Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Real - czyli dla każdego coś dobrego?!

Zwiedziony reklamą, która głosi, że "Real to dla każdego coś dobrego" wybrałem sie w sobotnie popołudnie na zakupy do Reala przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu, który "powstał" z... sosnowieckiego Geanta. Pierwsze co dostrzegłem to znacznie większy tłum ludzi niż zwykle, co nie dziwi, jak jest to uroczyste otwarcie. Po chwili doszedłem pasażem do wejścia na halę, gdzie dotychczas stał rząd wózków. Tym razem go nie było, a w jego miejsce pojawił się zielony płot. Właściwie nie było żadnego wózka. Postanowiłem więc wrócić na parking.Po przejściu kilku metrów w kierunku wejścia spotkałem pracownika Reala, który pchał wózki. Zatrzymałem go i zapytałem, czy mogę wziąć sobie wózek. W odpowiedzi usłyszałem, cytuję: "Na parkingu, co ja mam k...wa wózki dymać!?". Ja chyba jako kilent hipermarketu też nie, zwłaszcza, że jest od tego pracownik. Zwróciłem temu Panu grzecznie uwagę, że jest w pracy i odszedłem z wózkiem. Po przejściu kilku metrów doszło do mnie, że jednak jest coś nie tak, że wcale nie muszę wysłuchiwać w sklepie podobnych tekstów. Podszedłem do punktu informacyjnego i opowiedziałem tą niemiłę historię. Pani, która obsługiwała to stoisko o imieniu Sylwia, wyjątkowo grzecznie, serdecznie mnie przeprosiła.


Powinieniem być usatysfakcjonowany. Jednak historia się wydarzyła i muszę przyznać przeżyłem pewnego rodzaju szok! Nie znam się na handlu, ale na marketingu tak. Sądzę, że jak się zachęca klientów hasłem: "dla każdego coś dobrego", to powinno się najpierw zadbać o odpowiednie standardy obsługi klientów. Trzeba się po prostu tego nauczyć. Dotyczą one zaś wszystkich pracowników, również Panów wózkowych! Pozdrawiam!


Piotr Dudała


P.s. I jeszcze jedno, hasło: "10 x na Śląsku" nie jest zbyt trafione. Z tej dzisiątki 3 centra handlowe są w Zagłębiu.Autor: Piotr Dudała | 03/03/2007
Komentarze
#1 | Mirko dnia 21.11.2008 03:54
To nie był pracownik Reala, od tego zacznijmy. Był to pracownik firmy sprzątającej, bo to do nich należy porządkowanie wózków.
#2 | NO DOBRA dnia 24.06.2007 07:36
ale tak ogólnie to chodzi o brak wózków w markecie /za duże słowo/ czy o burackie wychowanie wózkowego /zapewne zatrudnionego w innej firmie/. ?:>
#3 | luzak dnia 06.03.2007 21:02
REALnie rzecz biorąc za mało cukru w cukrze !!!
#4 | anonim dnia 06.03.2007 15:56
Za mało o Będzinie, za mało!!!
#5 | anonim dnia 06.03.2007 14:23
przedruki z faktów już były!
#6 | www.translate.pl dnia 06.03.2007 13:02
Tłumaczenie: STAFF
A PIĘCIOLINIOWY [MUZ.]; SŁUŻBOWY
N M KIJ; F PAŁA; F LASKA; F ŁATA; N BERŁO; F OŚ; M SZTAB; F ZAŁOGA; M PERSONEL; F OBSŁUGA; F OBSADA; F SŁUŻBA


#7 | janina z dnia 06.03.2007 10:23
Temat nr 1. Kto odpowiada za dewastacje terenów przy ul. Kresowej okolice stadionu Ludowego mam na mysli rozkomana inwestycję Akwaprku
Tema nr 2 całkowity brak selektywnej zbiórki odpadów z gospodarstw domowych w miescie. Kto za to odpowiada!?
#8 | cyberangel dnia 06.03.2007 10:03
A skąd firma ma wiedzieć, że facet powie coś takiego. Może na co dzień jest kulturalnym człowiekiem ale akurat miał zły dzień (może żona puściła się z listonoszem).
Jeśli chce Pan podnieść standardy w tej firmie to trzeba było zażądać spotkania z przełożonym, zostawić skargę na piśmie itp itd. Facet straciłby pracę (na pewno zarabia tam fortunę) a Pan byłby szczęśliwy i spełniony swoją obywatelską postawą.
Pozdrawiam
P.S. To w Sosnowcu nie ma już o czym pisać? Ciekawe kiedy będą "przedruki" z Faktów.
#9 | jak już to chyba dnia 06.03.2007 07:03
stuff
#10 | Piotr dnia 06.03.2007 07:02
Myślę, że "Bedziniak" ma niestety rację, chamstwo idzie z góry a tam mamy najlepsze przykłady. Natomiast Panie Piotrze pisząc, że firmy powinny dbać o to kogo zatrudniają, toż Pan pokazuje oderwanie od rzeczywistości! Teraz to firmy muszą zatrudniać kto im podejdzie bo dzięki politykierom do których niestety Pan też się zalicza nic się w tym kraju nie zmienia jeśli chodzi o koszty pracy i płace jakie są każdy widzi! A na dodatek wiekszość fachowców już pracuje za granicą. Więc my zatrudniamy kto nam się podwinie i kto zechce wstawać za marne 1000 zł.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney