Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


List do Redakcji

Szanowny Piotrze!

Jak wiesz nasz chór "Gloria Dei", działający przy Kościele św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, podjął na swoim ostatnim spotkaniu 28.04.2010, które odbywa się w każdą środę, uchwałę, dotyczącą propozycji nadania nazwy ulicy w Sosnowcu dla uczczenia pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich, która zginęła w pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku. Proponujemy nazwać Drogę Krajową nr 1 na terenie miasta Sosnowca ich imieniem. Prosimy o zamieszczenie tej prośby na Twoim Portalu.

Pozdrawiamy serdecznie!Podobnie, jak wszyscy członkowe chóru sprawę zdecydowanie popieram, tym bardziej, że już wcześniej proponowałem by w Sosnowcu była ulica Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego.
Uważam jednak że względu na trwającą kampanię wyborczą, należy chwilowo ją odłożyć, a wrócić do niej zaraz po wyborach prezydenckich. Dla pewnej równowagi proponuję też, by Droga Krajowa nr 86 na swoim odcinku zagłębiowskim nosiła nazwę Alei Posła Grzegorza Dolniaka.


Piotr Dudała - Redaktor Naczelny Serwisu SosnowiecFakty.plP.s. Wniosek został przesłany na ręce Prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Daniela Miklasińkiego.

Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią.
Autor: Piotr Dudała | 03/05/2010
Komentarze
#1 | stefan dnia 09.05.2010 21:00
Zawsze twierdziłem że Niesiołowski to cham, brak mu podstawowego i elementarnego wychowania.
#2 | anonim dnia 07.05.2010 21:57
Oczywiście że Polska jest najważniejsza. Tylko w czym, i przede wszystkim dla kogo? Tego już nie wyjaśniają.
#3 | anonim dnia 07.05.2010 21:52
Wyborcze hasło kandydata Prawa i Sprawiedliwości znane jest od piątku całej Polsce: "Polska jest najważniejsza". Okazuje się, jednak, że niektórzy mają problem ze zrozumieniem jego znaczenia. - To ładne hasło, ale nic nie znaczy - ocenił Stefan Niesiołowski (PO) w "Rozmowie Rymanowskiego" TVN24.
#4 | Kwas złości i przewrotności dnia 07.05.2010 20:46
Platforma Obywatelska, lewactwo i ateiści przerazili się, że mogą teraz politycznie przegrać i stracić władzę. Dlatego jeszcze w czasie żałoby zaczęli demonicznie atakować nasz patriotyzm i polskość związaną z tradycją, głosząc wszakże przewrotnie, że chcą pojednania z oszukiwanym Narodem - pisze ks. prof. Czesław S. Bartnik.
#5 | anonim dnia 07.05.2010 09:05
Gloryjaaa!
#6 | anonim dnia 07.05.2010 06:05
Anonim, ty chyba jakis głupek jesteś...Kano K napisał ci coś normalnego, a ty go od razu wyzywasz od komunisty.Podejrzewam, że o komuniźmie masz blade pojęcie.Mam nadzieję, żę nie jesteś zwolennikiem nazizmu, chociaż na to mi wyglada. Poczytaj troche o ruchu nazistowskim, może twoje poglądy się zmienią.
#7 | anonim dnia 06.05.2010 20:46
Gdybym sie zapytał tego pożal sie Boże chyba komunisty Kano,- chociaż jak sądzę zostałby wyrzyucony z SLD już w pierwszym dniu prznalezności - co też tam mówią w tym jak on nazywa toruńskim radiu to oczywiście wie chociaz nigdy nie słuchał ale przeczytał w gazecie wyborczej bo oczywiście wydanej po 89 roku. A trochę wiecej inicjatywy by sie zdało i poczytało w materiałach z Harwardu czy Yale.!!!! Ale jezyka zabrakło!!!!!Biedaczek nawet boi się wymówic o jakie radio chodzi,jak diabeł świeconej wody. Ciekawe z jakiego kraju on pochodzi?
#8 | stefan dnia 06.05.2010 14:34
Panie Piotrze,od miesiaca nalerzy Pan do rycerzy Kolumba i niepowinien Pan należeć do żadnej partii politacznej. Składał Pan przysięgę kościołowi,biskupowi i papierzowi.
#9 | Sosar dnia 06.05.2010 14:29
Dziwne, bo moje komentarze jakoś nie mogą się dostać do tej dyskusji... Dlatego napiszę raz jeszcze- samą końcówkę mojego wczorajszego komentarza...
Do wszystkich którzy ślepo popierają PO...czyli liberałów, jak sami o sobie mówią...
Liberalizm- "...stawia wyżej prawa jednostki niż znaczenie wspólnoty...."--- Wikipedia
liberalizm -"system poglądów burżuazji..."--Słownik wyrazów obcych..." Wł. Kopalińskiego...
Wiecie zatem już dlaczego Donek,Grzechu i Bronek...panicznie boją się Jarka Kaczyńskiego...
A ponadto Miro,Zbycho i Rycho (Sobiesiak) w niczym nie zawinili i postępowali zgodnie z linią POpaprańców... Oj Polsko przebudź się wreszcie !!!
#10 | Kano K. dnia 06.05.2010 08:53
Masz bardzo dziwne pojęcie patriotyzmu. Może trochę mniej słuchaj toruńskiego radia, a więcej czytaj, zwłaszcza materiałów historycznych, przede wszystkim tych wydanych po 89 roku. Nideługo będziesz patrzył ludziom na nosy, sprawdzając czy nie sa żydowskie.No i wszędzie widział liberałów, a może nawet masonów.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney