Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Najlepsi przedsiębiorcy Zagłębia

Wstają o szóstej rano, do domu wracają około 21. Swoją pracę traktują z pasją. Cenne jest dla nich uznanie i w Polsce, i w Europie, ale najważniejsze - w regionie. Tak mówili o sobie "Menadżerowie Zagłębia", uhonorowani tym tytułem w ósmej edycji konkursu, organizowanym przez Komitet Rozwoju Zagłębia oraz Zagłębiowską Agencję Rozwoju.
Odwagę trzeba promować i doceniać - mówił Grzegorz Wacławik, prezes Zagłębiowskiej Agencji Rozwoju. I właśnie odwaga, determinacja i niestereotypowe myślenie były brane pod uwagę przez kapitułę konkursu.Statuetki przyznano pięciu osobom. W kategorii Standard Europejski otrzymał ją Jakub Gromadzki, dyrektor nadzoru właścicielskiego Mittal Steel Poland. Wyróżniono go m.in. za wprowadzenie ładu korporacyjnego oraz propagowanie zasad solidarności i tolerancji we wspólnej Europie.Myślę, że nadając ten tytuł, trzeba patrzeć nie tylko na zaangażowanie kogoś w miejscu pracy. Trzeba po prostu być widocznym. I chyba to w moim przypadku zostało docenione. Zaprocentowało to, że spotykam się z załogami, radami pracowniczymi i przekazuję informacje na temat funkcjonowania firmy w Unii Europejskiej, dzielę się wiedzą i doświadczeniem - mówił Jakub Gromadzki.


W kategorii przedsiębiorstwa małe za wyniki zakładu oraz działania związane z promocją Zagłębia Dąbrowskiego statuetkę otrzymał Tomasz Pasek, właściciel firmy Foto-Pasek. Pan Tomasz przejął firmę rodzinną w 1993 roku i otworzył nowe filie w Dąbrowie Górniczej i w Sosnowcu. Firma cały czas dynamicznie się rozwija, cieszy się dobrą opinią i angażuje się w liczne akcje charytatywne w regionie - mówi Magdalena Wontek z Komitetu Rozwoju Sosnowca.


W kategorii przedsiębiorstwa średnie za rozwój technologii wodociągowych oraz wyniki ekonomiczne firmy tytuł zdobył Henryk Postel, prezes MPWiK w Będzinie, a w kategorii przedsiębiorstwa duże za dostosowanie standardów produkcyjnych i biznesowych firmy do poziomu światowego oraz za działanie dla otoczenia społecznego firmy uhonorowano Romulada Kubiczka, dyrektora naczelnego Mittal Steel Poland, oddział w Sosnowcu. Niespodzianką było przyznanie po raz drugi tytułu menadżera Zagłębia w kategorii samorząd Kazimierzowi Górskiemu, prezydentowi Sosnowca.


źródło: Dziennik Zachodni "Po raz ósmy wyróżniono najlepszych przedsiębiorców z Zagłębia"
Autor: Paweł Kania | 28/01/2007
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney