Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usuniętyAutor: Arkadiusz Chęciński | 14/02/2006
Komentarze
#1 | Arek Chęciński dnia 17.02.2006 19:45
Dziękuję za rzeczowy komentarz, które należą do rzadkości. Najczęściej na łamach internetu można spotkać ataki na różne opcje polityczne lub osoby zamieszczające bądź piszące artykuły często nie mające z treścią nic wspólnego. Dziękuję również za pozdrowienia.
#2 | Tomek dnia 17.02.2006 19:32
Wszystko co robimy publicznie jest polityką. Nie ma zresztą w tym nic złego. Dajcie spokój z przyklejaniem łatki komukolwiek i gdybaniu z nie sprawdzonych intencji.Decyzja nie jest łatwa i nawet jak SLD się wycofało "Zeby nie drażnić elektoratu" przed wyborami to zrobiło głupio bo decyzję ostatecznie i tak kiedyś trzeba podjąć.W ten oto sposób tracimy czas i energię a co też ważne publiczne pieniądze i odwlekamy ważne decyzje.Związki zawodowe tak w pogotowiu jak i wszędzie mają prawo protestować i niech to robią ale ich protesty nie powinny się liczyć kiedy w grę wchodxzi interes publiczny. Przecież oni nie bronią pacjentów, interesu publicznego tylko jak zawsze swoich przywilejów, wygodnictwa, itp. Miałbym serdeczną prośbę aby osoba odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie działalności pogotowia czy z obowiązku mająca sie troszczyć o mipolitykę zdrowotną sosnowiczan tzn naczelnik Wieja lub prezydent R.Łukawski zechcieli się publicznie na ten temat wypowiedzieć i przedstawić racje przemawiające z koniecznymi zmianami.Czy zechcą to zrobić tego nie wiem ale wiem że tak powinni zrobić. Mają "Kuriera Miejskiego", mają strony internetowe gdzie nikt nie będxzie manipulował ich wypowiedziami.Nie róbmy dymu i nagonek tam gzie ich nie trzeba robić a obszar służby zdrowia to takich należy tylko dyskutujmy i patrzmy czy władza samorządowa liczy się z nami. Tak czy owak rachunek za działania zdążymy wystawić w stosownym czasie. Pozdrawiam Arka Chęcińskiego, który zainspirował mnie do dyskusji.
#3 | l-ewa dnia 16.02.2006 15:56
"Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni" jak mawiał imć Zagłoba. Gdyby była zamiana ról, to PO też by decyzję o połączeniu podjęło i pewnie też by się wycofało. A SLD też by pokazywało, jakie to PO jest wyrachowane...
#4 | Jesli nawet dnia 15.02.2006 22:08
Jesli nawet koncepcja "połączenia" byla uzasadniona, słuszna i korzystna, przede wszystkim dla ewentualnych pacjentów i ogółu mieszkańców miasta, pomijając wzgledy polityczne i personalne - to decydenci i autorzy takiej koncepcji popełnili podstawowe błędy a teraz ubolewają że " nie znaleźli zrozumienia "
BŁĘDEM było nazwanie operacji " połączeniem " to bardzo źle się kojarzy zwłaszcza że "łączyć" mieliśmy się z miastem ktore nie raz obracalo sie tylem do Zagłębia - nikt nigdzie nie poinformował pracowników pogotowia i mieszkańców miasta o co dokładnie chodzi. Opublikowane "wyjaśnienia" były na tyle ogólnikowe że powodowały tylko powiekszenie rozgoryczenia że "coś" "znów" za plecami ludu... NIKT nigdzie nie napisał na czym to " LEPIEJ " miało polegać... BŁĘDEM był brak współpracy i przekonania do sprawy pracowników sosnowieckiego pogotowia - poczuli się zlekceważeni, więc trudno dziwić się ich poczuciu zagrożenia.
Ciekawe czy ktoś, kto być może miał w tej sprawie racje - rozumie teraz swoje błędy czy też "odpuścił" bo wybory idą...
#5 | mieszkaniec dnia 15.02.2006 22:02
kolejny przedruk, polityczna podpucha, oczywiście styl PO
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney