Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Ratujmy tramwaje!

Trwa akcja zbierania podpisów przeciwko planom likwidacji linii tramwajowych nr 24 i 27 w Zagłębiu. Akcja jest organizowana przez grupę miłośników tego środku transportu, a można ją wesprzeć podpisując się pod apelem na stronie www.ratujmytramwaje.pl. W chwili obecnej inicjatywę poparło prawie 3000 osób.
źródło: Piotr Bielecki, www.zaglebiedabrowskie.orgAutor: Redakcja | 30/11/2008
Komentarze
#1 | @Krzysztof Korn dnia 04.12.2008 10:28
Trzbea by kiedyś tego Haładusa przywiązać do rury wydechowej jego ukochanych autobusów - najlepiej do jakiegoś starego, zdezelowanego Ikarusa.
#2 | Krzysztof Korn dnia 02.12.2008 17:17
Wczoraj na poczcie spotkałem p. radnego Haładusa - wielkiego protagonisty przerobienia zagłębiowskich tramwajów na żyletki. Mówię zwykle mezzo forte ale tym razem ryknąłem fortissimo, że umilkły wszystkie pieczątki: "No to co panie radny, likwidujemy te tramwaje w Sosnowcu, czy nie?!" Ponieważ moje pytanie skupiło się wyraźnie na nas, jak w skeczu Kowalewskiego "Kto powiedział kasjer - dupa" pan radny od razu w trybie sprostowania pilnego: "Ale nie moja decyzja!". Odetchnąłem z ulgą i nawet życzyłem mu zdrowia, szczęścia, pomyslności, ale nie żeby został prezedentem Sosnowca, bo wtedy rzeczywiście sosnowieckie tramwaje pójdą do huty (szczerze mówiąc do tego się tylko nadają), tyle że najłatwiej coś zlikwidować bez wyobraźni. A ja ją mam. Już widzę zatokę autobusową od Urzędu Skarbowego do Piłsudskiego, bo juz teraz autobusy często blokują prawy pas, aby wjechać do zatoki przed Dworcem PKP. A teraz już pędzę glosować "za".
#3 | anonim dnia 02.12.2008 05:57
jestem ZA!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.