Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Karol Winiarski głosował przeciwko budżetowi na 2008 r.

Powód: (...) W ubiegłym roku prezydent Górski obiecał uwzględnić pozostałe moje wnioski w trakcie roku budżetowego. Sprawa dotyczyła dwóch spraw: przebudowy układu komunikacyjnego w rejonie ulic Grota-Roweckiego i Lotników (w związku z budową nowego gmachu Wydziału Neofilologii UŚ i marketu spożywczego) oraz badań profilaktycznych dla dzieci i młodzieży. Mimo wielokrotnego monitowania w ciągu roku żadna z tych obietnic nie została spełniona.Co więcej, część z zapisanych już środków na badania profilaktyczne została przeznaczona na inne cele! Ta sprawa została ujawniona zupełnie przypadkowo w czasie ostatniego posiedzenia komisji budżetowej. Nikt wcześniej bowiem nie pofatygował się, aby o tym poinformować radnych.


(...)Rok temu zaufałem zapewnieniom prezydenta Górskiego i wycofałem się z niektórych proponowanych przeze mnie zmian budżetowych licząc, że zgodnie z jego obietnicą zostaną one zrealizowane w trakcie roku. Wiarołomność Kazimierza Górskiego spowodowała, że w tym roku zagłosowałem przeciwko przedstawionemu przez niego projektowi budżetu.


Karol Winiarski


źródło: www.sosnowiec.info.plAutor: Piotr Dudała | 26/12/2007
Komentarze
#1 | royal dnia 12.05.2012 06:07
tattooing needles Eyebrow tattoo supply wholesale tattoo supplies 2 Machine Tattoo Kits tattoo ink supply custom tattoo machine tattoo ink colors.
#2 | aldona dnia 02.01.2008 22:39
Panowie czas na zmiany w tym miescie ten prezydent skręca na śląsk i zapomina ze jest prezydentem miasta zagłebiowskiego i to ci ludzie go wybrali mysle ze siły powinni złączyc panowie Pięta i Winiarski a wiem ze jest duzo spraw które odsuną ta władze no np. ceny mieszkan komunalnych w sosnowcu sa najwyzsze w polsce bo zamydlil ludzą spadek procentowy a w zamian podniesli cene za m2 i znów wyszli na swoje bo w MZZL mają przechowalnie kolesi to bedą tego bronic do upadłego ale wiem ze mieszkańcy tych mieszkań będą przygotowywac sie to wyborów za dwa lata a bedą juz dobrze poinormowani na kogo głosowac bo bedzie ulotka zredagowana o cenach mieszkan w innych osciennych miastach a wiem ze tych ludzi troszke jest w tym miescie dysponujemy taka firmą która wydrukuje taka ulotke wiec panowie WINIARSKI I PIETA wszystko bedzie zalezało od was po bedziecie mieli goscia na tacy . ZAGŁEBIACZKA
#3 | Maestro dnia 30.12.2007 08:18
Panowie Rykała i Pięta czas zaprosić Radnego Winiarskiego do współpracy. Za niecałe 3 lata wybory prezydenckie. Oddzielnie nie dacie rady "sprawdzonemu gospodarzowi". Na niego będą pracować ci, co mu zawdzięczają stanowiska w instytucjach miejskich, które zaangażowane będą w wybory. Budżet też będzie odpowiedni na wybory plus parę otwarć, np. Plac Papieski!
#4 | Obserwator dnia 29.12.2007 23:08
Nerwy, drogi Ludwiku, puszczają Panu Prezydentowi. W czasie wystąpienia Winiarskiego Górski próbował mu przerwać. Tylko stanowcza reakcja przewodniczącego Miklasińskiego pozwoliła mu dokończyć wypowiedź.
#5 | @Ludwik dnia 27.12.2007 20:37
Winiarski walczy o ważne rzeczy dla ludzi, jak widać popiera go Dudała, który mieszka na Lotników!
#6 | Ludwik dnia 27.12.2007 19:33
Winiarski kiedyś przygotowywał się do swoich wystąpień. Obecnie nerwy mu już zupełnie puszczają, i zamiast merytoryki, i konkretnych argumentów pojawia się złość i wielka frustracja.
#7 | BODZIO dnia 27.12.2007 19:03
Budżet przeciwko Karolowi Winiarskiemu!?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney