Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Palikot: głosujcie pieniędzmi, nie płaćcie na TVP

Wiem, że strażnicy prawa zawyją, ale jestem pewien, że każdy normalny człowiek zrozumie i zgodzi się ze mną. PRZESTAŃMY PŁACIĆ ABONAMENT, jeżeli jeszcze z jakiegoś powodu płaciliśmy. Jeżeli nie zgadzacie się na Polskę a’la Wiadomości TVP, zagłosujcie swoimi pieniędzmi - pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot.

- Wiem, że jako poseł na Sejm narażam się na zarzut wzywania do łamania prawa. Wiem, że nie ma dobrych uzasadnień do naruszania przepisów, że "Dura lex, sed lex" (twarde prawa, ale prawa, jak mawiali rzymianie). Jednak to co wyprawia medialna koalicja PiS-SLD (swoją drogą ciekawe, że Jarkowi to nie przeszkadza, ale wiadomo – pojednanie) w tzw. mediach publicznych nie mieści się już w żadnych standardach. Kiedyś mówiono o białoruskiej telewizji. Dzisiaj takie określenie jest krzywdzące dla telewizji na Białorusi - pisze Palikot i deklaruje wyrejestrowanie swoich odbiorników RTV.- Dzisiejsza TVP nie ma także nic wspólnego z innym pojęciem "publiczny". W domach publicznych dostaje się to za co się płaci. Za TVP się płaci, ale dostaje coś, czego nie chce się słyszeć, oglądać, czy uczestniczyć - podsumowuje na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot.źródło: blog Janusza Palikota w Onet.plAutor: Redakcja | 15/05/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 16.05.2010 09:35
ale to debil ale niestety bogacz z tego palimłot. ,Cytuję jednego internautę co proponują pełowcy:"z polską nie będzie problemów bo mamy dochody 2-5 razy niższe więc po wprowadzeniu euro w ciągu roku 10 mln emerytów, i rencistów padnie z głodu a kolejne 10 mln to robole z kas fiskalnych itp więc za kolejny rok po uwolnieniu cen nosników energii zostanie wywalone na bruk i równiez padnie z głodu.W ten sposób pozostanie nam jakieś 10mln bogaczy i prezesów,którym euro przy ich zarobkach niestraszne już dzisiaj,Brawo,takiej demokracji chcielismy 20 lat temu. Wolnośc jak mówi Bronek amerykańska"
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney