Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Z autobusu do muzeum i na tańce

Pasażerowie korzystający w niedzielę z komunikacji KZK GOP będą mogli liczyć na niespodzianki przygotowane w 9 gminach. Wystarczy okazać skasowany w tym dniu bilet jednorazowy lub ważny okresowy.

W Bytomiu będzie można np. uczestniczyć w spotkaniu na temat poezji i muzyki Anny Dymnej, jakie odbędzie się w Operze Śląskiej o godz.11. W Katowicach pasażerowie publicznej komunikacjibędą mogli zwiedzać wystawy GCK, Galerii Ateneum i Muzeum Historii Katowic. MOSiR w Rudzie Śląskiej udostępni krytą pływalnię. Gliwicki Teatr Muzyczny pierwszym 50 osobom z biletem KZK GOP oferuje spektakl za 5 złotych.- Osoby, które przyjdą do Hali Sportowo-Widowiskowej "Centrum", będą mogły bezpłatnie skorzystać z siłowni. Natomiast Centrum Sportów Letnich wypożyczy za darmo pasażerom KZK GOP kajaki oraz riksze do przejażdżek po parkowych alejkach - wylicza Anna Zubko z dąbrowskiego magistratu.
W Sosnowcu do akcji przyłączyły się Muzeum i Sosnowieckim Centrum Sztuki-Zamek Sielecki. Miejski Klub Maczki udostępni tereny rekreacyjne. Natomiast w klubie Kiepury bilet będzie uprawniał do 50-procentowej zniżki przy zakupie wejściówki na poniedziałkowy spektakl muzyczny "Przyjaciółki".Wykaz placówek propozycjami na www.kzkgop.pl.Anna Witek - POLSKA Dziennik Zachodni
Autor: Piotr Dudała | 19/09/2008
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.