Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Witold Klepacz wita!

Mówi się, że kampania wyborcza zaczyna się dzień po wyborach. Wiele w tym powiedzeniu jest prawdy, o czym możemy przekonać się codziennie w centrum Sosnowca. Wychodząc z tunelu na Plac Stlecia wita nas olbrzymi baner z "informacją", gdzie znajduje się Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Witolda Klepacza. Nie jest to jedyny przejaw "informacyjnej" działalności Pana Posła. Niedawno jeden z serwisów internetowych informował o olbrzymim (na dwa piętra) banerze Pana Posła na miejskim budynku przy ul. Mościckiego 14.Wszystko to pięknie, cieszę się, że Pan Poseł informuje swoich wyborców, gdzie mieszczą się jego biura, jednak uważam, że te informacje powinny, po pierwsze: nie znajdować się na budynkach czy obiektach należących do miasta, po drugie: o ile już się znajduje, to mogą mieć formę przyjętą dla tego "informacji", czyli po prostu mieć formę tablicy przy wejściu do budynku, gdzie się mieszczą.


Jest również pewnie aspekt szerszy, który odnosi się do prowadzonej dyskusji o promocji miasta. Otóż, nie zgadzam się, żeby akurat Poseł Witold Klepacz, robił "za jego gębę". Ja wiem, że w mieście, jeden z byłych partyjnych kolegów Posła ma swój stadion, co do dziś budzi moje zdziwienie i oburzenie, ale jestem przekonany, że jest wiele zacniejszych postaci, które powinny witać przyjeżdżających do miasta, zwłaszcza w okresie odbywających się targów. Chyba, że jest to działanie celowe i Poseł Witold Klepacz ma robić za "witacza"?


Piotr DudałaAutor: Piotr Dudała | 15/02/2008
Komentarze
#1 | kimi dnia 21.02.2008 20:32
taki poseł jaki poziom tych co głosowali -naszczęście lewica wymiera w tym miescie ,następne wybory to pokażą.
#2 | MIKI dnia 21.02.2008 16:32
NIEUSTANNE PRÓBY FAŁSZOWANIA RZECZYWISTOŚCI i tyle !
#3 | anonim dnia 21.02.2008 15:58
co ty pie..lisz? można na palcach jednej ręki policzyć...
#4 | lis dnia 21.02.2008 14:37
bardzo ciekawa teza Noma, zobacz jednak w wolnej chwili ilu platformersów i ich koleszków znalazło prace w urzędzie miejskim w Sosnowcu odkad nieudacznicy z PO weszli w koalicję z LiDem. znam tych pseudo działaczy a od ostatnich wyborów całymi watachami zasilili wszelkie wydziały U.M. I kto tu sobie zawłaszcza miasto bando ignorantów.
#5 | Noma dnia 21.02.2008 13:08
Bez przesadyzmu z tą nienawiścią, toczy się zwykła debata publiczna, nic poza tym!!!

z drugiej strony nie ma też powodu, żeby was komuchów kochać, zawłaszczyliście sobie to miasto i myślicie, że wciąż trwa PRL!
#6 | anonim dnia 21.02.2008 12:29
ooooo prawica nie zionie nienawiścią..., sztandarowym przykładem jest ten portal - miłość iście chrześcihańska. A Komorowski albo siedzi w fotelu Marszałka albu u Moniki Olejnik czy TVN 24... wie co robi,widać po liczbie uchwalonych ustaw.
#7 | MIKI dnia 21.02.2008 11:12
Przecież WIESZ, że tylko niektóre z przemiłych epitetów, jakie są codziennie kierowane pod adresem lewicowych polityków to; ,,Lewak! Komunista! - są zasadne.
Komunizm wywołuje jednoznaczne, negatywne emocje i to na pewno Cię nie dziwi bo wywołuje to wspomnienia związane m.in. z represją, kontrolą życia prywatnego, niesprawiedliwością społeczną , uprzywilejowaniem jednych kosztem innych ,
NIEUSTANNE PRÓBY FAŁSZOWANIA RZECZYWISTOŚCI.
Nie znam projektów ustaw zdeponowanych u Marszałka Komorowskiego , ale całkiem spokojnie zapewniam Cię ,że On wie co robi.
Lewica to symbol PRL - nie robi nic ,aby od takiego wizerunku się oderwać ,Ty jesteś takim przykładem. Wciąż te same twarze i te same metody - nie macie pomysłu, jak przyciągnąć uwagę wyborców dlatego ,,zioniecier1; nienawiścią wobec tych i tego co dla Was jest nieosiągalne !!!

#8 | anonim dnia 21.02.2008 06:17
jakby Komorowski nie chował projektów ustaw LiD do szuflady to byłoby widać jakie propozycje są dla wyborców...ale PO zamiast rządzić jest tylko obecne cały czas w mediach. Nie da się być skutecznym skakając cały dzień z jednego programu do drugiego wg zasady - kolejny raz ogłupimy naród : widzą nas to myślą że coś robimy.
#9 | anonim dnia 21.02.2008 03:17
To już jest koniec, jesteś wolny, możesz iść spać
#10 | MIKI dnia 20.02.2008 21:29
W artykule "Szybki zmierzch lewicy" w dzisiejszej "Rzeczpospolitej" Kazimierz Kik, politolog z Akademii Świętokrzyskiej, znawca polskiej lewicy, stwierdza: Przed LiD nie ma przyszłości i dodaje przez najbliższe lata polska lewica się nie podniesie. Nie ma w niej siły do zmiany, bo ona wypływa z ideowości, a lewica już dawno ją straciła. Kik uważa też, że tendencja spadku poparcia dla LiD będzie się pogłębiała. Lewica znajduje się w szczytowym momencie kryzysu, który dotknął nie tylko SLD, ale i całej koalicji r11; ocenia Kazimierz Kik. LiD pozbawiony lidera, a nawet możliwości wykreowania go, zabrnął w ślepą uliczkę. - dodaje. Natomiast politolog Jarosław Flis z Uniwersytetu Jagiellońskiego mówi: (...) konflikty w kierownictwie SLD między Wojciechem Olejniczakiem a Grzegorzem Napieralskim nie pomagają lewicy. Nie widać też, aby LiD poza wątkami antyklerykalnymi miał jakieś propozycje dla swoich wyborców. Prof. Kazimierz Kik z Akademii Świętokrzyskiej polityczną śmierć postkomunistycznej lewicy r11; mówi Kik. I dodaje: r11; Taką tendencję obserwujemy zresztą we wszystkich krajach postkomunistycznych.r1;
TO JUŻ JEST KONIEC MOŻESZ IŚĆ SPAĆ !
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney