Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Urzędnicze ignoranctwo w Sosnowcu

Sosnowiec mógł wygrać 200 tys. złotych w konkursie "Ekogmina 2009", jednak jak w dowcipie o totolotku, nie wysłał kuponu i pieniądze otrzymała Ruda Śląska - informuje Dziennik Zachodni. A stolica Zagłębia na główną nagrodę miała duże szanse.


Podczas uroczystej Gali "Ekogmina 2009" jaka miała miejsce w katowickim kinoteatrze Rialto, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wyróżnił ekologiczne gminy województwa śląskiego. Sosnowca zabrakło wśród laureatów nie z powodu braku inwestycji i działań proekologicznych w mieście, ale zwyczajnego ignoranctwa ze strony urzędników. Jak się okazało Sosnowiec miał duże szanse na nagrodę w wysokości 200 tys. zł, gdyby urzędnicy wysłali wniosek.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zgłoszenie ze stolicy Zagłębia otrzymał 2 lipca, czyli dwa dni po terminie. Dokumenty z sosnowieckiego magistraty wypłynęły dopiero... 1 lipca! - Sosnowiec jest tak znany w regionie z działań w zakresie ochrony środowiska, że jest raczej pewne, że nagroda 200 tys. zł była w zasięgu ich wniosku - mówi na łamach Dziennika Zachodniego przedstawiciel organizatora konkursu Piotr Biernat.Dziennik Zachodni
Autor: Redakcja | 09/10/2009
Komentarze
#1 | @Alex dnia 11.10.2009 05:18
coś w tym jest!
#2 | Alex dnia 11.10.2009 02:04
Przecież urzędnicy naszego miasta nie są z "tej epoki". Najlepiej nic nie robić i brać nagrodę roczną. Mam nadzieję, że już niedługo cała "EKIPA" pójdzie w zapomnienie. Ta pajęczyna bardzo się rozrosła.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.