Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Nie taki kebab straszny?

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Sosnowcu Powiatowy Inspektor Sanitarny, Zbigniew Cebo, zdezawuował informacje mediów na temat uchybień w Istambul Kebab przy ul. Trzeciego Maja w Sosnowcu. Cebo uznał je za przesadzone.

Taką ocenę Powiatowy Inspektor oparł na protokóle pokontrolnym kierowanej przez siebie Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Sosnowcu. Stacja przeprowadziła kontrolę w Istambul Kebeb następnego dnia po szeroko komentowanej w mediach kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej z Katowic.- Nieprawidłowości wykryte w punkcie sprzedaży kebabów dotyczą ilości mięsa, która była większa niż wynikało to z faktury oraz sprzedaży wyrobów z mięsa przygotowanego na miejscu, na co punkt nie ma zezwolenia.
Zarzut sprzedawania mięsa niewiadomego pochodzenia okazał się nieprawdziwy - właściciel punktu przedstawił później fakturę na zakup mięsa – powiedział Cebo.Inspektor wyraził pretensje pod adresem mediów, że o odnalezieniu się faktury nie poinformowały opinii publicznej.Na pytanie jednego z radnych, czy informacje o sprzedaży przeterminowanej surówki były prawdziwe, Cebo odpowiedział, że Kontrola Powiatowej Stacji ...nie potwierdziła takiego zarzutu. Inspektor jednak nie dopowiedział, iż zakwestionowane przez WIIH produkty (surówki i nabiał) zostały natychmiast usunięte z punktu sprzedaży kebabów, a więc w trakcie kontroli Sanepidu ich już tam nie było.W świetle ujawnionych ostatnio faktów mało wiarygodnie zabrzmiało zapewnienie Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Zbigniewa Cebo, że Istambul Kebab jest pod „specjalnym nadzorem” Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sosnowcu.źródło: JL, www.sosnowiec.info.pl
Autor: Piotr Dudała | 28/02/2009
Komentarze
#1 | anonim dnia 19.04.2009 19:18
kontrole i co z tego wynika ?
#2 | marko dnia 03.03.2009 05:47
moga powiedzieć cokolwiek, a ja tego kebaba juz nie kupie.innym zyczę smacznego szczególnie panu Zbigniewowi Cebo.
#3 | ludek dnia 02.03.2009 21:11
;-))))
Czyżby to była konkurencja???;-)))
#4 | do anonima dnia 02.03.2009 20:55
Coś Misiu za dużo sie telewizji naoglądałeś i ta nasza mieścina popiepszyła Ci sie z Wolominem i Pruszkowem. Wiec albo Ci teraz "chlopaki od siwego" kolana przestrzelą za zdradzenie tajemnicy albo sam wpadniesz na komende i powiesz co wiesz, dla dobra sosnowiczan oczywiscie.
#5 | anonim dnia 01.03.2009 13:43
jak turasy comiesiąc opłacają się na kilka ładnych tysięcy za ochronę swoich interesów u chłopaków z grupy "Śiwego" który nieoficjalnie rządzi na terenie Sosnowsi to nic dziwnego że chłopaki z miasta nie pozwolą sobie na ubicie którejkolwiek kury znoszącej złote jaja!
#6 | wlaściciele innych kebabów w mieście. dnia 01.03.2009 13:07
Przecież to oczywista oczywistość że murzyny, turki, żydy, taliby i cała światowa hołta to same złodziele oszusty ktore tylko żerują na naszym wspaniałym wybranym narodzie - tylko my sa uczciwi i bogobojni. Reszta to same łapówkarze i nigdy nie mogą mieć racji a przedstawiciel sądu ostatecznego na ziemi, niejaki JL z sosnowiecinfo jest nieomylny.
#7 | bogus dnia 01.03.2009 10:06
Ciekawe ile turasy podpłacili za pozytywne opinie ...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney