Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Z władzą ludową żartów nie ma...źródło; YoutubeAutor: Redakcja | 10/02/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 12.02.2010 14:24
A ja jednak zaczynam tęsknic do naszego poczciwego ZOMO, smiesznych facecików z krawatkami, orzechami i malutkimi pałeczkami. Widziałem w Warszawie współczesne policyjne formacje do rozpedzania tłumów - ci to dopiero maja pały...i w ogóle sprzęt. Gęby jak rosyjskie urki...Strach nawet na nich patrzeć.
#2 | Zachwycona dnia 11.02.2010 20:46
A mnie najbardziej urzekają kostiumy i stroje naszych dzielnych Policjantów. Szczególnie te kominiarki. Przecież to legalnie działająca formacja która w imieniu Panstwa pilnuje ładu i porządku. Za komuny jakoś tamtejsi stróże porządku raczej nigdy się nie przebierali, władza "ludowa" nigdy na to nie pozwalała. Teraz państwowy stróż prawa chyba wstydzi się swojej pracy, zakłada kominiarki, przebiera się czarne, ni to wojskowe mundurki. Policjant i boi się czy wstydzi? A może to tak jak kot, czym mniejszy i słabszy to tym więcej się puszy by wyglądać groźniej. Coś w tym jest, może mi to kto madry wytłumaczy.
Co tu dużo gadać, czy wtedy czy teraz to władza straszy i grozi a Milicjant czy Policjant to zawsze chodzi na pasku rzadzacych. W tym zawodzie nie ma miejsca na myślenie.
#3 | anonim dnia 11.02.2010 19:15
Czasami jeszcze potrafią odstrzelić komus oko - jak temu dziennikarzowi, chyba z Naszego Dziennika.A te wielkie pały, i te mniejsze (tonfy) sa z papieru...
#4 | Wróżba ? dnia 11.02.2010 18:54
To łysy drań, tak się nadymał, groził, straszył a i tak go kamraci odstawili potem od żłoba. Ale posłuchajcie uważnie co on tam piepszy, posłuchajcie i pomyślcie...
Jakie to szczeście że dzisiaj takie numery już nie są możliwe nie ma już Milicji, Ormo, Wojsk KBW, Esbesci i Ubecji. Dziś mamy wspaniale szeregi Policji Panstwowej które w takich przypadkach z sercem na dłoni i z uśmiechem cierpliwie tłumaczą buntującym się że nie mają racji, że władza się nie myli i ciężko mozoli się dla dobrobytu wszystkich. Znane są przypadki że po manifestacjach, odwożono manifestantów autokarami służbowymi , zapewniając im opatrzenie przypadkowych ran, opiekę, wikt i opierunek. W dodatku, znacznie odciażono budżet Państwa i porządek, ład gwarantują Agencje Ochrony - wystarczy im tylko zapłacić. To wysoko kwalifikowani specjaliści od zapewniania ładu i porządku wśród klasy robotniczej, ludu pracującego miast i wsi.
#5 | Kris dnia 11.02.2010 11:14
to jest polski Kojak!
#6 | anonim dnia 11.02.2010 10:42
a co tza łysa pała?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.