Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usuniętyAutor: Arkadiusz Chęciński | 13/05/2006
Komentarze
#1 | Marian dnia 04.01.2009 17:34
Panie Radny Ślęzak szczyci się Pan, że jest radnym od piętnastu lat. Czym Pan się może poszczycić, co Pan zrobił dla miasta, dla ludzi w nim mieszkających. Może warto posłuchać zwykłego taksówkarza, wsiąść w tramwaj i zobaczyć jak wygląda prawdziwy Sosnowiec, ubogi zaścianek śląska.
#2 | @Buddy dnia 16.09.2007 13:41
...a czytal kto to???Bo hania to samo pisze i anonim tez,a ja ...nic, tak sobie wlasnie ogladam odloty...no licze,...ale palant - patrz,jakie ptaki odlatuja!
#3 | znajdzmy sie dnia 15.09.2007 16:41
SOSNOWIEC - potrzebuje..???..chyba nic,bo minal prawie rok, i po staremu."KTOS"-winien sie tymi propozycjami zainteresowac z chwila ich powstania.
Problemy mozna rozwiazac,wiele problemow mozna uniknac, jezeli bedziemy sluchac co mowia MIESZKANCY SOSNOWCA - ich bolaczki sa niewiarygodne i niesamowite na dzisiejszy czas,gdyz prawie kazdy ma telewizor i widzi inny swiat, inny wymiar czasu -a kazdy chce lepiej zyc,bo takie jest ludzkie dazenie.Wytrzepac z wszystkich internetowych okien Sosnowca, te czy inne bolaczki,no i ktos musi wreszcie tym sie zajac,naturalnie- pozytywnym realizowaniem, z dnia na dzien, z roku na rok...i bez poslizgu
Tego potrzebuje kazdy mieszkaniec naszego SOSNOWCA.
#4 | Budynków! dnia 19.05.2006 07:52
Architektury, architektury! Kto odpowiada za zabytki w tym mieście?
#5 | Wojtek. dnia 18.05.2006 16:24
Sosnowiec potrzebuje Okragłego Stołu!
#6 | Arnold dnia 18.05.2006 16:20
Zmiany w mieście bez zmian ludzkich na stanowiskach tego się nie da zrobić ale niech RÓWNICKI zostanie to SLD przegra ponieważ jest uosobieniem kolesistwa.
#7 | Hotel!!! Dobre! dnia 18.05.2006 15:39
Będzie parking pietrowy w Plazie. Więc jedno załatwione (jeśli będzie duży). Hotel...tak jak w XIX wieku powstawały tak zapomniano... w centrum nie ma żadnego... nawet małego, ale z klasą.
#8 | @ dnia 18.05.2006 13:38
parkingów w centrum i jakiegoś hotelu z prawdziwego zdarzenia
#9 | Istota Nova dnia 17.05.2006 17:39
1) Strona www.sosnowiec.pl także w języku angielskim to dobry pomysł,w przypadku próby przyciągnięcia inwestorów, przecież język angielski to język biznesu, polski rozumie 3% internautów.
2) Kilku CYKLICZNYCH imprez kulturalnych, które by były wizytówką miasta w Polsce, a więc imprez o randze ogólnopolskiej.
3) Rozwijać sektor usług, w tym usług kulturalno-rozrywkowych w ścisłym centrum S-ca! Dla przykładu: Jeśli idę do Muzeum na Chemiczną to nie załatwię przy okazji innych swoich spraw, nie zrobię zakupów w pobliżu, nie zapłacę rachunków, bo naokoło dzicz więc po kiego grzyba mam jechać do Muzeum? Wyprawa tylko w jedno miejsce. Oczywiście jest to podyktowane tym jak miasto powstawało i jest to ciężki orzech do zgryzienia, no ale właśnie logicznej przestrzeni nam brakuje i w pełni wyrazistego centrum.
4) Centrum dla organizacji pozarządowych, o którym różne środowiska kiedyś wspominałyWink to warunkuje rozwój inicjatyw samych mieszkańców.
---
Zapraszamy także na Forum Dyskusyjne Kultury w Zagłębiu --> www.ystotny.prv.pl (Problemy kultury w Zagłębiu i okolicach). Yo Yo Yo Wink
#10 | Sławomoir Matusz dnia 17.05.2006 15:47
do tego by coś zmienić w Sosnowcu najpierw pozbyć się postkomunistycznej, otępiałej i skorumpowanej ekipy działającej pod skrzydłami pana prezydenta Górskiego. Nie żywię jakiejś chorej niechęci do lewicy - ale Ci ludzie, dbający tylko o swoje portfele i układy są odrażający.
Do tego trzeba stwożyć społeczną listę NIEUDOLNYCH, NIEKOMPETETNYCH I SKOMPROMITOWANYCH URZĘDNIKÓW - KTÓRZY SZKODZĄ MIASTU I JEGO MIESZKAŃCOM.

Moim numerem 1 jest naczelnik Wydziału Kultury i Sportu - niejaki pan Andrzej Równicki - zasiedziały od kilkunastu lat.

A panu Radnemu Ślęzakowi to mogę powiedzieć, że 15 lat w Radzie Miejskiej to chyba już za dużo. Niezależny radny Ślężak obojętnie z jakiej listy by nie kandydował, niezależnie popiera urzędującą partię - w tym miejską gadzinówkę "Kuriera Miejskiego" - wydawaną za ciężkie pieniądze! I popiera każdu budżet, każdy pomysł Czarskiego czy Górskiego; oszukując w ten sposób Wyborców!

By zaczęto o Sosnowcu dobrze mówić i pisać, trzeba to miasto najpierw przewietrzyć.
Tu musi wrócić ŻYCIE!
A Sosnowiec musi przestać być postkomunistyczną pustynią - rajem dla cwaniaków!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney