Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usuniętyAutor: Redakcja | 11/11/2009
Komentarze
#1 | Tak jest dnia 17.11.2009 07:00
Tak jest kochani!
Gdyby wystawa byla w pomieszczeniu zamkniętym to nie byłoby problemu. Wchodziłby tam każdy kto ma na to ochotę.
Niestety jest w przestrzeni publicznej i na jej ogladanie narazeni sa wszyscy, bez wzgledu na zainteresowanie, wiek oraz podejscie do tematu.Rowniez nieznajace tematu dzieci.
Popelniacie GRZECH (poslugujac sie Wasza nomenklatura). Dzieki Wam w glowach tych malych dzieci widok smierci, maskary ect bedzie czyms normalnym.

Jesli zalezy Wam tak na dobru dzieci, to natychmiast wrzućcie komputery i wiekszosc sprzetu elektronicznego. Mysle, ze o tym dobrze wiecie - ale przypomne Wam - ta cala elektronika robiona jest przez dzieci, ktore czesto pracuja za mniej niz dolara za godzine.
Czy to Wam przszkadza?

Na koniec prosba. Nie piszcie kto i jak, w jaki sposob, gdzie i kiedy mnie osadzi. Nir Wasza w tym rola. Zostawcie to stworcy, bo poki co probujecie byc nim.
#2 | Granica dnia 16.11.2009 21:21
Cóż za obłudne towarzystwo się tu zebrało. Odnoszę coraz wieksze wrażenie że to jakiś zbiorowy kawał robiony z premedytacją Panu Dudale.

Jak można pleśc na okragło takie frazesy a gdy ktoś przypomina którąś z wielu akcji zbierania na pomoc dla konkretnego ŻYWEGO DZIECKA, to jest to obraźliwie zbywane i zakrzykiwane jadowitym słowotokiem.
Ta Wasza OBRONA nienarodzonych polega na miotaniu gróźb i etapowaniu obrazkami - to dość łatwe i NIC nie kosztuje, nabija tylko punktów które podobno mają usprawiedliwić waszą bezczynność. Czy to trudno zrozumieć że ZNACZNIE WIĘCEJ dla nienarodzonych zrobił ten zakon który uruchomił okienko dla niechcianych dzieci, znacznie więcej robia ci którzy pomagają młodym porzuconym matkom - Wam łatwiej jest mielić jęzorami.
Dlatego, powiedźcie pseudoreligijni dewoci - jaka jest GRANICA wieku do ktorej jesteście skłonni potrzasnąć własną kiesą aby pomóc - jak się dziecko urodzi to już PRZESTAJE WAS INTERESOWAĆ ?
#3 | Mira dnia 16.11.2009 19:26
Masz racje. Zdjęcia są straszne! Wojna zakończyła się, a mord na nienarodzonych trwa! Pojawiły się znakomite komentarze - naprawdę myślących osób! Warto przeczytać! Dzieci oglądają o wiele gorsze sceny w telewizji, czy pornografie w punktach sprzedaży! Czy też zachowujesz się jak pp. jego partia jest w straszny sposób zbroczona krwią niewinnych POLAKÓW, WIELKICH BOHATERÓW NARODOWYCH, jak też za miliony wymordowanych nienarodzonych - tylko dlatego, że Ich matki potrzebowały pomocy i wiele innych dramatów narodowych! Zapewniam Cię, jak już pisali inni, że piekło jest nieporównywalnie tragiczne! Tu jest chwila obrazu, który może zmienić życiową postawę, a w tym drugim jest potępienie na wieki!!! Gratuluje wrażliwości!!!!?
#4 | Oka dnia 16.11.2009 16:58
Bezmyslne jest to, ze na takie wystawy narazone sa nieswiadome dzieci. Jesli taka wystawa pojawi sie powiedzmy na Placu Stulecia to zareaguje tak samo jak Piotr Platek.
Rownie tragiczne sa zdjecia mordowanych w czasie wojen ludzi. Jednak takie wystawy nie pojawiaja sie w takich miejsach.
#5 | hey dnia 16.11.2009 15:30
Czy masz pisać całą historię świata? Zastanów się nad sensem! Dotyczy art.czy zrobisz rachunek sumienia wszystkim! Pamiętaj! Zło rodzi zło! pisze się o wielkiej tragedii,a Ty bezmyślnie piszesz o czymś, co nie dotyczy owego dramatu! Zastanów się, by zmieniać siebie na lepszą osobę, radzić jak pokonać zło, ratować a nie uprawiać bełkot!
#6 | Tak jest dnia 16.11.2009 14:12
Mam rozumiec, ze przszlosc sie nie liczy? Tylko to co jest tu i teraz?
#7 | hey dnia 16.11.2009 13:38
Trzeba mieć cokolwiek rozumu, by wiedzieć co się pisze! Podobają mi się słowa jednego z dziennikarzy!"z głupkami się nie rozmawia - tylko się ich unika!" Ps. W komentarzach tych faktycznie jest wiele bełkotu! Jeśli cokolwiek słuchasz, to właśnie mordowani są katolicy i chrześcijanie! Trudno dialog prowadzić z nieukami!
#8 | Tak jest dnia 16.11.2009 13:29
Nie wiem co pisze Smile))))
DobreSmile)
No to pomysl o bezbronnych dzieciach mordowanych przez chrzescijan, muzulmanow i ludzi innych wyznan w imie wiary.
#9 | rada dnia 16.11.2009 09:10
Biedaku! Nie wiesz co piszesz! Każdy zapłaci za swój czyn! Nie ignoruj zbrodni dzieciobójstwa, bo u schyłku Twego życia KTOŚ zignoruje Twoje grzechy, gdy będziesz sądzony! WIELKA JEST TWOJA IGNORANCJA! Dzieci bezbronne morduje się, a Ty nawet nie wiesz, co piszesz? Nie jesteś święty!!! Czy KTOŚ Ciebie ma tak samo osądzić? Nie życzę!!!
#10 | Tak jest dnia 16.11.2009 07:07
A teraz pochylcie sie nad spalonymi na stosie podczas swietej inkwizycji.
Oraz nad pozostalymi bledami kosciola, nad ktorymi nikt specjalnie nie chce sie rozwodzic.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney