Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Album "Zagłębie Dąbrowskie Regionem Unii Europejskiej"!

Nakładem Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu ukazał się przepiękny, kolorowy, ilustrowany Album „Zagłębie Dąbrowskie Regionem Unii Europejskiej”. Celem wydania tej publikacji jest promocja gmin i powiatów oraz podmiotów gospodarczych Zagłębia Dąbrowskiego, na rynku krajowym i europejskim, wykreowanie Zagłębia jako spójnego subregionu, ukazanie możliwości inwestycyjnych oraz współpracy z kontrahentami zagranicznymi, prezentacja podmiotów gospodarczych wraz z ich ofertą eksportową.

Album charakteryzuje się kolorową szatą graficzną, bogato zdobioną zdjęciami. Publikacja zachęca do odwiedzenia regionu, poznania jego historii, tradycji, kultury i walorów turystycznych jak również możliwości korzystnego inwestowania i lokowania kapitału.Album kreuje nowy wizerunek Zagłębia zorientowanego na nowe technologie i gospodarkę opartą na wiedzy przełamującą stereotyp Zagłębia jako regionu przemysłu ciężkiego i wydobywczego oraz stanowi pionierskie wydawnictwo, ukazujące subregion jego dorobek i perspektywy rozwoju. Jest istotnym nośnikiem informacji o Zagłębiu Dąbrowskim.Wydawnictwo będzie udostępniane na różnego typu spotkaniach biznesowych i misjach gospodarczych organizowanych na terenie Zagłębia, jak również będzie przekazany do miast partnerskich z którymi samorządy terytorialne podpisały stosowne umowy o współpracy.


źródło: ARL Sosnowiec
Autor: Piotr Dudała | 24/01/2007
Komentarze
#1 | wici dnia 09.10.2007 09:18
i poslac do izb handlowych w Europie i Azji i Ameryce.Angielski,portugalski,niemiecki,wloski,hiszpanski,francuski,grecki,rosyjski,japonski,chinski,no to mamy na poczatek duzo pracy!
#2 | Artur dnia 25.01.2007 13:14
Zagłębie Dąbrowskie regionem Unii Europejskiej - jak to ładnie brzmi, jak miło to przeczytać!. Nie Śląsk, nie Silesia, nie Katowice czy Metropolis. Zwyczajnie i swojsko Zagłębie Dąbrowskie. Zagłębie regionem Unii Europejskiej dlaczego nie?!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.