Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usuniętyAutor: Piotr Dudała | 14/01/2007
Komentarze
#1 | ab dnia 24.01.2010 15:07
sosnowiec gora
#2 | Bytomianka dnia 03.11.2009 18:47
Zagłębie czy Śląsk?Sosnowiec czy Katowice? Włosy mi się jeżą jak czytam te bzdury!!!Jaki paszport,bilety?Gdzie Ty człowieku żyjesz?Paszport to Ty do nas potrzebujesz!!!Jeżdżę po całym województwie.Śląsk taki bogaty?Zapraszam w odwiedziny do Bytomia.Dzielnica "Bobrek" no naprawdę tryska bogactwem.Złodziejstwo i menelstwo po zmroku nie wychodzić!!!Wielki Ślązak-KROJCOK!!!Zbieranina z całej Polski a udają nie wiem co!!!WSTYD!!!
#3 | Artur dnia 30.09.2007 02:19
Sosnowiczanie tacy mądrzy a non stop po Katowicach jezdzą studiowac pracowac na zakupy i wiele innych spraw nie kłucic sie bo ja urodziłem sie w Sosnowcu a moge miec kolegów z Katowic i to szanuje a wy o bzdury sie kłucicie
#4 | Artur dnia 30.09.2007 02:11
a przestancie sie józ kłucic o zagłębie czy sląsk jak sie komus niepodoba sląsk czy zagłębie to niech wypieprza z tego kraju ja jestem Polakiem i jestem za silesią a fochy debili mnie walą mam to gdzies
#5 | Dawid.Sz dnia 30.08.2007 19:07
Przepraszam za błędy w poprzednim poście.Nie zrobiłem korekty.A edytować już nie można.
#6 | Dawid.Sz dnia 30.08.2007 19:05
jaka praca w Katowicach co ty ośle Lolek piszesz-chyba sam nie rozumiesz co piszesz.Urodzilem się w Będzinie -mieście załozonym przez kazimierza wielkiego.W tym czasie na tym twoim slasku pasły sie kozy i barany takie jak ty.swoje dziecinstwo spedziłem w Sosnowcu,tam też skończyłem szkoły,studia Politechnika Rzeszowska.tylko dzieki żonie ktorą poznalem studiując przeprowadziłem sie do Chorzowa.Chorzów jest piękny wokół same zamknięte huty,duże zakłady przemysłowe w upadłości .Taki to jest własnie ten lepiej rozwiniey sląsk ośle jeden.Niektórzy kojarzą nas tylko z czerwonym zaglebiem -owszem taki był wtedy ustrój i ludzie przy władzy,ale to nie znaczy ze ja czy moja rodzina była taka sama.poszukaj dobrze w kartach historii i sam zrob analizę a wtedy zobaczysz że wcale nie było tak źle jak to mowisz.Myślę że jednak że ty i wielu twoich kolegów którzy tak bluzgaja na zagłębie -poprostu nawet nie wiecie gdzie i jak tego szukać.
#7 | Dawid.Sz dnia 24.08.2007 06:34
Czytając te posty widzę że piszą tutaj w większośći przepełnieni pychą i nienawiścią pseudo ślązacy.Przyjechał za robotą za śląsk krojcok jeden prosty przykład serial Daleko od szosy- całe życie spędził w wulcu a teraz mówi jaki to on pan ślązok jest i że Zagłębie jest do dupy.Pożyjemy zobaczymy.Pozdrawiam Oberschlesien.
#8 | Dawid.sz dnia 24.08.2007 05:46
A ja i tak zawsze będę mówił że jestem z Zagłębia a nie z Silesji.Moje dzieci będą także Zagłębiakami.Urodziłem się w Zagłębiu i będę mu wierny do końca.A czy nazwa mojego ukochanego klubu ma brzmieć Zagłębie Silesia? Czy to nie swoisty paradoks.
#9 | lolek dnia 11.08.2007 18:07
teraz dopiero wyraźnie widac kompleksy i poczucie nizszosci zaglebia. zwyczajnie sie boicie ze ludniejszy i lepiej rozwiniety Slask was zdominuje. a jak chcecie tworzyc wlasna aglomeracje to prosze bardzo. z jednym warunkiem stwórzcie tez taki swój kzk gop, ciekawe co wtedy zrobicie. juz teraz mnostwo ludzi z sosnowca zycie dzieki pracy w katowicach. gdyby nie praca na sląsku połowa mieszanców tego sztucznego miasta sosnowca umarła by z głoduPfft
#10 | hanys dnia 17.03.2007 12:32
Tak, tak masz rację Sosnowiec można połączyć z Warszawą. Przecież im jest bliżej do Warszawy niż do Sląska bo Krakusów też nie lubią.
hej.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney