Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Powoli opada bitewny zgiełk.

Chciałbym w imieniu własnym, na gorąco, tą drogą podziękować wszystkim wyborcom, którzy oddali głos na moją osobę w wyborach prezydenckich i do Rady Miejskiej! Wszystkim, którzy pracowali w kampanii i pomagali z całych sił. Otrzymane głosy poczytuję za zaszczyt i zobowiązanie wobec wyborców.Chciałbym pogratulować wszystkim radnym, którzy uzyskali od wyborców mandat zaufania. Również mojemu kontrkandydatowi – Kazimierzowi Górskiemu sukcesu w przekonaniu do swojej osoby, tak dużej liczby mieszkańców i wyboru na Prezydenta Sosnowca na kolejną kadencję.Praca stoi przed nami. Przed wszystkimi radnymi, prezydentem i pracownikami samorządowymi stoi zadanie sprostania oczekiwaniom społeczeństwa. Wypracowania warunków dla poprawy życia w naszym mieście, wzrostu dobrobytu, bezpieczeństwa we wszystkich wymiarach i stworzenia perspektyw rozwoju dla wszystkich Sosnowiczan. Ostateczny efekt będzie zależał od nas wszystkich – od naszej pracowitości, optymizmu i chęci do polepszania naszego otoczenia.Powoli opada bitewny zgiełk. Warto zacząć od posprzątania miasta po kampanii. Aby wszyscy, którzy uczestniczyli w wyborach, a także ci, którzy z różnych względów nie wzięli w nich udziału, mogli odczuwać satysfakcję, że nasi sąsiedzi i my sami chcemy mieszkać w czystym i zadbanym Sosnowcu.Z wyrazami szacunku.

Krzysztof Haładus
Autor: Krzysztof Haładus | 12/11/2006
Komentarze
#1 | czarny dnia 17.11.2006 07:28
z takim podejściem, to całe życie będziesz bezrobotną...
#2 | bezrobotna dnia 16.11.2006 22:46
Panie Krzysztofie radzę patrzeć na ręce radnym z SLD, a najlepiej zapoznać się z całokształtem ich dotychczasowej dzialalności, tej jawnej i tej głęboko skrywanej i nie dać sie omamić,a może warto by ich rozliczyc z poprzedniej kadencj...jeszcze przed Mikołajem? Pozdrawiam.
#3 | Krzysztof Haładus dnia 15.11.2006 16:14
Raz jeszcze dziękuję sosarowi i wszystkim wyborcom.

Chciałbym odnieść się przy okazji do wpisów w różnych miejscach, wyrażających obawę co do możliwej, destruktywnej postawy w RM. Otóż nie leży w mojej naturze kierowanie się w działaniu robieniem komuś na złość, udowadnianie na siłę swojej racji itp. Tam, gdzie uznam, że warto poprzeć propozycje K. Górskiego, jako dobre dla mieszkańców Sosnowca - uczynię to. Tam gdzie zobaczę możliwości lepszych rozwiązań - zamierzam zgłaszać konstruktywne wnioski. Jednocześnie bez skrupułów zamierzam wyrażać swój sprzeciw w miejscach, w których uznam to za niewłaściwe z punktu widzenia dobra mieszkańców - tak jak ja to będę rozumiał (poglądy na punkt widzenia dobra mieszkańców mogą być bowiem oczywiście różne).

Wybór członków każdej władzy wiąże się z ryzykiem. Bardzo często bywa tak, że wybrani członkowie nas zawodzą. Mam tego świadomość i spróbuję sprostać oczekiwaniom, na tyle, na ile będę potrafił.

Pozdrawiam.
#4 | sosar(CR) dnia 15.11.2006 15:52
Gratulacje za wynik w wyborach i powyzszy tekst. No cóż, ja słowa dotrzymałem i wspólnie z bliskimi zagłosowałem na Pana. I prosze tylko o jedno: sprowadzcie Panowie do Sosnowca jakiegos inwestora by wybudował ZAKŁAD PRACY zatrudniajacy nas mieszkanców. Dość tułaczki po Europie i pracy dla innych krajów. Nasze miejsce jest w Sosnowcu i kraju i tu powinnismy pomnazac i budowac przyszłość. Po drugie : STADION LUDOWY !!! Z pozdrowieniami!Sosar( St.S-c)
#5 | @Jan dnia 15.11.2006 11:19
Wydaje mi się, że SDPL powinien być tym pomostem łączącym PO z SLD...
#6 | mega dnia 15.11.2006 08:57
Czyżby pan Haładus tekstem tym chce grać na lidera opozycji? O zgrozo!
#7 | Jan dnia 15.11.2006 08:47
Jestem zwolennkiem koalicji PO - Lewica i Demokraci, zadanego PiSu!!!!!!!!!!!!!!
#8 | a kto dnia 14.11.2006 21:12
A które osoby w Sosnowcu wygrały, którem maja na sumieniu jakieś "grzechy"?
#9 | Heniek dnia 14.11.2006 18:49
Szkoda Panie Krzysztofie, że nie wygraliśmy i że wygrali ludzie o których czytam w gazetach iż mają na sumieniu jakieś grzechy i że nie ma prokuratorów, którzy zechcieli by ich z tych grzechów chociaż po części oczyścić.No ale jak księża juz wychwalają poskomunistów, przez których byli tępieni przez ponad 40 lat to nie ma się co dziwić, że Pan i PiS nie mogło wygrać. I jak słyszę też pod sklepem jak pewni panowie mówią o skrzynce wódki, którą dostaną od pewnego wygranego, na którego mieli to niby głosować to wszystko staje się jasne. Mogliśmy do kampani podejść pragmatycznie, a nie teoretycznie. Jak zuważyłem na wyborców nie działają obiecanki jeno profity. Powodzenia w Radzie!
#10 | SLIM dnia 14.11.2006 11:37
Prezydent z innej opcji politycznej, a większość w radzie z innej. Oby tylko ta rada jakoś współpracowała z prezydentem dla dobra Sosnowca bez wzgłedu na poglądy i animozje jakie ich dzielą.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney