Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Dzięki posłowi Pięcie Oddział NFZ już w Sosnowcu!

Przypominamy, że mieszkańcy Sosnowca nie muszą już jeździć do Delegatury Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Dąbrowie Górniczej. Od 2 stycznia br. w Sosnowcu przy ul.Rzeźniczej 12a funkcjonuje Sekcja Obsługi Ubezpieczonych Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, tel. 032/291-81-91.
Olbrzymią zasługę w stworzeniu oddziału NFZ w Sosnowcu miał poseł Jarosław Pięta, który już w czerwcu 2008 roku wnioskował w tej sprawie do Dyrektora Ślaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach (pisał o tym serwis www.sosnowiecfakty.pl 3 lipca 2008 roku w artykule „NFZ jest za utworzeniem w Sosnowcu swojej delegatury”).


Sekcja przyjmuje interesantów z Sosnowca, Jaworzna, Będzina, Mysłowic i Czeladzi w sprawach: potwierdzenia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych zleconych przez lekarzy, wydawania europejskich kart ubezpieczenia zdrowotnego oraz wydawania (wojewódzkich) kart chipowych ubezpieczenia zdrowotnego.źródło: www.sosnowiec.platforma.orgAutor: Piotr Dudała | 04/03/2009
Komentarze
#1 | Janek dnia 08.03.2009 16:33
SLD opiera się na edukcji i służbie zdrowia! efekt jaki jest, każdy widzi.
#2 | Idzie nowe... dnia 08.03.2009 15:13
To,że czas odejść potwierdza polityka prowadzona w sprawie szpitali,koniec z partyjnym betonem ,który doprowadza do ruiny służbę zdrowia w mieście rządzonym przez stary partyjny SLDowski układ.Na drugim miejscu oświata nic dodać nic ująć...Uważam,że dotychczasowe rządy nie odniosły sukcesu w żadnej dziedzinie życia .Nie wiem czy Pięta da sobie radę ,nie wiem czy to właściwa osoba na właściwym miejscu.Wiem jedno!gorzej w Sosnowcu być nie może.Wszyscy powinniśmy zdać sobie sprawę,że czas na zmiany!Okażmy komu innemu przy następnych wyborach kredyt zaufania!
#3 | ludek dnia 08.03.2009 12:48
Zgadzam się z tym !
#4 | @Ludek dnia 08.03.2009 11:54
Symbolem trwanie PRL-u w Sosnowcu jest z jednej strony projekt BARA na Placu Papieskim, jako przykład przeniesienia komunistycznego myślenia do innego historycznego okresu, a z drugiej Poseł z Sosnowca na ścianie miejskiego budynku, zajmujący dwa piętra, w charakterze szyldu. W ogóle zawłaszczenie miasta przez postkomunę osiągnęło prawdziwe szczyty, że nawet dotarło do ...niektórych kościołów! Potrzebne są zmiany w mieście. Każde sprawdzenie "Spradzonego Gospodarza" to jakieś uchybienia! O czym to świadczy, że pora już odejść, czas PRL-u minął!
#5 | ludek dnia 08.03.2009 07:51
No cóż !,Górski samymi urzędnikami polityki społecznej nie zrobi. Politykę kreują i realizują ludzie tacy ,jak Pan Pięta.Jest osobą kompetentną,merytorycznie przygotowaną i nie musi zastępować braku wiedzy,kompetencji ,czy umiejętności zaskakiwaniem drugiej strony znajomością zapisanych cyfr w budżecie miasta.Bo te cyfry widniejące na papierze w każdej chwili są do odczytania.Uważam ,że nie należy swojej pamięci zaśmiecać niepotrzebnymi rzeczami do których ma się dostęp i w każdej chwili można to odczytać.To co zaprezentował w debacie Górski ,to zwykła kampania propagandowa polegająca na tuszowaniu rozpoczętego kryzysu miasta dobrobytu komunistycznego.Miałem okazje obserwować Pana Piętę w działaniu.Nie jest pro społeczny,jak Górski.Do spraw mieszkańców podchodzi podmiotowo, rozważając wszystkie dostępne opcje ,podsuwając wiele możliwych rozwiązań, tym samym spełnia funkcje doradcze.To świadczy o tym,że mieszkańców traktuje stosunkowo poważnie.
Dla Górskiego mieszkańcy to martwe twory.W Sosnowcu arena polityczna musi być gruntownie przewietrzona ,przeszły już zmiany pokoleniowe .Przed Panem Piętą ,jako Prezydentem Miasta Sosnowiec do nadrobienia duże zaległości w planowaniu,zarządzaniu i regulacji miastem.

#6 | Bez Przesady dnia 07.03.2009 23:37
To może jakieś szczegóły tej wszechmocności Pana Posła... Prosimy jasniej i konkretniej bo może się okazać że Posłowie moga nawet mieć wpływ na stan pogody... jak tylko będą chcieli.
I żeby nie było wątpliwości, nie mam nic do Jarka ale bez przesadyzmu Panowie Redakrtorzy.
#7 | ludek dnia 07.03.2009 20:55
,,Prezydentura Pinty oznaczała by koniec miasta Sosnowca !!!!!"
Ale błysnął!, biedny człowiek.Okopaliście się na swoich etacikach i chcecie nadal w nich tkwić,tkwić w nic nie robieniu.Obecnie Sosnowiec ,to miasto kipiące horrorem!!!
Koniec złudzeń -Pan Pięta na Prezydenta!!!!
#8 | anonim dnia 07.03.2009 20:28
rozsądny to znaczy były PZPR-owiec lub obeny SLD-owiec, po prostu zwykłe komuchy!!!
#9 | anonim dnia 07.03.2009 20:04
haaaaaaa haaaaaaa ale Pinta...jesteście żałośni...zadzwońcie sobie do NFZ i dowiedzcie się dlaczego mamy w Sosnowcu tą placówkę...Prezydentura Pinty oznaczała by koniec miasta Sosnowca !!!!!I każdy rozsądny sosnowiczanin to wie !
#10 | olo dnia 07.03.2009 18:29
byś lepiej wspomógł Zagłębie! i nie chodzi o piłke itp, tylko region, tożsamość!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney