Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


news usuniętyAutor: Piotr Dudała | 25/01/2008
Komentarze
#1 | xaxdxix dnia 02.10.2009 16:54
jesli ta chala powstanie aglomeracja sląska bedzie mogła organizowac wielkie imprezy. dzisiejszy spodek jest za mała halą i przestarzała i nie dorówna budowanej w trójmieście, a jesli powstanie narodowa hala w warszawie do spodek moze sie pozegnac z organizacja wiekszych imprez i oczywiscie cała aglomeracja.
#2 | anonim dnia 26.01.2008 18:57
Zagłębie czeka na DTŚ-kę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#3 | bezsens dnia 26.01.2008 17:44
Naprawdę bezsensem jest budowa drugiej hali w Gliwicach! W tym regionie jest sporo innych, potrzebnych rzeczy, np. remont dziurawych dróg czy krzywych torów tramwajowych. Albo, jak piszą przedmówcy - lepiej odnowić Spodek!
#4 | anonim dnia 26.01.2008 14:33
to chory projekt!!! Dwie podobne hale nie potrzebne sa nam lepiej te pieniadze przeznaczyc na cos innego chociazby na remont spodka i zrobienie z niego najnowoczesniejszej hali w Polsce. Ma juz marke i renome a hala podium to jakies nieporozumienie!! Dwie hale sa nam nie potrzebne gdyz nie ma az takiego na nie zapotrzebowania lepiej zrobic jedna ale taka ze cala Polska bedzie nam jej zazdroscic i taka ktora bedzie na siebie zarabiac!!!
#5 | wici dnia 26.01.2008 09:29
niektorzy funduja sobie Europejskie Podium, podczas gdy Sosnowiec nie moze za zadna cholere dac sobie rady z glupim remontem stadionu.To podium to bedzie dla kogo?Nam ogarek a innym swieczke.Gdzie zrownowazona polityka rozwoju poszczegolnych miast.Dlaczego inni moga a my nie???Importowalismy, albo z nakazu wzielismy kadre urzednicza z innych miast,czy ona jest mniej zdolna od tej tam na miejscu, tamta kadra urzednicza potrafi robic wnioski do UE, malo tego dostaje nawet zaproponowane fundusze na to czy tamto,a my co???My nie mamy ponad przecietnosc nawet normalynch(...).Potrafimy kawaleczek tego czy tamtego, tu troche tam krzte,i co dreptamy jak krasnale,i sierotka(...)w lesie,malo tego jeszcze ten LAS niszczymy, za nasze pieniadze.Proponuje import najlepszej KADRY do SOSNOWCA, nie ...Zastanowimy sie...ale JUZ...czasu stracilismy wiele.
#6 | wici dnia 26.01.2008 08:30
cytat(...)Z kolei niektórzy działacze PO zastanawiali się, czy nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na dokończenie modernizacji Stadionu Śląskiego.(...)- no, naturalnie, na co czekamy!!!!!
CZEKAMY!-212 mln.zl.-potrzebne jest na co innego!
7mln.chyba na projekt?-Panowie gdzie my zyjemy.???
#7 | Haman dnia 26.01.2008 07:51
PO co dwie takie wielkie hale w regione. Wystarczy odnowiony Spodek. Ważniejsza jest DTŚ-ka do Dąbrowy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.