

Myśląc zgodnie z poetyką autora nie można też wykluczyć, że: w przyszłości Matusz zostanie odrażającym pedofilem (o ile już nie jest), będzie hodował dżdżownice i zapisze się do odrodzonego PZPR. W rezultacie tych wszystkich plugastw zostanie osadzony we więźniu, a pilnującym go klawiszem będzie nie kto inny, jak Kazimierz Górski.

Z kolei dyrektorem tegoż zakładu karnego zostanie były marszałek województwa. Matusz w celi spotka się z Szymborską (również osadzoną za pedofilię) i będzie ją uczył, jak pisze się prawdziwą poezję. Na Boga człowieku - puknij się w czerep!!!
#10 | PATKA dnia 11.11.2006 08:34
CO BY NIE BYŁO, TO NIEUCZCIWE, ŻE GÓRSKI STAWIA NAS W TAKIEJ SYTUACJI. A MIAŁAM NA NIEGO GŁOSOWAĆ.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney