Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Policja skontroluje Stadion Ludowy

Wczoraj w rozmowie telefonicznej Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinsp. mgr Andrzej Kukuła zapewnił Prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego, że w dniu dzisiejszym Stadion Ludowy poddany zostanie wizytacji, po której zapadną decyzję o ewentualnej zmianie decyzji Wojewody Śląskiego, który zamknął sosnowiecki obiekt dla publiczności.
Potwierdzenie tej informacji uzyskano dziś podczas spotkania przedstawicieli klubu piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec z I wicewojewodą Stanisławem Dąbrową (Wojewoda Śląski Zygmnut Łukaszczyk przebywa z delegacją w Chinach), w którym wziął udział także Zastępca Prezydenta Miasta Zbigniew Jaskiernia. Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej będą wizytować nasz obiekt od godz. 14.00.


źródło: UM S-cAutor: Redakcja | 12/05/2010
Komentarze
#1 | an dnia 15.05.2010 09:04
Prośba do policji - prosze ten stadion zamknąć raz na zawsze! Wdzięczni mieszkańcy osiedla i Sosnowiczanie.
#2 | anonim dnia 14.05.2010 11:52
Do Rafał!! Gościu, zal mi CiebieSad Sad Ja także jestem za spokojem na stadionach ale to przecież była ewidentna zagrywka polityczna!!Boczne obiekty miał "zaszczycić" swoją obecnością pan Napieralski a jak się kochają SLD i PO to jest ogólnie wiadome. Dla polityków takich jak pan Łukaszczyk nie ma żadnych wartości, liczy się tylko swoja partia i "po trupach" aby komuś dobrze dowalić!!Niestety oprawą na meczu pucharowym nasi kibice dali mu "wodę na młyn"Sad Ja do teraz głosowałem na PO ale po tym wydarzeniu jak większość PRAWDZIWYCH ZAGŁĘBIAKÓWjuż na nich nie oddam swojego głosu!!Piłka nożna TO NIE SPRZEDAJNA POLITYKA!!!
#3 | Karol dnia 13.05.2010 14:24
Dlaczego Prezydent Górski wykrzystuje sport do promocji siebie i swoich partyjnych kolegów?

Dlaczego Prezydent Górski przez tyle lat nic nie zrobił w celi poprawy bezpieczeństwa na imprezach sportowych w mieście?

Dlaczego w Sosnowcu wciąż "rządzą" kibole, czy nie ma na nich żadnego sposobu?
#4 | Mike dnia 13.05.2010 12:41
Górski nie dopilnowałeś...teraz się bedziesz lansować, czego to nie załatwiłeś. Jakby ktoś nie zauważył- jest już po meczu
#5 | @Rafał dnia 13.05.2010 12:40
I ja jestem za, ale chodzi o to że ten kormelsyn
stosuje inna miarę do Zagłębia a inną do hanyskich klubów. Jakie rozpierduchy tam były i co ? Zagłębie i klub i region gnoi się pod byle pretekstem i przy każdej okazji, a swojaków kormelsynów się foruje, a jak potrzeba oko przymyka.
To jest ta Twoja sprawiedliwość ?
#6 | Rałał dnia 13.05.2010 12:28
Nie mazadnego usprawiedliwienia dla burd i łamania przepisów na stadionie. Jak ide z synem to płace za bilet i mam prawo wymagac zeby zaden kibol mi nie skaleczył syna racą albo petardą.
Płaczesz ze Zagłebie zostało kilka razy ukarane? To nie wina wojewody tylko własnie kiboli. Na meczach siatkowki jest lepsza oprawa i jakos obywa sie bez rac i petard. Nikt nie naklada kar. A to ze wojewoda nie toleruje bandytow na stadionach to tylko dobrze o nim swiadczy. On sie kierował opinia Policji, o czym wszyscy chyba zapominają. Nie dawajcie pretekstu, to kluby nie beda karane. To jest proste.
Z bandytami na stadionach trzeba konsekwentnie i to ze Zagłębie kilka razy zostało ukarane nie swiadczy źle o Śląskiej/Zagłebiowskiej Policji tylko o ignorancji Policji i włądz w pozostałych regionach kraju.
#7 | !!!!!!!!!!!1 dnia 13.05.2010 12:19
Dość pseudo PO lityków! SZkoda Chęcińskiego bo wydawał sie spoko, ale przecież uczciwy człowiek nie byłby członkiem PO. Arek jeśli masz jaja i honor napluj im w pysk i rzuć legitymacje PO do brynicy, w innym razie Sosnowiec Tobie napluje przy najbliższych wyborach.
#8 | Rafał dnia 13.05.2010 12:14
BRAWO PANIE WOJEWODO!!! Dość pseudokibiców na polskich stadionach. Dopóki nie będą potrafili zachować się jak cywilizowani ludzie to w błotko po kolana i oglądać na telebimach heheheheheeeee.
Mam nadzieje, że to samo będzie na innych stadionach! "..starali się trzymać fason żeby nie podpaść policji..." przecież większość to
łobuzy i zadymiarze. Ich nie boli, że nie mogli wejść na stadion tylko, że młynu nie mogli zrobić!! Miałem nie głosować ale PO ma
mój głos!!
#9 | anonim dnia 13.05.2010 12:10
WOjewoda jest w Chinach!!!!!!!!
#10 | anonim dnia 13.05.2010 12:02
To jest pewne że decyzja zostanie odwołana, ale niestety już za późno i hanyski PO-owiec złożył pocałunek śmieci swoim partyjnym kolegom z Sosnowca.
Czerwoni to po mistrzowsku wykorzystali manipulując jak frajerami kibicami Zagłębia
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney