Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Spot wyborczy Bronisława Komorowskiegoźródło: YoutubeAutor: Redakcja | 27/05/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 30.05.2010 12:31
Czy jest prawdą, że najbardziej prawdopodobnym źródłem informacji na temat poufnych dokumentów z Kancelarii Prezydenta jest dla Palikota jego bliski przyjaciel, który po 10 kwietnia zyskał w nie pełny wgląd? - docieka kataryna, odwołując się do obecnych obowiązków Bronisława Komorowskiego.

Czy jest prawdą, że dzisiejszy (sobotni - przyp. red.) atak Palikota na Martę Kaczyńską jest inspirowany przez Bronisława Komorowskiego, który korzystając z dostępu do poufnych dokumentów dostarczył Palikotowi niezbędnej amunicji? - zastanawia się blogerka.

Czy jest prawdą, że ten atak odbywa się za wiedzą i przyzwoleniem Komorowskiego bez którego Palikot nie znałby szczegółów polis wykupionych w Kancelarii Prezydenta? - dodaje kataryna.

Czy jest prawdą, że dzisiejszy (tj. sobotni - przyp. red.) wpis Palikota jest elementem kampanii wyborczej Komorowskiego, który jednego dnia lansuje się ze swoją rodziną, a drugiego milcząco przygląda jak jego bliski przyjaciel w jego imieniu atakuje dopiero co osieroconą dziewczynę za to, że się za bardzo wzbogaci na śmierci rodziców?
Mam nadzieję, że to wszystko nieprawda - kończy kataryna.
#2 | !!!!!!!!!!!!! dnia 30.05.2010 06:33
O znowu jakis "gapcio" usunął mój wpis z linkiem do prawdziwego filmu o Panu Komorowskim. Straszne gapy z Was panowie cenzorzy. Wartoby sie zastanowić po co to czynicie. Wszak nie było tam żadnych obraźliwych słów, no może prócz tych którymi Pan Komorowski obraził na przykład kobiety nazywając je kaszalotami, obraził poznaniaków, krakowian i SZkotów nazywajac ich sknerusami, obraził powodzian twierdząc że to przyjemne patrzeć na ich nieszczęścia. Należy zadać sobie podstawowe pytanie, komu sie wysługujecie i przysługujecie, partyjnym kolegom, bo na pewno nie Polsce? W interesie Polski i Polaków jest wybranie najlepszego kandydata,a żeby to zrobić trzeba go poznać i zadecydować świadomie. Ukrywając fakty o jednym z kandydatów nie służycie Polsce tylko kolesiom! Nie jest to uczciwe!
#3 | @pa dnia 29.05.2010 19:51
Zwolennicy PO ... to do was.....:
GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

Konstanty Ildefons Gałczyński
#4 | ;))))))))))) dnia 29.05.2010 10:31
PO > syf od PZPR + SLD + KGB + WSI + TVN+ GW
#5 | anonim dnia 29.05.2010 10:26
PZPR > SLD + PO
#6 | TQM czyli teraz qurwa my dnia 29.05.2010 09:26
- Od momentu tragedii smoleńskiej, kiedy Marszałek Komorowski rozpoczął wykonywanie obowiązków Prezydenta RP prawie natychmiast rozpoczęła się obsada zwolnionych stanowisk i to ludźmi generalnie związanymi z Platformą - pisze na swoim blogu w Onet.pl Zbigniew Kuźmiuk.
- Dobrze, że w międzyczasie Papież Benedykt XVI powołał na funkcję Prymasa arcybiskupa Józefa Kowalczyka, bo gdyby tego nie zrobił to w tej nawale nominacji dokonywanych przez Marszałka Komorowskiego na różne stanowiska i to mogłoby zostać obsadzone przez Platformę - pisze Kuźmiuk.
#7 | !!!!!!!!! dnia 29.05.2010 08:58
Ale jednak pojawiły sie komentarze do filmu o wpadkach, wiec link musiał być wklejony przed nimi. Pamieć ludzka ulotną jest... Smile Jakiś czas temu, gdy zadeklarował Pan na tej stronie, że popiera Pana Jarosława Piętę, wyraziłem wątpliwość, czy taka deklaracja na portalu internetowym nie łamie zasad ordynacji wyborczej mówiących o równości czasu i miejsca dla każdego kandydata. Odpowiedział Pan wtedy, że to pański prywatny portal i wolnoć Tomku... Sądziłem zatem że Pan tu dowodzi i bez pańskiej zgody nic nie może zostac usunięte.
Ale i tak widzę tutaj pewien postęp w stosunku do bloga Pana Haładusa, który mimo iż "zainstalował" możliwośc dodawania komentarzy, nie zezwala ich dodawać twierdząc, że blog to jego prywatna własność, że komentarze będę mógł dodawać sobie jak założę własny blog. Logicznie rozumując zatem na blogu Pana Haładusa pytania do Pana Haładusa zadaje tylko Pan Haładus. Jakie to banalnie proste, ale nie polecam.
#8 | cd. dnia 29.05.2010 08:32
...bo zdaje sobie sprawę, że jest to bezcelowe, za chwilę może pojawić się on ponownie i to w wielu miejscach!
#9 | Piotr Dudała dnia 29.05.2010 08:28
Nie przypominam sobie, żebym usuwał ten komentarz, to tyle!
#10 | !!!!!!!! dnia 29.05.2010 08:26
Panie Piotrze jeżeli ten wpis powyżej jest rzeczywiście Pańskim wpisem, to z przykrościa przyznaję , ze zawiódł mnie Pan bardzo po raz kolejny. Wybaczy Pan , ale tego typu wykrety (to nie ja to kolega) są ponożej Pańskiego poziomu. Niech sie Pan bardziej szanuje , prosze...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney