Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


W sprawie szpitala i nie tylko

27 marca odbyła się Sesja Rady Miejskiej w Czeladzi. Wśród głównych tematów znalazły się analiza inwestycji i remontów prowadzonych przez ZBK i TBS oraz informacja o przygotowaniu do realizacji zadań z środków UE na lata 2009-2013. Dodatkowo tematem były plany inwestycji w zakresie edukacji, kultury i sportu.

W czasie sesji pojawił się również wicestarosta Mariusz Kozłowski oraz dyrektor szpitala Jacek Kołacz. W ten sposób wywołany został po raz kolejny temat szpitala, zwłaszcza w kontekście ostatniego strajku. O ile dyrektor Kołacz przedstawił sytuacje szpitala oraz jego sprawy finansowe w sposób jasny i zwięzły, o tyle wypowiedzi wicestarosty okazały się znowu niejasne. Na koniec okazało się że Pan Kozłowski nie występuje na sesji jako wicestarosta Powiatu Będzińskiego, ale jako... mieszkaniec Czeladzi. Zamiast przedstawić konkretny plan restrukturyzacji szpitala, o który upominał się Burmistrz Mrozowski, Kozłowski apelował o bliżej niesprecyzowaną pomoc i współdziałanie.Na sesji podjęto także uchwały w sprawie przyznania Nagród Miasta oraz Honorowego Obywatelstwa. Więcej na ten temat w osobnym artykule.W dalsze kolejności radni zajęli się uchwałami związanymi z bieżącą gospodarką nieruchomościami.
źródło: www.czeladz.pl
Autor: Redakcja | 28/03/2009
Komentarze
#1 | dziwne.. dnia 30.03.2009 04:39
to dziwne,ze władze starostwa nie robią nic w kierunku odwołania dyrektora,,,
#2 | Marina dnia 29.03.2009 18:04
Jak zarządzać zakładem, w którym związek na związku. Głęboka komuna. I nic nie można zrobić, bo się jaśnie państwu ze związków to czy tamto nie podoba. Tragedia!!!!
#3 | kiwi dnia 29.03.2009 16:54
Kołacza powinni z hukem wywalić,doprowadził szpitaldo finansowej zapaści.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.