Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Mamy dość obietnic - mówią sosnowieccy kibice!

Reakcja kibiców na informację o konieczności poszukiwania stadionu, na którym Zagłębie jako gospodarz będzie musiało rozgrywać swe mecze, była natychmiastowa. Na forum internetowym naszego serwisu - czytamy na stronie zaglebie.sosnowiec.pl - powstał specjalny temat, w którym to omawiane będą kwestie działania w tej sprawie: "Teraz wszystko w naszych rękach. Spotykamy się w sobotę 16.06.2007 o godz. 17:45 w barze przy klubie na ul. Kresowej.Niech wszyscy namówią swoich znajomych, którzy mogą wnieść coś pozytywnego w temacie. Ustalimy plan działania. Niech każdy kto przyjdzie, zbierze jak najwięcej informacji co do możliwości i reguł zrobienia demonstracji. Wtedy będzie nam łatwiej ustalić konkrety. Jeśli wcześniej ktoś będzie miał taką wiedzę, niech pisze na forum, tak aby wszyscy wiedzieli.[forum] Nie możemy tego tak zostawić! Wszyscy czekaliśmy na I ligę, nie pozwólmy aby teraz przez puste obietnice wyborcze zostało nam to odebrane. źr.zaglebie.sosnowiec.plSerwis sosnowiecfakty.pl wspiera działania portalu zaglebie.sosnowiec.pl w tej sprawie.


Piotr Dudała RedNacz
Autor: Redakcja | 13/06/2007
Komentarze
#1 | harmo dnia 21.06.2007 16:32
w tej kadencji Rady, tak właśnie było, nie inaczej!
kłamie jak z nut!
#2 | do SLIM dnia 18.06.2007 10:08
Jeśli mnie pamięć nie myli to Jarek Pięta o czym pisały serwisy i prasa był inicjatorem budowy nowego stadionu i to dzięki działaniom PO do pomysłu tego przekonano SLD.W innym serwisie natomiast pisało,że Jarek i Arek Chęciński jako jedyni zakwestionowali terminy - jako nierealistyczne-zaprezentowane na komisji sportu w zakresie przebudowy STADIONU LUDOWEGO.Wskazywali jednocześnie na bezczynność władz miejskich.
SLIM albo kłamiesz albo jesteś niedoinformowany.
#3 | @ ok dnia 16.06.2007 13:44
Czy bedziesz głosował czy nie / szczególnie TY / ma dla nich dokładnie takie znaczenie jak to ilu kibiców sika do miejskiej fontanny.
#4 | ok dnia 16.06.2007 07:00
Nikt już nie będzie głosował na Górskiego i całą tą klikę nie damy robić z siebie debili a za takich ma nas pan Górski
#5 | zentrum dnia 16.06.2007 06:37
obrzucacie się inwektywami ( zwolennicy, przeciwnicy stadionu ),proszę więcej szacunku i respektu do siebie nawzajem , jesteście ZAGłęBIAKAMI .
#6 | chodzacy do szkół a nie na stadiony dnia 15.06.2007 23:43
A nie zapomnijcie kupić niektórym wielbicielom piłki kopanej trochę podręczników do nauki jezyka polskiego - można to przecież wliczyć w koszta remontu stadionu.
Panie Dudała - nie sądzi Pan że tego typu wpisy / powyżej / powinny natychmiast zniknąć ! Wstyd - zaczynam coraz bardziej rozumieć przeciwników wydawania pieniędzy na piłkarzy i ich kibiców.
#7 | Cienciur dnia 15.06.2007 18:37
maż racje ale tyh co majo zimuf z naszeko zagłymbia w rzyci jest wincy nisz tyh naszyh. Za durzo tyh inteligentuw, trza co z tym zrobić nie ?
#8 | Drogie dzieciaki... dnia 15.06.2007 08:28
... kiedy wreszcie zrozumiecie że każdej władzy jesteście potrzebni przed wyborami i każda władza przed wyborami obiecuje każdemu wszystko. Tak jest było i będzie na całym świecie. Można i trzeba to władzy wypominać ale egzekwowanie tego strasząc prawem jest idiotyzmem. Rozsądni ludzie pamietają o tym przed następnymi wyborami ale w naszym przypadku jest mało prawdopodobne aby tymi przyszłymi wyborami wystraszyli się Ci obecni - Oni sie już dość narządzili i raczej startować nie bedą.
Dzieci - więc dość już tego głupiego gadania, zbierać się, idziemy sami sprzątać piaskownice, niech ktoś zrobi listę tych którzy chcą popracować przy remoncie stadionu.
#9 | Marian dnia 15.06.2007 06:38
@damien a gdzie tu masz niszczenie infrastruktury miasta ?? wiec nie pisz bzdetów pisz konkrety czy w SOSNOWCU BYŁY ROZRÓBY Z UDZIAŁEM KIBICÓW NIE !!!!
"Oprócz kosztów dotowania klubu dochodzą jeszcze straty, które przynoszą kibice niszczący infrastrukturę miasta (myślę tu przede wszystkich o kibicach przyjezdnych, którzy przyjechali na konkretny mecz)..."

Przyjezdni też nie wywoływali zamieszek od lat wiec nie pisz takich faktów.

@Ciekawski ????????????
nie wiem czy wiesz ale Miasto nie daje Zagłębiu pieniędzy !! tylko użycza stadion i nim gospodaruje. A to że Pan Prezydent w Czasie wyborów , baner z widokiem pięknego stadionu sobie umieścił przy wejściu na sektory to nic?? Tak miało być jak zwykle zrobił kibiców i Sosnowiczan w JAJO Sad


Nikt nie pisze o finansowaniu Zagłębia tylko problem polega na tym iż Władze Nasze dużo mówiły a nic nie robiły wiedząc że będzie awans ale lepiej obudzić sie z reką w nocniczku......
#10 | damien dnia 14.06.2007 22:16
Tylko w tym roku (za www.policja.katow...
05.06.2007
Kończące się w miniony weekend rozgrywki piłkarskie stały się okazją do rozróby dla pseudokibiców Zagłębia Sosnowiec, którzy po zakończonym meczu piłki nożnej z Jagiellonią Białystok, wtargnęli na murawę boiska i zaatakowali kibiców przeciwnej drużyny. W trakcie interwencji policjanci zatrzymali trzech rfanówr1; Zagłębia w wieku 13, 23 i 29 lat, oddali także 12 strzałów ostrzegawczych z broni gładkolufowej.
30.04.2007
Dzisiaj około 3.00 na dworcu PKP, policjanci podjęli interwencję wobec agresywnie zachowujących się mężczyzn. Napastnicy obrzucili kamieniami interweniujących policjantów. Zatrzymaliśmy pięciu najbardziej agresywnych chuliganów r11; pseudokibiców Legii Warszawa i Zagłębia Sosnowiec. Wszyscy zatrzymani, którzy byli pod wpływem alkoholu trafili do izby wytrzeźwień. Pozostałe osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu zostały wylegitymowane. Żaden z funkcjonariuszy uczestniczących w akcji nie odniósł obrażeń.
09.04.2007
Po zakończonym meczu (Górnik r11; Legia), po 20.00, wybuchł pożar w toalecie ostatniego wagonu pociągu wracającego z kibicami warszawskiej Legii i sosnowieckiego Zagłębia. Nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń. Kibice, pod eskortą policjantów, dojechali na dworzec innymi środkami komunikacji. Przeprowadzono oględziny, m.in. z udziałem specjalistów KWP w Katowicach, które maja ustalić przyczyny powstania pożaru.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney