Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


IV Ogólnopolskie Targi Pracy w Kraju i za Granicą

W Centrum Handlowym M1 w Czeladzi (ul. Będzińska 80) w dniach od 14 do 15 kwietnia 2007 r., odbędą się IV Ogólnopolskie Targi Pracy w Kraju i za Granicą, jako jedna z 8 imprez targowych w kraju. Targi w Czeladzi odbywają się pod patronatem prezydenta Będzina Radosława Barana. W sobotę 14 kwietnia będą otwarte od godz. 9.00 do 19.00, a w niedzielę 15 kwietnia w godz. od 10.00 do 19.00.Założeniem organizatorów Targów jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, stąd nietypowe miejsce – centra handlowe. Targi to prezentacja oferty wielu firm (polskich agencji pośrednictwa pracy, pracy czasowej, konsultingowych i firm oferujących kredyty) oraz spotkania z ekspertami. Oferta targowa połączona z prezentacją nowych możliwości zatrudnienia jest skierowana do wszystkich: bez względu na wiek, status społeczny czy wykształcenie.Targi zorganizowane są dla wszystkich poszukujących pracy, nie tylko dla młodych osób, będących na początku swojej kariery zawodowej. Uczestnicy Targów dowiedzą się na nich między innymi: jak szukać i wybierać najlepsze oferty pracy w kraju i za granicą, jak napisać dobre CV, jak uniknąć nieuczciwych pośredników i jak odzyskać nadpłatę podatkową za pracę za granicą. Na pytania dotyczące pracy, praktyk i wolontariatu odpowiedzą przedsiębiorcy i pośrednicy.


Impreza targowa organizowana jest przez firmę Polskie Targi. Głównym sponsorem Targów są: Linie lotnicze easyJet. Partnerem Targów zostali: Western Union, Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń, Centrum Handlowe M1 i firma zajmująca się usługami okołorekrutacyjnymi bar2 International. Partnerem merytorycznym Targów jest Agencja Rekrutacyjna ITC. Targi zostały również objęte patronatem medialnym przez: Radio Złote Przeboje, Gazetę Wyborczą, Magazyn Studencki „Eurostudent”, dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą”, oraz portale; gowork.pl, kariera.com.pl, praca.gratka.pl, jobs.pl, pracuj.pl.
Więcej informacji na temat IV Ogólnopolskich Targów Pracy w Kraju i za Granicą: www.polskietargi.plTegoroczne Targi odbyły się już w Krakowie i Radomiu (31 marca –1 kwiecień), a kolejne odbędą się w Warszawie (21–22 kwietnia), Częstochowie (28–29 kwietnia), Łodzi (12–13 maja), Zabrzu (26–27 maja) i w Bytomiu (2–3 czerwca).


źródło: www.bedzin.pl, www.epr.pl
Autor: Piotr Dudała | 09/04/2007
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney