Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Gdzie TP nie może, tam Klepacza pośle

Sejmowa Komisja Regulaminowa sprawdzi, czy w parlamencie stosuje się nielegalny lobbing. Wątpliwości budzą, zgłaszane przez sosnowieckiego posła Witolda Klepacza, poprawki Klubu Lewicy do prawa telekomunikacyjnego.

Czy Telekomunikacja Polska stosowała nieformalny lobbing w Sejmie podczas prac nad ustawą Prawo telekomunikacyjne? Dokumenty, do których dotarli dziennikarze "Parkietu", mogą świadczyć o tym, że tak było. Wynika z nich, że TP może być autorem poprawek zgłaszanych przez posła Witolda Klepacza z Klubu Poselskiego Lewica. On sam zaprzecza. Spółka przeciwnie – uważa, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem.źródło: Parkiet

Autor: Redakcja | 19/02/2009
Komentarze
#1 | Brew dnia 22.02.2009 20:59
Nie strasz ! Poszło w świat! Świat jest wolny!
#2 | Oko dnia 22.02.2009 20:35
Problem Panie Dudała jest taki, że artykuł w "Parkiecie" został N A P I S A N Y na zamówienie. Jeżeli dla przykładu Klepacz poda Parkiet do sądu i wygra to g_ó_w_n_o obryzga również Pana i tego Panu życzę :-P
#3 | smyk dnia 21.02.2009 14:23
Pan Klepacz to jest dobry, ale w obrzucaniu JAJAMI !
#4 | Alex dnia 21.02.2009 12:34
Ani z niego prezydent, ani poseł...
#5 | Natali dnia 21.02.2009 10:44
tak, dla niedowidzących. Posłe jest uczulony na potrzeby niepłenosprawnych, nie chce żeby musieli szukać w miescie jego biura!!!!!!!!
#6 | Karol dnia 21.02.2009 10:12
To u góry to informacje na budynku, gdzie znajduje się biuro pana posła????
#7 | Z Klanu Ryś dnia 21.02.2009 07:09
A oto co zrobił dla społeczności Sosnowca, która o zgrozo go wybrała:
r6; Zapytanie w sprawie budowy w gminie Kłobuck boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1160Zapytanie w sprawie budowy w gminie Krzepice boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1159Zapytanie w sprawie budowy w gminie Miedźno boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1158Zapytanie w sprawie budowy w gminie Lipie boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1157Zapytanie w sprawie budowy w gminie Opatów boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1156Zapytanie w sprawie budowy w gminie Panki boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1155Zapytanie w sprawie budowy w gminie Popów boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1154Zapytanie w sprawie budowy w gminie Wręczyca Wielka boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1153Zapytanie w sprawie budowy w gminie Przystajń boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie w sprawie skutków uchwalenia ustawy z dnia 7 lipca 2005 r. o zmianie niektórych ustaw dotyczących nabywania własności nieruchomości
r6; Zapytanie nr 1032Zapytanie w sprawie budowy w gminie Żarnowiec boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1031Zapytanie w sprawie budowy w gminie Szczekociny boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1030Zapytanie w sprawie budowy w gminie Poręba boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1028Zapytanie w sprawie budowy w gminie Ogrodzieniec boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1027Zapytanie w sprawie budowy w gminie Łazy boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1026Zapytanie w sprawie budowy w gminie Kroczyce boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1025Zapytanie w sprawie budowy w gminie Irządze boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie w sprawie budowy w gminie Sławków boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1023Zapytanie w sprawie budowy w gminie Siewierz boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1022Zapytanie w sprawie budowy w gminie Psary boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1021Zapytanie w sprawie budowy w gminie Mierzęcice boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1020Zapytanie w sprawie budowy w gminie Czeladź boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1019Zapytanie w sprawie budowy w gminie Wojkowice boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"
r6; Zapytanie nr 1018Zapytanie w sprawie budowy w gminie Bobrowniki boiska ze sztuczną murawą i oświetleniem w ramach realizacji narodowego programu "Boisko w mojej gminie"

#8 | windziorz dnia 21.02.2009 06:59
To nie jest poseł z Sosnowca tylko z gminu!, i niech wraca do Kłobucka!
#9 | @ do wszechwiedzącego dnia 20.02.2009 22:28
Niestety, ja nie przeprosze bo nigdy nikomu nic nie zarzucam i ubliżam jak nie poznam wynikow prowadzonego dochodzenia. I tak postepuje w kazdym przypadku czy to jakiś Klepacz, Pięta czy inny nadęty "polityk" Oni wszyscy żyją z napuszczania się na siebie i mamienia ludzi. Najslodszy cukierek moze się znudzić - wielu ma dość juz tego obustronnego obrzucania sie gównem, dlatego bardzo długo jeszcze w mieście przy wladzy będa ci co dotąd. Np. Po miala w mieście kilka dość strategicznych posad, mozna było wiele zrobić a przedewszystkim patrzeć innym na ręce. I co ? Chłopaki sie obrazili, zabrali zabawki i dali wolna rekę lewicy... a teraz będa pouczać ?
#10 | do wszechwiedzącego dnia 20.02.2009 21:45
A jeżeli okaże się,że lobbing BYŁ,czy ty nas przeprosisz ???
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney