Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Miklasiński oświadcza: u mnie nie ma dywanu

Daniel Miklasiński: wszystkie działania Rady Miejskiej są transparentne, a w gabinecie przewodniczącego nie ma dywanu.Od przewodniczącego Rady Miejskiej w Sosnowcu, Daniela Miklasińskiego, redakcja sosnowiec.info.pl otrzymała oświadczenie w sprawie zarzutów postawionych przewodniczącemu przez prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego podczas konferencji prasowej na temat kontroli CBA w sosnowieckim Urzędzie Miejskim.Poniżej prezentujemy tekst oświadczenia:Z relacji mediów po konferencji prasowej zwołanej przez Pana Prezydenta Kazimierza Górskiego dowiedziałem się, że Przewodniczący Rady Miejskiej, Daniel Miklasiński, szkodzi miastu i ciężko pracującym urzędnikom Magistratu. Niniejszym oświadczam, że w dniu 17.
02.2009 r. w godzinach popołudniowych, natychmiast po otrzymaniu wystąpienia pokontrolnego CBA, (...) skierowałem ten dokument do Pana Prezydenta i Komisji Rewizyjnej. Informacje Pana Prezydenta, że wystąpienie natychmiast przekazałem mediom, są tylko jego insynuacją. To nie Przewodniczący poszedł do mediów, ale media przyszły do Przewodniczącego. Sugestia Pana Prezydenta, że z dokumentem powinienem zejść piętro niżej do niego i tam uzgodnić dalsze postępowanie, świadczy li tylko o metodach stosowanych dotychczas w Urzędzie Miejskim. Wystąpienie CBA zostało skierowane do Rady Miejskiej. Prezydent o wystąpieniu został poinformowany pierwszy, a przez cały następny dzień, oprócz moich wielokrotnych telefonów (nieskutecznych) do Sekretarza Miasta, władze wykonawcze nie kontaktowały się ze mną. (...)Podkreślam, że wszystkie działania Rady Miejskiej są transparentne, a w gabinecie przewodniczącego nie ma dywanu.źródło: www.sosnowiec.info.pl


Autor: Piotr Dudała | 20/02/2009
Komentarze
#1 | lepkie łapki dnia 27.02.2009 13:50
jaki dywan? zob.BIP UM oswiadczenia majątkowe byłego dyr.Marka S.z 3 za 2007 r_ponad 300000zl dochodu/PIT-C
#2 | staszek dnia 23.02.2009 11:19
Czy Pan sekretarz teraz wymyślił ta bajeczkę????
#3 | Sekretarz Miasta S-ca dnia 23.02.2009 10:51
Sprostowanie
Pan Daniel Miklasiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w swoim oświadczeniu zamieścił stwierdzenie, iż 18 lutego usiłował połączyć się telefonicznie ( nieskutecznie ) z Sekretarzem Miasta.
Odnosząc się do tej części oświadczenia Pana Przewodniczącego informuję, iż podejmując próbę skontaktowania się ze mna za pośrednictwem pracownicy podległego mi wydziału - na pytanie czy sprawa jest na tyle ważna, by wywołać mnie z odbywającej się narady odpowiedział, że sprawa nie jest pilna. Pan Przewodniczący poprosił przy tym, by powiadomino mnie o tym ,że chciałby ze mną porozmawiać, gdy wrócę do mojego biura. W rezultacie w godzinach popołudniowych połączyłem się telefonicznie z Panem Przewodniczącym i próbowałem mu wyjaśnić, że wyniki kontroli przeprowadzonej w Urzędzie Miejskim przez CBA mogą wzbudzić zainteresowanie mediów, ale nie tyle z powodu ustaleń poczynionych przez kontrolujących, co przede wszystkim z powodu podmiotu, który ich dokonał.
#4 | lis dnia 23.02.2009 07:22
bufon i tyle
#5 | kiwi dnia 21.02.2009 15:42
Temat szpitali i Maczki Bór to temat niewygodny dla władz.Uważam,ze odpowiednie instytucje powinny go rozpracować do końca.
#6 | Alex dnia 21.02.2009 12:30
Panie Danielu, jestem pełen uznania dla Pańskich poczynań.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney