Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usunięty
Autor: Redakcja | 03/02/2008
Komentarze
#1 | Zagórzak dnia 09.02.2008 07:14
Znam pana Kalańskiego osobiście i myślalem,zawszeże ma swoje zdanie a tymczasem owczym pędem glosowal na kiczowate byle co.Panie Aleksandrze,a gdzie pana wrażliwość na piękno???
#2 | MIKI dnia 08.02.2008 09:23
Ona naprawdę jest chora !
#3 | anonim dnia 08.02.2008 03:50
NIECHĘĆ DO SZTUKI NOWOCZESNEJ ŻYWILI ADOLF hITLER I JOSEF STALIN.
#4 | anonim dnia 08.02.2008 03:37
Jak do tej pory KW nie potrafi podać nazwiska ani jednego muzyka, plastyka, czy pisarza z Sosnowca. Jedyną jego kompetencją do zasiadania w Komisji Kultury jest żona która skończyła ASP.
Może byś Karolu wymienił kilku twórców których znasz, lub cenisz, związanych z Sosnowcem, a nie pisał o awersji do sztuki współczesnej i uzasadnił to.
Zasiadanie w tej komisji do czegoś zobowiązuje!!!

A co z innymi radnymi- przewodniczącym Adamcem, wiceprzewodniczącym Bosakiem???

A Pan Haładus - negator?
#5 | Franek dnia 08.02.2008 02:55
I jeszcze jedno: czekam na Twoją, Karolu Winiarski, korektę 2 błędów w komunikacie o współpracy z Sosnowcem na stronie internetowej tej "superprofesjonalnej" firmy, która zaprojektowała to nieszczęsne logo...
#6 | ODPOWIEDZIALNY PREZYDENT I RADNI!!! dnia 08.02.2008 02:20
Aleksander Sikora, dyrektor agencji przerzuca odpowiedzialność na Prezydenta i radnych z komisji kultury - wyjaśnia bowiem: "Brak wiedzy i odpowiedniego kontekstu spowodował falę negatywnych opinii". Czyli Preydent i radni miejscy Sosnowca zaniedbali konsultacji społecznych!!! SIKORA MA RACJĘ!!!!
W tym akurat ma rację, poza tym ich oferta to bubel.
#7 | Też absolwentka ASP dnia 08.02.2008 01:32
Karolu jesteś małym kłamczuchem i drobnym maniakiem. Kręcisz jak dziecko, które zjadło ze słoika jagody, wytarło buzię, schowało rączki za siebie i zapiera się, że jagód nie ruszało. A skąd te plamy na buzi - pyta mama. To od atramentu - złości się Karolek.
Tylko, że tu chodzi o poważniejsze sprawy. Jesteś może małej postury, ale bądź mężczyzną.
Nie lubisz sztuki nowoczesnej, to bierz przykład z Wołodyjowskiego - który nigdy nie kłamał i nie kręcił - i nie pchaj się do komisji kultury, bo się na tym nie znasz, jak sam przyznajesz.
#8 | Karol Winiarski dnia 07.02.2008 23:42
Muszę Cię zmartwić Franku. Churchill obiecywał krew, pot i łzy nie w czasie kampanii wyborczej, ale gdy został premierem zastępując Chamberlaina - wyborów tedy nie było. W 1945 po zakończeniu wojny odbyły sie wybory i Churchill je przegrał.
Logo nie jest dla mieszkańców Sosnowca - logo ma ma identyfikować z Sosnowcem to czym chcemy się pochwalić na zewnątrz. Jeżeli wybieram się na rajd terenowy, to nie kupuje samochodu, który będzie się podobał, ale taki, który nie ugrzęźnie w środku lasu.
Tak, nie jestem miłośnikiem sztuki nowoczesnej. I nie zamierzam udawać, że jest inaczej - snobem nie jestem. Moja żona jest absolwentką krakowskiej ASP - za sztuką nowoczesną też nie przepada. To kwestia gustu, a nie wiedzy.
#9 | grafik dnia 07.02.2008 20:53
mial byc konkurs..., a robi sie nie smacznie... Nie rozumiem czemu tak bardzo chcecie "profesjonalisty" do oceny logo..? Aby projekt byl profesjonalnie wykonany wystarczy profesjonalnie rozpisac konkurs... Podajac w wymaganiach np: aby projekt byl przygotowany w grafice wektorowej ze zdefiniowanymi kolorami pantone, oraz byl przedstawiony w wersji kolorowej, achromatycznej i monochromatycznej... itp - daje wam slowo ze polowa amatorow pirackich photoshopow wymieknie - bo nie zrozumie i nie trfia do konkursu jakies pomylki graficzne..(np rysunek jasia lat 5, zeskanowany w punkcie ksero na skanerze za 100zl, przeslany od dumnego ojca wierzacego, ze maly jas jest ukrytym mlodym talentem....). A to co podalem to pewna podstawa w projektowaniu logo. 80% to upodobania i wizja klienta, pozostala czesc to technika i tzw profesjonalne wykonanie. Problem jest na tyle zlozony, ze "klientem" jest cale miasto, ale to nie na tyle duzy problem, by wzywac grupe plastykow, artystow itp. bo jak oni sie jeszcze zaczna klocic...Smile. Ocena tak, ale pod wzgledem technicznym, ale nie w swerze tzw "podobania sie" - zawsze sie ktos znajdzie komu nie bedzie sie podobalo. Wazne by podobalo sie wiekszosci. the end
#10 | wyborca kat.I dnia 07.02.2008 17:15
Najwyższy czas wyrwać się ze szponów tych ,,NARCYZÓWr17; zapatrzonych tylko w siebie, dla każdego w Sosnowcu musi starczyć miejsca !
Nic Wam nie mówi bezstronna ocena profesjonalisty ?
Logo ,, Kojarzy mi się ze starymi komunistycznymi napisami na blokach i hutach w stylu "partia i naród - w jedności siła"
Należy skończyć z tą KONTYNUATORKĄ !

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney