Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Liderki protestu pielęgniarek to działaczki opozycji

"Wprost" prześwietlił przeszłość działaczek Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Jak ustalił, aż sześć z nich startowało w ostatnich latach w wyborach parlamentarnych i samorządowych z list ugrupowań będących obecnie w opozycji. A Longina Kaczmarska, wiceprzewodnicząca związku, była działaczką SLD. źr. wp.plAutor: Redakcja | 22/06/2007
Komentarze
#1 | mania dnia 26.06.2007 14:19
jakoś ani chudych, ani bidnych na protestach nie widać-same pucołowate, grubiutkie, wygrzane i zadbane-niech strajkują do zimy zobaczymy co zrobią w grudniu(teraz w lato każdy by posiedział w Warszawie, przy kawce, wodzie -darmowych prezentach sld,LiD itp.oszolomufff)
#2 | Popierający dnia 24.06.2007 18:39
Gorąco POPIERAM !
Oczywiście, zgodnie z misją kościoła bedą leczyć za BÓG ZAPŁAĆ.
Czyżbym się myliła ?
#3 | Sdekapelista dnia 24.06.2007 15:08
Już dawno rolę pielegniarek powinny przejąć siostry zakonne a role lekarzy, kapłani. Szpitale powinny być tylko przy zakonach. Przecież prawdziwi wierni nie chorują. Bóg chorobami karze złych za ich grzechy. Leczenie jest sprzeciwianiem się Stwórcy.
Rozgonić tą medyczną bandę ! Nie może tak być aby cztery stare baby paraliżowały kraj.
#4 | GUPOL dnia 24.06.2007 14:57
Za tymi pielęgniarkami stoją: niemieccy rewanżyści, komuniści, cykliści, żydzi (z małej literki), komuna, ruscy (też z małej literki), geje i bezbożnicy.
#5 | Tofel dnia 24.06.2007 14:41
LiD chce, żeby prezydent zawetował obniżenie stawki rentowej i pieniądze zaoszczędzone dać pielęgniarkom!. Kpina. Ja protestuje! Chce zarabiać więcej, choćby 20-50 zł. Przeznaczę je na swoje zdrowie.
#6 | Strong dnia 24.06.2007 14:38
Dzisiaj pielęgniarki, jutro nauczyciele i kolejarze, bankierzy, zamiast wzrostu gospodraczego, bedziemy mieli kichę, inflację i wysokie ceny. Służbę zdrowia należy, jak najszybciej sprywatyzować.
#7 | Olek dnia 24.06.2007 14:35
Przecież za hasłem "pielęgniarki", kryją się konkretne osoby, reprezentujące kontekretne organizacje związkowe, które zwykle mają silne powiązania polityczne, jeden związek protestuje Związek Zawodowy Pilęgniarek i Położnych
ja też chce więcej zarbiac!!!
za tą akcją stoi Sojusz Lewych Dochodów
dlaczego rząd Leszka Milera nic w tej sprawie nie zrobił?
#8 | anonim dnia 24.06.2007 14:30
W rozmowie z tygodnikiem rWprostr1; wicepremier Roman Giertych twierdzi, że w Polsce trwa rzorganizowana akcja przeciw rządowir1;. Kto za nią stoi? - Siły, które zbudowały układ postkomunistyczny i obóz związany z byłą Unią Wolności, czyli dziś to jest rGazeta Wyborczar1;.
- To im trzeba się przeciwstawić, a nie pielęgniarkom. To Kwaśniewski i Michnik za tym stoją r11; mówi Giertych.
#9 | BODZIO dnia 24.06.2007 10:14
Jeśli wśród tych ZBRODNIAREK (słówko kaczystowskie) jest jakaś kobita z Sosnowca, albo nie daj Bóg z powiatu będzińskiego, to powinno się podać do wiadomości publicznej jej nazwisko, przynależność partyjną i rozmiar staniczka. Można dodać z jakim komuchem współżyje seksualnie i czy aby nie w zabronionych pozycjach.
Dobrze byłoby w tej sprawie ogłosić apel jakiegoś zagłębiowskiego autorytetu moralnego. Tego typu apel (starosty w sprawie kąpania się dzieci) był do wczoraj na portalu, ale go zdjęła zapewne jakaś postkomunistyczna cenzura. Działacz PO nigdy by tego nie uczynił.
#10 | Czujny dnia 24.06.2007 10:00
Wiedziałem, czułem przez skórę, od miesiecy chodziło mi to po głowie. Wreszcie sprawa się rypła. Wylazło szydło z worka. A kto wie co jeszcze się okaże. Wszyscy widzieli, jak przez nich, nasza delgacja na szczycie unijnym była niespokojna i zdenerwowana ! Zamiast pilnować naszych unijnych interesów cały czas martwili się czy pielęgniarki wyjdą czy nie wyjdą.
Przecież było i jest jasne że to jeden wielki, szyty grubymi nicmi, spisek imperialistow zachodnioniemieckich i światowych imperialistów zwiazanych bezposrednio z koncernami farmaceutycznymi, masonerią i żydokomuną.
Te odwieczne karły reakcji i ich poplecznicy - rękami swych - sprytnie zakamuflowanych od lat w służbie zdrowia, AGENTEK i AGENTÓW wiadomego pochodzenia - od lat sypią piasek w tryby naszego wspanialego ustroju. Już dawno powinno się rozwiązać tą całą "służbę zdrowia" i pozamykać wszystkich tych "związkowców" z solidarnścią włącznie. Jak śmie "Solidarność" popierać te protesty - tam tez jeden wielki szary układ !
Społeczeństwo znakomicie poradzi sobie bez nich, mamy wszak znakomicie rozwiniętą medycynę alternatywną, paranormalną, radioestezje, znanych w świecie uzdrowicieli, nie wspominając o ogólnie już dostępnych i tanich, wszystkoleczących specyfikach ze wschodu.
Tamtym Paniom i Panom w białych fartuchach już dziekujemy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney