Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usuniętyAutor: Piotr Dudała | 26/06/2007
Komentarze
#1 | greta dnia 20.05.2012 07:49
best tattoo machine Tattoo needles tattoo machine kits Tattoo accessories tattoo ink supply Round Shaders Tattoo Needles best tattoo machine.
#2 | Skromna dnia 09.03.2009 14:05
Tez mnie to denerwuje, ze mieszkania komunalne sa takie drogie, dlatego czekam na jakas pozytywna decyzje ale nie wierze ze sie doczekamSad

a pozatym co do tego ze ktos pisal ze w Szczecinie czy w Warszawie maja wiekszy upust, ale zwroccie uwage na to ze tam jest drozszy metr kwadratowy, wiec wychodzi na to samo co u nas... Ale to tylko taka dygresja...

Pozdrawiam i czekam na dobre wiesci bo tez chce wykupic mieszkanie, zeby moc sie w koncu usamodzielnic...
#3 | Dorcia dnia 25.08.2008 16:36
Popieram postawę jedynego radnego Pana Haładusa,
dwudziestoletnie apartamenty komunalne powinny być z 90% zniżką tak jak w Dąbrowie Górniczej.Wszystko co piszecie odnośnie Sosnowca to prawda ciekawe czy Pan Górski raczył to przeczytać.Jestem za tym by urzędnicy z Dąbrowy Górniczej zastąpili magistrat Sosnowiecki
#4 | rado dnia 29.08.2007 10:38
przeciez szanowni panstwo jak nie wiadomo o co chodzi i dlaczego to chodzi o kase tylko dla kogo // gminy /// czy //// kieszeni???
#5 | Jagoda dnia 19.08.2007 15:05
Najdroższe mieszkania komunalne w Polsce są w Sosnowcu(pisała o tym w lipcu GAZETA WYBORCZA).A cóz to za metropolia ten Sosnowiec?No cóż PLAZA ,HELIOS może to te obiekty o tym świadczą?Wstyd mi za te władze.Natomiast brawo KRZYSZTOF HAŁADUS!
#6 | zSOSNOWCA dnia 11.08.2007 15:00
Zazdościmy mieszkańcom Dąbrowy Górniczej!!!!!!!!!!Wy to macie Władzę!!!ZAZDROŚCIMY BARDZO!!!!!!!!!!Tak nedaleko Sosnowca ta Wasza Dąbrowa-Górnicza a taka jakaś inna, cywilizowana,widoczna władza dla ludu, czysta demokacja!!!!Ale fajnie mają mieszkańcy.Mogą na Was liczyć, a i miasto zadbane, takie miłe, gościnne, każdy pzybysz nawet z Sosnowca czuje XXI wiek.Tak trzymać!! Porozmawiajcie z Naszymi, może coś rozsądnego uchwalą w np. sprawie wykupu lokali komunalnych!! U nas Pan Krzysztof Haładus trzyma stronę komunalnych, ale jest jeszcze 24 innych radnych!!!Jest i Pan Prezydent, na którego bardzo liczymy ,że stanie po stronie ludzi komunalnych!! Pozdrawiamy wszystkich : Pana Prezydenta, Radnych Dąbrowy Góniczej, Urzędników Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej(macie piękny Uząd i młych, kompetentnych urzędnków, miałem szczęście tam być w pewnej sprawie) Pozdrowienia zza miedzy czyli z ..Sosnowca!!!!!
#7 | z SOSNOWCA dnia 11.08.2007 14:37
Brawo Radni Dąbrowy Górniczej!!!!!!!!!!!!!!mieszkańcy sa z Was dumni,a coo z nami w Sosnowcu!! Może przejdziecie do naszego urzędu??? Wszyscy mówią i piszą, że u Was zawsze było po ludzku, u Was wiedzą kogo wybierać do w ladz samorzadowych!!!!!!!!!!TeżWas podziwiam!!!My tylko ciągle inwestujemy w mieszkania komunalne i dokonujemy opłat!!! Pozdawiamy z Sosnowca!!!!
#8 | ZDESPEROWNA dnia 10.08.2007 18:51
TO PRAWDA, ŻE WŁADZE SAMOZĄDOWE W DĄBROWIE gÓNICZEJ ZAWSZE DBAŁY O LUDZI I KAŻDEGO Z OSOBNA POD KAŻDYM WZGLEDEM!!! PZEKLINAM TEN DZIEN KIEDY WYJECHAŁAM Z TEGO MIASTA DO SOSNOWCA,MAMA MIESZKA W DABROWIE,JA TEZ TAM WROCE,TU SZKODA SLOW!!
#9 | mieszkanka dnia 10.08.2007 11:04
No cóż, pozostaje żyć nadzieją i płacić ogromne czynsze mieszkaniowe. Zastanawiam się za co. Od lat właściciele mieszkań nie robią nic. Jeżeli ktoś cokolwiek zyskał to tylko i wyłącznie dlatego, że żebrał. Okna wypadają, rury kanalizacyjne przerdzewiałe, domy z zewnątrz straszą - ciekawe jaka decyzja byłaby podjęta, gdyby w tych ruderach mieszkali prezydenci i radni. Wizytówką miasta jest przepiękny dworzec kolejowy i centrum. Większość z nas chodzi tam nacieszyć oczy, aby następnie je zamknąć i wejść do swojego ,,pięknegor1; domu. Powyższe zdania napisałam w imieniu kilku lokatorów, a teraz coś od siebie. Odnoszę wrażenie, że trudności z podjęciem korzystnej dla mieszkańców decyzji wiąże się z koniecznością zwolnienia sztabu ludzi, którzy i tak nic nie robią. No, przepraszam, troszkę przesadziłam. Odbierają od nas czynsz, naliczają podwyżki i wpisują w zeszyt usterki, które nie zawsze są usuwane. Okna są przegnite, ale cóż r11; najbliższy termin w 2011 roku. Tutaj następna wątpliwość r11; jaka firma wygra przetarg. Byłam świadkiem jak wykonywano pośpiesznie naprawy, które widoczne były aż pół roku. Zgłaszałam do administracji, ale oczywiście zero reakcji, a przecież wszystkie wykonywane prace objęte są okresem gwarancji, chyba że r30;r30;. Szanowni nam Panujący, niebawem następne wybory. A może tuż przed nimi weźmiecie przykład z decyzji podjętych przez władze Szczecina. Wówczas znowu przeczytamy w każdej dzielnicy: ,,Kazimierz Górski najlepszy Gospodarzr1;. Ale czy wówczas my podzielimy to zdanie?
#10 | Anna dnia 10.08.2007 09:27
Gmina Warszawa prowadzi wykup mieszkań komunalnych z 80% bonifikatą, Szczecin- z 95%. Dlaczego Sosnowiec jest najdroższą gminą w Polsce? Dlaczego władze miesta blokują propozycję p. Haładusa?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney