Czytanie na dzi¶

¦więty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

¦więty Michał Archanioł

¦więty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy ¦więci


Gloria TV


WikiZagłębie


¦w. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


VII sesja Rady Miejskiej

25 stycznia o godz.11.00 odbędzie się VII sesja sosnowieckiej Rady Miejskiej.W programie obrad przewidziano: Sprawozdanie z działalno¶ci w 2006r. Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Sprawozdanie z działalno¶ci Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porz±dku oraz informacje o skutkach finansowych spowodowanych uchwalonymi miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego.Także dzi¶ odbędzie się VIII sesja Rady Miejskiej. Porz±dek dzienny przewiduje m.in. : Wst±pienie w skład Rady Miejskiej w Sosnowcu pana Arkadiusza Chęcińskiego w miejsce radnego Wilhelma Zycha, którego mandat wygasa na skutek pisemnego zrzeczenia oraz rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie uzupełnienia składów komisji stałych i doraĽnych Rady Miejskiej w Sosnowcu.


Ľródło:UM S-cAutor: Paweł Kania | 24/01/2007
Komentarze
#1 | Yudi dnia 08.09.2015 17:58
Witam, z własnego doświadczenia wiem, z czym Pan się zmaga Panie Jacku, bo też choruję SM już 7 rok, więc wiem jak digore jest leczenie. Ale mimo tego, że mnie udało się załapać na 2 letnią refundację gdyż jestem młoda , to za przeproszeniem szlag mnie trafia, jak słyszę o takich ludziach jak Pan, ktf3rych nasza ojczyzna, mimo że długo jej służyli kopie w tyłek Sad Ale jest nadzieja, być może jest szansa, gdyż mimo iż nie łapie się Pan na interferon jak przypuszczam, to załapie się Pan na lek o nazwie TYSABRI bądź na inne leki, w Poznaniu w Szpitalu MSWiA w tamtym roku prowadzili programy lekowe dla osf3b po 40 (niestety nie pamiętam nazwy leku), ale przy kolejnej wizycie postaram się czegoś dowiedzieć więcej. Trzymam kciuki za Pana. Pozdrawiam
#2 | Mamah dnia 19.09.2012 02:20
This sounds like a fun and sewmohat unusual way of raising Down Syndrome awareness and for Down Syndrome charities. Bike rides are always attention getters, given their counter culture nature and the immense volume of Harley-Davidson mufflers. I understand that not every bike there will be a Harley, but they do tend to sound quite distinctive. It's also good that there was a lot to do for people who don't ride and for the kids. After all, it wouldn't be a good event for people with Down Syndrome if nobody with Down Syndrome was able to show up and have a good time. I hope that all the riders are safe, and that everyone who shows up has a fun time! Donald from
#3 | Tomek dnia 29.01.2007 13:19
65 lat i chciało mu się jeszcze zostać Wiceprezydentem. Oj ma ta nasza Platforma jak widać dług± ławkę rezerwy kadrowej.¦iech mnie tłucze od chwili jak się o tym dowiedziałem. A tak serdecznie sie ¶mial elektorat PO jeszcze nie dawno jakich to lodzieńców wybierali w Rosji na Sekretarzy.
#4 | gucio dnia 26.01.2007 19:12
Ale z Ciebie hehe d u p e k ! Jaki miała by w tym interes. Zychowi do krawędzi chodnika przy którym mieszkasz nie dorastasz, a ¶miesz go o cos takiego pos±dzać ! P.S. Ot cała edukacja polityczna wychodzi z Ciebie hehe.
#5 | hehe dnia 25.01.2007 11:12
A za 3 -6 miesięcy PO powie, ze wycofuje poparcie Zychowi i ciekawe co on wtedy będzie robił...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenaj¶więtsze Oblicze

¦więty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

¦więty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney